Rado R32505318 42mm - Captain Cook Kutu A癟覺l覺覺

襤svi癟re ve Avrupa Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, 襤svi癟re Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii 襤svi癟re ve Avrupa retimi Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

襤yi Forumlar Dileriz

TSF

Rado R32505318 42mm - Captain Cook Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj chiefofficer » 29 Nis 2022, 14:00

Merhabalar 繹ncelikle,

Takibinde olduum ve 癟ok sevdiim bir model olan Captain Cook i癟in aray覺a girdim.

Ankarada bir 癟ok yer gezdikten sonra ve temiz ikinci elde bulamay覺nca soluu Etap Saatde ald覺m.

ncelikle a癟覺k癟as覺 bu saati ilk olarak vitrinde yeil rengini canl覺 g繹rd羹羹mde 癟ok etkilenmitim. Tercihim special box yeil renkten yana oldu. Fiyat覺na bakt覺覺m覺zda ise eer d羹z saati al覺rsam sonra kay覺lar覺 almak biraz daha maliyetli olaca覺 i癟in b繹yle bir tercih yapt覺m. Saatin 癟ok fazla teknik 繹zelliklerine girmeden fotoraflarla beraber bir ka癟 ey daha s繹ylemek isterim, zira hem benden 癟ok 癟ok bilgili abilerim kardelerim var hemde teknik bilgilere her yerde ula覺labiliyor.

Standart i癟ine ge癟meli Rado kutusunda geliyor saatimiz ilk k覺s覺m zaten son derece adi kartondan yap覺lma ve saat kutumuz ahap deil. En sada g繹rd羹羹m羹z dikd繹rtgen kutumuzda ise kay覺lar覺m覺z ve deri seyahat c羹zdan覺m覺z bulunmakta.

Resim

Kutuyu a癟t覺覺m覺zda ise benim a癟覺mdan muhteem rengi ile otomatik bir Captain Cook bizi beklemekte. Saat 42mm 癟ap覺nda olmas覺na ramen olduk癟a 覺k ve kibar duruyor. Saatin bombeli cam olmas覺 olduk癟a 覺kl覺k kat覺yor ve farkl覺 覺覺klarda farkl覺 k羹癟羹k oyunlar oynayarak bizi etkilemeyi baar覺yor. Bezeli ise seramik kapl覺 癟izilmelere dayan覺kl覺 tek y繹ne d繹nen bir bezel.
Cam ise antirefle kaplamal覺 safir cam.
Kordon ise 覺k hafif diyebilirim.
G羹癟 rezervi gayet baar覺l覺 80 saat
Saate asl覺nda vintage tasar覺ma sahip bir modern saat diyebiliriz. Tarih g繹stergesi ise bilemedim diyeyim olmu mu olmam覺 m覺 karars覺z覺m biraz [emoji3526]

Kadrana bulunan 癟apa ise hareketli g羹zel d羹羹n羹lm羹 bir detay diyebilirim.

Resim

Resim

Resim

Resim

Kutudan 癟覺kan bu k羹癟羹k kutu 癟ok 覺k taarlanm覺 seyahate 癟覺kacaksan覺z bunu al覺p katlay覺p valizinize atabiliyorsunuz. Ufak ama g羹zel bir detay.

Resim
Resim

Special box ilen gelen k羹癟羹k kutumuzu a癟t覺覺m覺zda ise bir 癟ok g羹zel detay bizi beklemekte. Kutumuzdan bir nato kay覺 bir de deri kay覺 癟覺kmakta. Ayr覺ca seyahatlerde bize elik etmesi i癟in birde 覺k deri c羹zdan bizi beklemekte. Yettimi yetmedi [emoji3526] Bunlar覺n d覺覺nda ufak bir s羹priz olarak yedek pimde k羹癟羹k siyah kare zarfa eklenmi.

Resim

Resim

Resim

T羹m bunlar覺n d覺覺nda ise baka bir s羹priz olarak Rado bize bir bez hediye ediyor bu bezi kesinlikle y覺kamam覺z gerekiyor 癟羹nk羹 bu bezde cila var ve saatimizi parlatmak istersek diye eklenmi. Ger癟ekten bu kadar ufak g羹zel detaylar覺n bile d羹羹n羹lmesi muazzam.

Resim

Son olarak Radonun ufak ama 癟ok g羹zel detaylar覺 d羹羹nmesi eski ruha bal覺 kalarak modern bir saat tasarlamas覺, bir denizci olarak bileziin tokas覺nda ve kadranda 癟apaya yer vermesi beni 癟ok etkiledi diyebilirim. Laf覺 da uzatmadan sizi kalan fotoraflarla ba baa b覺rak覺yorum ve daha g羹zel iyileri hep sizin olsun temennisinde bulunuyorum [emoji846]

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Resim

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
En son chiefofficer taraf覺ndan 29 Nis 2022, 18:09 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 1 kere d羹zenlendi.
Kullan覺c覺 avatar覺
chiefofficer

Ya: 32
Kay覺t: 18 Nis 2022, 23:15

Re: Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj Umutunal » 29 Nis 2022, 14:02

Seiko
@ugurla.kirksaat
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutunal

Ya: 42
Kay覺t: 08 Kas 2018, 20:12

Mesaj chiefofficer » 29 Nis 2022, 14:04

Umutunal yazd覺:Seiko
Maalesef hocam o bir 襤svi癟reli [emoji846]

Kullan覺c覺 avatar覺
chiefofficer

Mesaj haylo » 29 Nis 2022, 14:10

Tudor

Kullan覺c覺 avatar覺
haylo

Ya: 34
Kay覺t: 29 Au 2014, 10:47

Mesaj mturann » 29 Nis 2022, 14:48

Longines
Kullan覺c覺 avatar覺
mturann

Kay覺t: 13 Kas 2014, 18:00

Mesaj Umutunal » 29 Nis 2022, 14:52

Hamilton
@ugurla.kirksaat
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutunal

Ya: 42
Kay覺t: 08 Kas 2018, 20:12

Mesaj slhgzl » 29 Nis 2022, 15:06

Tissot prx
Civil Engineer
Kullan覺c覺 avatar覺
slhgzl

Kay覺t: 30 Nis 2017, 15:46

Mesaj chiefofficer » 29 Nis 2022, 15:07

Maalesef doru marka gelmedi hen羹z ama geleceini d羹羹n羹yorum [emoji846]

Kullan覺c覺 avatar覺
chiefofficer

Sonraki

D繹n TSF 襤svi癟re Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 148 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners