Mido Ocean Star Decompression Worldtimer

İsviçre ve Avrupa Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, İsviçre Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği İsviçre ve Avrupa Üretimi Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Mido Ocean Star Decompression Worldtimer

Mesaj muratcan87 » 20 Nis 2024, 20:11

insatiable yazdı:detaylı güzel bir inceleme olmuş. güzel zamanlarınıza eşlik etsin. güle güle kullanın.

Çok teşekkür ederim, ilk seyahatime çıktım bile kendisiyle. Çok keyifli oldu cidden :)
Kullanıcı avatarı
muratcan87

Mesaj muratcan87 » 20 Nis 2024, 20:13

sosyalcan yazdı:
muratcan87 yazdı:
sosyalcan yazdı:Bunun siyahına bir ara çok baktım içi onun açık kahverengi gibi,Güzel bir incele olmuş güle güle kullanın. Fiyat ne kadara geldi acaba?

Teşekkürler! Açıkçası ben de siyahı çok düşündüm. Başta daha beğendim. Onun içi tamamen turuncu tonları ama kahve değil. Siyah çok saatim olduğundan bu kez maviyi seçtim. Zamanla daha çok hoşuma gitti zaten mavi renk. 1100€ civarına geldi fiyat olarak. Japonya’dan aldığım en iyi fiyat ise 1250€ olmuştu. Liste fiyatı altında resmi bayilerin genelde indirim oranı %5-10 arası oluyor tutan modellerde. Sağolsunlar daha önceki alışverişlerime de istinaden böyle bir indirim yaptılar.

Bu kaliteye uygun fiyat ben de yaklaşık 1250 -13oo Euro bandında Amerikadan Ebay dan getirtecektim arkadaşım Türkiye ye dönüşü iptal edince kaldı.Bir de tabi canlı görme olanağı yok hep fotoğraf olunca ısrar etmedim. <güzel zamanları göstersin..

Açıkçası fotoğraftan bence de zor. Canlısını görünce düşünme sürecim bitti benim çünkü canlıda çok daha iyiydi. Bir seyahat şansınız olursa bakarsınız siz de umarım. Mido’nun Türkiye’de olmaması kötü bence. Umarım kısa bir süre içinde bir distribütör bu markayı da getirir. Türkiye saat piyasası bu markayı sevecektir diye tahmin ediyorum.
Kullanıcı avatarı
muratcan87

Mesaj muratcan87 » 20 Nis 2024, 20:14

mlm yazdı:Hayırlı olsun güle güle kullanın :champ:

Çok teşekkür ederim :)
Kullanıcı avatarı
muratcan87

Mesaj muratcan87 » 21 Nis 2024, 12:21

Daha önce çok dikkat etmemiştim ama Worldtimer saatlerde ülkelerin yazlık, kışlık saatleri olmasından dolayı yazan şehirlerin hepsinin aynı anda doğru olması mümkün olmuyor. Mesela şu an Moskova ile İstanbul, Atina, Kahire aynı zaman diliminde. Kışın aralarında 1 saat fark oluyor. Bu nedenle de bezeli ara sıra döndürmek gerekiyor. Bu da aslında saatle daha fazla vakit geçirmenize sebep oluyor :D Ancak seyahat için GMT kolunu da olmazsa olmaz kılıyor bence.
Kullanıcı avatarı
muratcan87

Mesaj tt59 » 21 Nis 2024, 12:25

Hayırlı olsun güzel zamanlarınıza eşlik etsin :thumbup:
Kullanıcı avatarı
tt59

Mesaj muratcan87 » 21 Nis 2024, 16:33

tt59 yazdı:Hayırlı olsun güzel zamanlarınıza eşlik etsin :thumbup:

Teşekkürler :champ:
Kullanıcı avatarı
muratcan87

Mesaj fangrex » 22 Nis 2024, 00:15

Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın. Çok güzel ve benim de zaman zaman aklıma girip çıkan bir saat. İlginç bir şekilde ben de ne zaman iş için Almanya'ya gitsem bu saat ile karşılaşıyorum :)

Tekrardan hayırlı olsun!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
fangrex

Mesaj muratcan87 » 22 Nis 2024, 10:00

fangrex yazdı:Hayırlı olsun, güzel günlerde kullanın. Çok güzel ve benim de zaman zaman aklıma girip çıkan bir saat. İlginç bir şekilde ben de ne zaman iş için Almanya'ya gitsem bu saat ile karşılaşıyorum :)

Tekrardan hayırlı olsun!

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çok teşekkürler :thumbup: Evet Almanya ve İsviçre’de çok popüler oldu. Ben Asya - Pasifik bölgesinde (Endonezya, Çin, Hong Kong, Singapur, Tayland vs.) de çok görüyorum. Alana kadar çok gittim geldim ama fiyatının üstünde bir kalitede. İnsan ister istemez fiyatına göre değerlendiriyor çünkü ve daha üstlere gidiyor aklı. İlk denediğimde de şaşırmıştım bu anlamda. Seyahatler için çok keyifli bir saat. Kolumda olmasından çok keyif alıyorum ;)
Kullanıcı avatarı
muratcan87

ÖncekiSonraki

Dön TSF İsviçre Saat Kullanıcı İncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 118 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners