Panerai Luminor Marina PAM00312 Kutu Açılış

İsviçre ve Avrupa Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, İsviçre Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği İsviçre ve Avrupa Üretimi Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Panerai Luminor Marina PAM00312 Kutu Açılış

Mesaj ada » 18 Eyl 2011, 20:31

bu arada kastamonu lütfi liv saatte çalışıyorum ben levent,çok teşekkürler değerlendirmeleriniz için ve yardımlarınız için bide ben bir kaç ay önce longines saat almıştım 5 veya 6 kere takılmış çiziksiz bütün kutu ve kitapçıkları dükkanda duruyo The Longines Master Collection L2.693.4.78.3 modeli ben bunu satmak istiyorum resimlerinide çekip koyacam nasip olursa en yakın zamanda garantisinide satıldığı an doldurup 24 ay garantili olacak şekilde yollayacağım bu arada kastamonu longines bayisiyiz bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim bu saatimi satabilirsem yıllardır hayalini kurduğum ve aldığım zaman belkide sevinçten havalara uçacağım saatimi alabilecem allahım nasip ederse şimdiden teşekkür ediyorum...
Kullanıcı avatarı
ada

Mesaj herofb » 18 Eyl 2011, 20:48

Levent bey merhaba , Kastamonu liv saatten Ziya bey ile 2.üyemiz oldunuz sanırım.
Kullanıcı avatarı
herofb

Mesaj ada » 18 Eyl 2011, 21:28

sizede merhabalar efendim evet dediğiniz gib oldu artık sık sık bende burda olmaya çalışacam ama ilk önce hayalimdeki saati almak gibi bir önceliğim var üstteki msjda da anlattığım gibi sıfır bir saatim var eğer bunu satabilirsem en kısa zamanda gidip ankara greenwich ten saatimi almak istiyorum...
Kullanıcı avatarı
ada

Mesaj Bond » 19 Eyl 2011, 01:25

Ada bahsedilen garanti doldurma işi bana açıkçası pek etik ve doğru bir hareket gibi gelmiyor. Elbette bu saat çok yeni ve 5-6 kez takılmış, burda tamamen iyi niyetle yazılmış bir durum olsa da bunun 1-2 sene kullanılan bir saat içinde rahatlıkla yapılabileceğini göz önüne alırsak ne demek istediğim anlaşılır. Bizimde tanıdığımız ve sevdiğimiz bir saat bayinin çalışanı olarak pozisyon gereği insiyatif ile garanti durumunu uzatılması olarak belirtilse bence daha uygun ve yerinde olacaktır. Burada durum elbette kötü niyetli olmasa da olaya tamamen dışarıdan bakacak kişilerin gözü ile bu bir bayinin tutumu adına yanlış anlaşılmalara sebep verebilir. Bu yazdıklarımı dostça bir tavsiye olarak algılarsan sevinirim. ;)

Bu arada bir Longines bayiine elindeki Longines saati satması için yardımcı nasıl oluruz bilemiyorum. :D Her ne kadar saat bayiinde çalışan birisi olsan da kurallarımız gereği TSF satış köşesine bireysel saatini rahatlıkla listeyebilirsin. Satılmasına bu şekilde belki bir faydamız olabilir. Umarım hayalindeki Panerai modeline bir an önce kavuşursun. :thumbup:
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Mesaj ada » 19 Eyl 2011, 18:25

yani dediğiniz gibi kötü bir maksatla yazmadım alacak arkadaşa küçük bir jest olsun maksadıyla dedim yoksa maksadım kötü olsa sıfır bir kordon getirtip sıfır saat diyede mağazamda bile satardım burda satacam diye uğraşmazdım neyse sonuçta garanti belgesi doldurulmamış ilgilenenler duyrulur...
Kullanıcı avatarı
ada

Önceki

Dön TSF İsviçre Saat Kullanıcı İncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 93 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners