1991'den bugüne fiyat, kalite ve kusursuz hizmeti bir arada sunan Sami Saat ve Mücevherat
dünyanın en prestijli lüks saat markaları ve benzersiz saat koleksiyonlarına ev sahipliği yapıyor.

Raymond Weil Nabucco 7800-TCF-05207

İsviçre ve Avrupa Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, İsviçre Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği İsviçre ve Avrupa Üretimi Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: Raymond Weil Nabucco 7800-TCF-05207

Mesaj Bond » 22 Ara 2009, 18:57

Burda haklı haksız durumu yok Demesved sadece bilgi topluyor ve markayı hep beraber araştırıyoruz. Benim yazma yada mesaj atma gayem haklı olmak değil öyle anlaşılmışsa kusura bakmasın lütfen kimse. Senin aldığın güzel bir modelim tanıtımına katkı yapmaya çalıştım ama yanlış anladın sanırım. 3000 Euroya replica değildir, bende gördüm bahsettiğin gibi kapanmış birkaç ilan vardı ebayde, orginal olduğunu vurgulamışlar. Birde chrono24 te var 3000 Euro gibi fiyata. Yani sende haklısın :)

Acaba bu modelin limited editionu falanmı var az üretilen farklı bir malzeme yada özellikte, belki öyle bir durum olabilir baya karışık bilgiler var çünkü. Yada bu netteki sitelerde fiyat bir yerden speküle edilmiş ve yayılmış olabilir 25.000 Euro olarak. Hepimizin katıldığı konu o fiyatın mantıksız oluşu zaten.

Sen bir ara aldığın yere sorabilirsin aslında onlar daha net bilgi verirler. Böylece hepimiz bilgi sahibi olmuş oluruz. Bahsettiğin altın kaplama olan 500 adetli Coure Caldo modelimi? Onada tanıtımlarda 12.000 euro yazmışlardı dediğin gibi fiyat olarak.
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Mesaj Clk » 22 Ara 2009, 19:47

Bond, caure caldo rattrapante ve reserve göstergeli ve bezel 18 karat altin. 500 adet ile sinirli olmasina ragmen 12.000 Euro diyorsun ki bu dogru (yinede boyle bir makine icin ucuk rakam) nasil olurda nabucco rivoluzione 25.000 euro olur :king:

Dedigin gibi bazen cok spekülatif bilgiler cikabiliyor ortaya ama saat sektörünün bas yapiti UHREN KATALOG replika bir saati sayfalarinda barindirmayacak ve bu replika icinde bir fiyat vermeyecektir tahmin ediyorum. Nete inanma netsiz kalma demisler :)

@demesved

Siz 3000 euroluk saate 25.000 Euro ödeyip alabilirsiniz :) Saka bir tarafa ben sadece bu forumun birgün baska bir Raymond Weil alicisi icin referans ve bilgi kaynagi olabilecegini dusunerek fiyat konusunda bir bilgilendirme bulundum. Altin kaplama olan alt versiyon 25.000 TL demissiniz sonrada PVD kapli celik icin 25.000 Euroyu onaylamissiniz... Sizce bu mantikli mi?

Nabucco serisi 14 farkli modelden olusmaktadir. Serinin en üstünde bulunan saat 7900 SR 05207 kod numarali Cuore Caldo bir alt model ise 7810 BSF 05207 dir. Diger alt modeller ise 3800, 3900 ve 7800 modelleridir (The power of charisma). sadece 7800 modelinde 2 farkli Titanium secenegi bulunmaktadir. /00S-045
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj ZeitGeisT » 22 Ara 2009, 20:40

Beyler benim yurt dışındaki saate bir fiyat vermisligim yok zaten benim bildigim en UST versyon altın kaplama olan ama arada gezinen bir siyah nabucco var ki MAVİ kadranli ben birini canlı gördüm ki bu bond un resmettigi saatle bire bir değil bond un resmettigi boondun degisiyle tr de yok. Ben bayisine sordum o tutarda bir saatten hiç haberleri yok. Ama varsada biz bise diyemeyiz diyorlar. Yani ya ortada bir yanlış anlaşılma var yada internette abuk sabuk ilanlar. Ama markanın böyle bir aptalligin icinde olacağını hiç sanmıyorum.
En son ZeitGeisT tarafından 22 Ara 2009, 21:33 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Kullanıcı avatarı
ZeitGeisT

Mesaj Bond » 22 Ara 2009, 21:23

:devil: :devil: :devil:

Yaw güzelim konuyu mahvettik, tüm diğer okuyan üyelerden özür diliyorum. Hepimiz aynı şeyi diyoruz zaten. :D Rivo 25.000 Euro demişler her yerde, yalanmış ve speküle edilmiş, saat varda değeri düşük demekki örneklerde bulduk $ 4500 ve 3000 Eurolara satanlar vardı. Maksat öğrenmek, ilerde yeni bir bilgi alırsak paylaşırız.

Demesved güzel bir saatin var, harika duruyor Lexus IS göstergeleri gibi içide süper. Zevkle iyi günlerde takmaya devam edersin inşallah. Sonra başka resimleride bekleriz diğer açılardan.
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Mesaj ZeitGeisT » 22 Ara 2009, 21:51

Konunun açıklığa kavuşmasına sevindim... Bond ortalığı sen karıştırdın :D Şaka bir yana Bond un saatler konusundaki araştırmasına benim bilmediğim böyle bir saat vardır dedim :D Bu gün bayisini aradım nabuccoda bildikleri CLK nın da dediği gibi en üst düzey saati SR Cuore Caldo imiş... Tamamen siyah olan ise benim aldığım saatle aynı fiyat aralığında hatta biraz daha düşükmüş...

Bu arada bu gün Adana da Rolex bayisine gittim... Girdiğim gibi de kaçtım :D Zaten içeriye aldıktan sonrada arkanıza kapıyı kitliyorlar :) (CLK'nın ruhunu okşayayım biraz) Diğer illerdeki arkadaşlara duyurulur araypta bulamadığınız her model ellerinde hali hazırda mevcut. Daytona nın Sade çelik olanından çelik altın vs vs ve hemen hemen her model.

(Not : Yazdıklarımı okuyan arkadaşlar bu herifin Türkçesi çok berbat yazıları doğru dürüst yazamıyor diyebilir, Dışarıdayken İphone dan forumu takip ediyorum ve İphone dan yazıyorum. İphone bana sormadan bazı kelimeleri kafasına göre değiştirip ekleyebiliyor. Bundan dolayı Peşinen herkesten özür diliyorum.
( Türkçeye Türk diline çok önem veren bir insanımdır Normalde).
Kullanıcı avatarı
ZeitGeisT

Mesaj nickynick » 22 Ara 2009, 21:57

Böyle bilgisayar başında olmadan bile forumu takip eden üyelerimizin olması çok güzel, bağımlılık yapıyoruz demekki ;)
Time is a great teacher, but unfortunatelly it kills all its pupils.
Kullanıcı avatarı
nickynick

Mesaj Clk » 22 Ara 2009, 22:02

haha cok memnun oldum. Ilk defa ortaligi karistiran ben degilim :)
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj Clk » 22 Ara 2009, 22:10

Bu arada kapi kapiyi kitleme olayi en ciddi Fransada. Pariste ki her dükkanin 2 kapisi var ve teker teker aciliyorlar. Önce bir kapiyi aciyorsun ara bosluga giriyorsun arkanda ki kapi kapandiktan sonra ikinci kapi otomatik olarak aciliyor. :)

Almanyada durum biraz daha farkli. Genelde güvenlik görevlisi var ya icerde ya disarda. Konu ile ilgili bilgiyi özellikle Bucherer, Wempe ve Mont Blanc KÖ subeleri acisindan onaylayacaktir. Ama bazi dükkanlar yinede kilitli kapi sistemi ile calismiyor degil. Bence güzel bir uygulama.
Kullanıcı avatarı
Clk

ÖncekiSonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF İsviçre Saat Kullanıcı İncelemeleri - Swiss Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 114 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners