W&W 2021: Rolex Yeni Modelleri

TSF Watches And Wonders Baselworld SIHH GTE Haberler / News
Forum kuralları
TSF Watches & Wonders Baselworld, SIHH, GTE 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016. 2017, 2018, 2019, 2020, 2021 Detaylı İzlenimleri Yeni Model Haberlerini Bu Bölümde Bulabilirsiniz

Re: W&W 2021: Rolex Yeni Modelleri

Mesaj ffcoach » 13 Nis 2021, 19:17

uhpu yazdı:Forum olarak ya Rolex'e olan ilgi azaldı, ya da gerçekten ekonomimiz uçuşta olduğu için artık farklı markalar daha ulaşılabilir olup ilgi çeker oldu. Eski yıllarda sayfalarca yorum yapılırdı.

Katılıyorum. Ben de release date 7 nisan günü paylaşım olur diye bekledim ama ilk konu paylaşımı 11 nisanda geldi :)
Kullanıcı avatarı
ffcoach

Re: W&W 2021: Rolex Yeni Modelleri

Mesaj Althor » 13 Nis 2021, 20:31

Açıkçası benim için sadece rolex özelinde değil, diğer markalar bazında da son yılların en sönük saat duyuruları oldu. 36mm explorer güzel ama tt explorer çok çok kötü. Saatin ruhuna daha aykırı bir tasarım düşünemiyorum. Rolex kataloğunda en beğendiğim kısmen ulaşılabilir saat 39mm 214270 explorer idi. Benim adıma üzücü oldu. Explorer 2'nin durumu baya bir komedi ama beklenti ile fiyatları yükselten greylerin patlamasına sevindim.

Tudor saatlerini de pek beğenemedim. Chronolar güzel ama çok safe tasarımlar olmuşlar. Panda chrono her zaman beğeniliyor zaten. Tudor için ranger bekleniyordu bu sene de boş geçti.

Yeni duyurulan saatlerden sadece yeni omega seamaster 300'u beğendim, o da w&w bünyesinde değildi zaten. Enteresan olan neredeyse her marka yeşil bir kadran çıkardı bu sene. Yeşilin net bir baskınlığı var.

Özetle hem duyurular beni heyecanlandırmadı hem bu kurlar ile yeni saat almak zaten bir hayli güç. Tatsız bir nisan oldu...

SM-G973F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
Althor

Önceki

Dön TSF Watches And Wonders & Baselworld & SIHH & GTE Fuar Haberler

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 31 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners