TSF SE Modeli Yedek Kayış Konusu

Steinhart Nav. B-Uhr TSF Special Edition Forum Saati Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, TSF Special Edition Project Bölümünde Steinhart Timepieces ve TSF İşbirliği İle Üretilecek Olan TSF Special Edition Modeli Hakkında Detaylı Bilgilere ve Paylaşımlara Ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: TSF SE Modeli Yedek Kayış Konusu

Mesaj 2fast4u » 22 Eki 2010, 22:15

ss kasa alanlar havana kayısa dıkkat etsınler bencede
The world is yours .
" serial flipper"
Kullanıcı avatarı
2fast4u

Mesaj Clk » 22 Eki 2010, 23:27

Orakay walla ben 17 cm ölctüm ama bana da bir garip geliyor. 44 mm saat kolumda 40 mm gibi duruyor.

Mehmet91300, bugün Steinhart ile konustum. Senin ödemeyi anlayamamislardi. Aciklamasini yapinca hersey yoluna girdi...

Bu arada ön bilgi olarak söyleyeyim. Arka kapaga isim ve numara yazma konusunda ki teknik problemlerden dolayi saatimize ikinci arka kapak geliyor gibi gözüküyor.

Konu daha tam netlesmedi ama bir kapak safir camli diger kapak ise komple celik olacak.
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj Archezia » 22 Eki 2010, 23:55

Bu durumda komple çelik olanda yazacak isimler öyle mi? Bence daha iyi bile olabilir o arkaya mani yazarız artık. (: Umarım bir sorun çıkmaz. Zira saati almamın önde gelen nedenlerinden biri o isim yazma olayı, çünkü hediye gibi birşey olacak benimkisi. Yine o kapak da DLC kaplı olacak değil mi?
"I may be wrong (But I doubt it!)"
Steinhart Nav. B-Uhr TSF Special Edition 23/44
Kullanıcı avatarı
Archezia

Mesaj Clk » 23 Eki 2010, 00:09

Evet Archezia. Hatta arkasina Gravür yaptirmayi düsünüyoruz. Mesela bir pilot resmi koyabiliriz. Yada fikirleri alalim simdiden. Ne tür gravür yaptirabiliriz diye...

Komple celik arka kapak sorun degil isim yazilacak. Ama biz gravür icinde bastirmak istiyoruz. Böyle bir saate ne gider gravür olarak? Fikirleri alalim.

Not: Cam kapak öyle yada böyle gelecek... Biz ikinci kapak icin konusuyoruz.
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj mehmet91300 » 23 Eki 2010, 01:43

clk yazdı:Orakay walla ben 17 cm ölctüm ama bana da bir garip geliyor. 44 mm saat kolumda 40 mm gibi duruyor.

Mehmet91300, bugün Steinhart ile konustum. Senin ödemeyi anlayamamislardi. Aciklamasini yapinca hersey yoluna girdi...

Bu arada ön bilgi olarak söyleyeyim. Arka kapaga isim ve numara yazma konusunda ki teknik problemlerden dolayi saatimize ikinci arka kapak geliyor gibi gözüküyor.

Konu daha tam netlesmedi ama bir kapak safir camli diger kapak ise komple celik olacak.

tesekkurler paypal a yeni uye oldum gonderdim bilgisayarda pek iyi degilim yinede basardim sanirsam sorunu hallettigin icin tekrar tesekkur
Kullanıcı avatarı
mehmet91300

Mesaj Archezia » 23 Eki 2010, 03:04

Oooo gravürde olacaksa çok güzel olur. Pilot resmi de olabilir, uçak daha güzel olur ama sanki. Saatin arkasında pilot gravürü nasıl olur görmek lazım şimdi kafamda canlandıramadım. WUS de Proteus için üyelerden biri çizmişti gravürü bizde de öyle yetenekli biri çıkar mı acaba?

Şimdi aklıma geldi. Olmayacak birşey aslında herkes de beğenmez ama yine de söyleyeyim. Türk Hava Kuvvetlerinin önünden geçerken birkaç kartal heykeli var hep onlara bakar kalırım çok hoşuma gidiyo. Hava Kuvvetlerinin logosunu koysak ben beğenirdim ama dediğim gibi hem herkes beğenmez sanırım, hem saati TSF SE'den THK SE'ye çevirir hem de izin almak falan gerekir alınabilse bile çok uğraştırırdı heralde.

Resim
"I may be wrong (But I doubt it!)"
Steinhart Nav. B-Uhr TSF Special Edition 23/44
Kullanıcı avatarı
Archezia

Mesaj mech16 » 23 Eki 2010, 09:45

Uçak güzel olabilir.(yolcu uçağı değil tabii)
Kullanıcı avatarı
mech16

Mesaj 2fast4u » 23 Eki 2010, 11:26

ben gunmetal mekanizmayi camdan seyretmek istiyorum:)
The world is yours .
" serial flipper"
Kullanıcı avatarı
2fast4u

ÖncekiSonraki

Dön TSF Special Edition By Steinhart Timepieces

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 10 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners