TSF SE II. Kapak Gravür

Steinhart Nav. B-Uhr TSF Special Edition Forum Saati Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, TSF Special Edition Project Bölümünde Steinhart Timepieces ve TSF İşbirliği İle Üretilecek Olan TSF Special Edition Modeli Hakkında Detaylı Bilgilere ve Paylaşımlara Ulaşabilirsiniz.

İyi Forumlar Dileriz

TSF

Re: TSF SE II. Kapak Gravür

Mesaj Archezia » 03 Kas 2010, 19:59

Tek kelimeyle mükemmel olmuş. Dizayn güzel ama pilot biraz sola kaymış gibi yada bana öyle geliyor (: O tam ortada olacaktır heralde. Karakter sayısı şöyle 11-13 falan olsa güzel olur aslında... Daha küçük puntoyla bile olsa isteyen yazdırır heralde ya?

Ya biraz daha baktım da. Pilot ve alttaki wings çok güzel ama bunların yanında kenarları oval düz bir dikdörtgenden oluşan username kısmı basit kalmış gibi. Böyle de çok güzel ama o isim yazan yeri biraz daha "afilli" yaparlarsa daha da güzel olabilir diye düşünüyorum ne dersiniz?
"I may be wrong (But I doubt it!)"
Steinhart Nav. B-Uhr TSF Special Edition 23/44
Kullanıcı avatarı
Archezia

Mesaj Clk » 03 Kas 2010, 20:10

Pilotun omuzlarina bakilirsa, pilot ortada duruyor. Sadece durusundan dolayi sola kaymis gibi. Eger o pilotu saga cekmeye calisirsak bu sefer de alttaki isim yazilacak yer ile ortalanmayacaktir.
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj mlm » 03 Kas 2010, 20:41

Arka kapak mükemmel olmuş, elinize sağlık, işte budur. : )
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullanıcı avatarı
mlm

Mesaj Bond » 03 Kas 2010, 20:46

Kafa ortalama konusu çok rahatsız etmedi beni, pilotun omuzları baz alınmış elbette teknik olarak. U.S. Pilot wings badgein değişmesi mantıksal ve telif hakkı açısından iyi olmuş, olmayan tarzda farklı bir kanat. Kanat kenar eğimleri ise çerçeveye uyumlu, alt kısımdaki boşlukta tasarımcının kararına saygı duyuyorum biraz fazla kaçmıştı benim yerleştirmemde, çok dolu duruyordu. Teknik olarak ise kanat detaylarının işlemesini oldukça beğenedim daha önceki sayfada örnek yüklediğim pervane ve kanat olan farklı bir Steinhart saatteki kapağa göre çok daha pro duruyor. Hemen basit olarak biraz açılı baktım modele. DLC için yazı değiştirmedim ama sanırım alttakine yakın duracaktır renk olarak. Bendende kabul. :thumbup:

Resim
Resim
Kullanıcı avatarı
Bond
Administrator

Mesaj Archezia » 03 Kas 2010, 20:46

clk yazdı:Pilotun omuzlarina bakilirsa, pilot ortada duruyor. Sadece durusundan dolayi sola kaymis gibi. Eger o pilotu saga cekmeye calisirsak bu sefer de alttaki isim yazilacak yer ile ortalanmayacaktir.

Doğru username kısmına göre ortalı. Duruşundan bana öyle gelmiş. Peki username kısmını afilli yapma kısmına ne diyorsun clk? Olmuşken çok daha güzel olabilir kapağımız da.
Kullanıcı avatarı
Archezia

Mesaj Clk » 03 Kas 2010, 20:58

Bir örnek verebilirmisin Archezia? Daha onay vermedik. Eger bir fikrin varsa görsel örnegini buraya yüklermisin?
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj 2fast4u » 03 Kas 2010, 21:45

archezıa ordakı en afıllı kısım senın nıckname ın olacak bence
The world is yours .
" serial flipper"
Kullanıcı avatarı
2fast4u

Mesaj Archezia » 03 Kas 2010, 22:01

Ya benim nickname garip karışık birşey biliyorum ama aslında içinde bir anlam gizli (: Afilli mi onu bilemeyeceğim ama...

Kastettiğim şeyi kapağa uygulayabilecek yeteneğe sahip değilim ama çok basit birkaç şey koyayım username yazacak yer için. Şu andaki username kısmı şöyle mesela;

Resim

Benim kastettiğim ise şu alttakilere benzer biraz daha farklı şekiller.

Resim
Kullanıcı avatarı
Archezia

ÖncekiSonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Special Edition By Steinhart Timepieces

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 11 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners