S覺f覺r Ara癟lar覺m覺z覺 襤nceleyin

Casual - Boating Tarz覺 Ayakkab覺 nerisi

Genel Yaam Stili Konular覺n覺 Bulabileceiniz B繹l羹m

Re: Casual - Boating Tarz覺 Ayakkab覺 nerisi

Mesaj msturan » 24 Eki 2011, 21:12

:lol: :lol:
Bu ger癟ekten o kadar 繹nemliyse iki ay sonra "ikolata m覺 p羹skevit mi kokuyor acaba?" diye konu a癟覺p, kutunun resmini koyar覺m.. 60 saatte kutuyu a癟mam ve sizlerden koku tahmini isterim, doru tahmini bulana bir 癟ift dexter 癟orap yollar 繹d羹llendiririm reyiz :D Ne deerli ayakm覺 benimki de 8-) :D
Eer bir Patek Philippe'e sahipseniz, art覺k 繹lebilirsiniz demektir. Mission Completed.
Kullan覺c覺 avatar覺
msturan

Ya: 31
Kay覺t: 12 Mar 2011, 02:03

Mesaj Tolgi06 » 26 Eki 2011, 14:51

msturan ilk kullan覺c覺 yorumlar覺n覺 alabilir miyim? Benim de niyetim var bu tarz bir eye.
Rahatl覺k nas覺l?
Kullan覺c覺 avatar覺
Tolgi06

Ya: 34
Kay覺t: 03 Nis 2010, 23:20

Mesaj msturan » 26 Eki 2011, 17:59

A癟覺k癟as覺 - hen羹z derinin yumuamam覺 olduundan ve daha aya覺ma uyum salamad覺覺ndan san覺r覺m - sert daha. Sert derken, Greyder Hovercraft'覺n m羹kemmel :super: taban yumuakl覺覺 ve konforuna bakarak diyorum bunu. Bunun d覺覺nda bir ayakkab覺dan beklemeyeceim derecede rahat elbet. :champ: Ama dediim gibi, Hovercraft'覺n seviyesine ulamas覺 i癟in biraz daha yorulmas覺 gerek gibi :)
Eer bir Patek Philippe'e sahipseniz, art覺k 繹lebilirsiniz demektir. Mission Completed.
Kullan覺c覺 avatar覺
msturan

Ya: 31
Kay覺t: 12 Mar 2011, 02:03

Mesaj Bond » 14 Ara 2011, 01:36

Bond yazd覺:O Sebago Docksideslar覺 Amerikadan getirtebilmek i癟in ne 癟ileler 癟ektik zaman覺nda :) Halen 4-5 tane duruyor evde 1990-91'de al覺nm覺. Model tamamen ayn覺 en ufak k覺sm覺 deimemi. imdiki gen癟 jenerasyonun halen bunlar覺 beenmesi sevindirici dorusu. Ben uzun y覺llard覺r giymedim ama bunlar her zaman klasik kalacak olan modellerden.

Yerli 羹retimini de tercih edebilirsin ama a癟覺k癟as覺 bu Sebago Docksides markas覺 ile an覺lan k羹lt bir ayakkab覺 modeli. Bence 襤nci'nin ayn覺s覺n覺 羹retmesi sahte saat 羹retmekten fark覺 olmayan bir durum. Resmen 癟alm覺 ayakkab覺n覺n modelini. Ben olsam bunu protesto etmek ad覺na hayatta 襤nci almazd覺m. Ayr覺ca orijinali kadar malzemesinin iyi ve ayakkab覺n覺n rahat olmad覺覺na eminim. 20 sene olmu yeni gibi duruyor ayakkab覺lar halen, az 繹nce 癟覺kar覺p bakt覺m :D

O zamanlarda en zor bulunan ve en sevdiim renk kombinasyonu lacivert 羹st羹ne k覺rm覺z覺 oland覺. Halende yok 羹retimde ara ara 癟覺kar USA'de. G羹癟 bela getirtmitim bir tane sonra Marmariste uyurken eve h覺rs覺z girip sadece onu ve 501 kotu 癟alm覺t覺 :twisted: :D

Razz yazd覺:Sebago ve Timberland bu konuda klasiktir.. :champ: Koyu renk taban ve lacivert/kahve kombinasyonlar覺 ahsi favorimdir.. 8-) Dexter'覺n burun ve yan k覺s覺mlar覺nda yer alan ve 癟ift kat g繹r羹nt羹s羹 veren detay覺n覺 beenmem o bak覺mdan tercih etmem.. Lumberjack de kulland覺m ancak yukar覺daki iki marka kadar uzun dayanmad覺覺n覺 s繹yleyebilirim.. Bunun yan覺nda Nike ve Adidas'覺n da baz覺 boating modelleri mevcut, eer amblemler ciddiyet konusunda sorun yaratmayacaksa -Sebago ve/veya Timberland'e g繹re 1/2 fiyat fark覺 bonusuyla;)- tercih edilebilir :thumbup:

mech16 yazd覺:Biz lisedeyken (20 y覺l 繹nce) bu ayakkab覺lara casual-boating moating falan anlamaz, markas覺na bakmaks覺z覺n hepsine direkt Timb覺rlend derdik. :D

2fast4u yazd覺:sebago yu tek gecer覺m.15 y覺l sonra y覺ne gundemde olab覺len nad覺r ayakkab覺 modellerinden.Gect覺g覺m覺z yaz NYC seyahat覺mde 2 c覺ft ald覺m .Zaten binbir 癟eitini g繹r羹nce almamak elde deil

Ge癟en g羹n Nicky ile eski bir fotoraf ararken tesad羹fen g繹rd羹k, bu konu akl覺ma geldi sonra ;) 20 sene 繹nce demiiz konuda, caps verelim lacivert yeil Sebago ile. Y覺l 1990 ;)

Bu konuda bir 癟ok kii eski g羹nlerini hat覺rlam覺t覺 :champ: Yalanmayan Sebagolu TSF delikanl覺lar覺 i癟in gelsin :lol:

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
Bond
Administrator

Ya: 50
Kay覺t: 14 Eki 2009, 21:36

Mesaj razz » 14 Ara 2011, 10:52

Sebagolar s羹per :champ: zay覺fl覺k ise g繹z羹mden ka癟mad覺 ;)

1st Gen C4 de g羹zelmi.. Ger癟i ben facelift olan modelin hafif karemsi stoplar覺n覺 daha 癟ok beenirim :thumbup: ( hemen araca da 繹rnek verelim: Beverly Hills 90210 - Steve Sanders :D art覺k ka癟覺m覺z ne anlad覺ysa.. )
" The difference between men and boyZ is the price of their toyZ "
Kullan覺c覺 avatar覺
razz

Ya: 47
Kay覺t: 18 Ara 2009, 16:05

Mesaj 2fast4u » 14 Ara 2011, 11:32

Resim

Uploaded with ImageShack.us
:thumbup: 90's
The world is yours .
" serial flipper"
Kullan覺c覺 avatar覺
2fast4u

Kay覺t: 11 Ara 2009, 11:50

Mesaj mucadeleci » 14 Ara 2011, 11:44

*Razz ben bunu anlad覺m ve kolanyaya ihtiyac覺m var :) :thumbup: izmirde bir dici abimiz topluyor bundan en k覺sa zamanda gazlamak 羹zere bana s繹z羹 var...

Resim

Resim
Zamana and olsun ki.....
Kullan覺c覺 avatar覺
mucadeleci

Ya: 43
Kay覺t: 23 Kas 2011, 07:18

Mesaj Bond » 14 Ara 2011, 15:34

Razz yazd覺:Sebagolar s羹per :champ: zay覺fl覺k ise g繹z羹mden ka癟mad覺 ;)

1st Gen C4 de g羹zelmi.. Ger癟i ben facelift olan modelin hafif karemsi stoplar覺n覺 daha 癟ok beenirim :thumbup: ( hemen araca da 繹rnek verelim: Beverly Hills 90210 - Steve Sanders :D art覺k ka癟覺m覺z ne anlad覺ysa.. )

Teekk羹rler dostum :champ:

1990 ---> 2011 / 60 Kg ---> 81 Kg

21 sene 21 Kg :? Yar覺ndan itibaren koular bal覺yor gene :lol: Hedef - 6 Kg :D
Kullan覺c覺 avatar覺
Bond
Administrator

Ya: 50
Kay覺t: 14 Eki 2009, 21:36

ncekiSonraki

D繹n TSF Yaam Stili - Lifestyle & Entertainment

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 18 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners