Timberland / Caterpillar / Columbia Bot Tavsiyesi

Genel Yaşam Stili Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

Re: Bot Tavsiyesi(Timberland&Caterpillar&Columbia)

Mesaj Ground » 17 Kas 2016, 20:43

Bence 2 bot olmalı biri karakış için diğeri soğuk havalarda spor giyim için..

Kara kış için CAT i öneririm. Sahteleri piyasada çok dikkat etmek lazım.

Diğer spor giyim için ise ben TWN (tween in markası) tavsiye ederim. Derisi kaliteli zamanla bakım yapınca özellikle ayakkabıcıda güzel bir yağ yedirilince tekrar tekrar kendini buluyor.

Outdoor ağırlıklı markaların botları mükemmel ama bana CAT den daha kaba geliyor. İçinde çelik olan sanayi botları gibi..

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
Ground

Mesaj TSayiR » 17 Kas 2016, 20:45

Ya bu yds işçi botlari yapan firma degil mi? Onlar seri uretimde tarz botlarda mi yapmaya basladi? Eger oyleyse Helal olsun. Biz tulumlari giyip gemilere,tankerlere cikarken filan işte giyiyorduk, gayet sağlamdir, kabadir ama kalitelidir bende tavsiye ederim yds [emoji106] [emoji106]
@WatchesTNC
Kullanıcı avatarı
TSayiR

Mesaj Miriel » 17 Kas 2016, 21:23

Ground yazdı:Bence 2 bot olmalı biri karakış için diğeri soğuk havalarda spor giyim için..

Kara kış için CAT i öneririm. Sahteleri piyasada çok dikkat etmek lazım.

Diğer spor giyim için ise ben TWN (tween in markası) tavsiye ederim. Derisi kaliteli zamanla bakım yapınca özellikle ayakkabıcıda güzel bir yağ yedirilince tekrar tekrar kendini buluyor.

Outdoor ağırlıklı markaların botları mükemmel ama bana CAT den daha kaba geliyor. İçinde çelik olan sanayi botları gibi..

Teşekkürler, 2 bot olsa çok daha iyi olur haklısınız ancak şimdilik kara kış için tek bir tane sağlam almak istiyorum ilk etapta. CAT mi Timberland mi ? Veya outdoor markaları mı ? Outdoor markaları hakkında çekincem vibram tabanları, normal zeminlerde çok kaygan oluyor diye okudum.

Tasarım açısından Cat ve Timberland bir adım daha önde benim açımdan bu arada ancak soğuklarda göstereceği performans ve rahatlığı daha önemli bir faktör.

CAT'in sahtesi meselesine gelirsek de bugün Boyner'de denedim ve oradakiler Türkiye yapımı Yeşil Kundura ürünü. Amazon'dan alacağım CAT ile buradan alacağım CAT farklı iki marka mı acaba?

Shinigami yazdı:Merrell in eski ürünleri çok daha kaliteliydi son dönemde biraz kalitesiz gibi, nitekim son aldığım bot çok hızlı dağıldı. Salomon, mammut ve bulabilirseniz patagonia, black yak çok kaliteli üretir her türlü tavsiye ederim. yerli üretim yds de bence çok güzel ürünler üretiyor.

Teşekkürler. :champ:

abice yazdı:Biraz garip gelebilir ama YDS nin botlarına bakın derim. Geçen sene babam tavsiye etti istemeyerek gittim bir columbia fiyatına 2 tane outdoor bot aldım ve baya memnun kaldım. Rahatlığı çok çok iyi [emoji1303] nerede ikamet ediyorsunuz bilmiyorum ama istanbul karaköyde mağazaları var ankarada da var diye biliyorum.

Yds'yi inceleyceğim, teşekkürler. :champ:

TSayiR yazdı:Ya bu yds işçi botlari yapan firma degil mi? Onlar seri uretimde tarz botlarda mi yapmaya basladi? Eger oyleyse Helal olsun. Biz tulumlari giyip gemilere,tankerlere cikarken filan işte giyiyorduk, gayet sağlamdir, kabadir ama kalitelidir bende tavsiye ederim yds [emoji106] [emoji106]

Teşekküler. :champ:
NOBLESSE OBLIGE!
Kullanıcı avatarı
Miriel

Re: Timberland / Caterpillar / Columbia Bot Tavsiyesi

Mesaj Ground » 17 Kas 2016, 21:28

O zaman kriter karakışta su geçirme hassasiyeti dersen outdoor markalara yönelmek lazım.

Diğer türlü kalite ve ömür olarak cat den memnunum.

Kullanıcı avatarı
Ground

Mesaj Yılmaz » 17 Kas 2016, 21:34

2003 te aldığım cat botumu hala kullanıyorum. Outdoor botları hiç denemedim onlarla kıyaslayamayacağım
Yılmaz

Mesaj mlm » 17 Kas 2016, 21:36

Cat ile Caterpillar ayrı iki marka mı?
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullanıcı avatarı
mlm

Mesaj Miriel » 17 Kas 2016, 21:39

mlm yazdı:Cat ile Caterpillar ayrı iki marka mı?

Aynı marka Cengiz abi, benim merak ettiğim yurtdışı Cat ile Yeşil Kundura'nın ürettiği Cat farklı iki marka mı?
NOBLESSE OBLIGE!
Kullanıcı avatarı
Miriel

Mesaj abice » 17 Kas 2016, 21:44

TSayiR yazdı:Ya bu yds işçi botlari yapan firma degil mi? Onlar seri uretimde tarz botlarda mi yapmaya basladi? Eger oyleyse Helal olsun. Biz tulumlari giyip gemilere,tankerlere cikarken filan işte giyiyorduk, gayet sağlamdir, kabadir ama kalitelidir bende tavsiye ederim yds [emoji106] [emoji106]
YDS bildiğim kadarıyla askeriye için özel botlar da yapıyor. Görünüm ve rahatlık olarak çok güzel outdoor botları var.
Kullanıcı avatarı
abice

ÖncekiSonraki

Dön TSF Yaşam Stili - Lifestyle & Entertainment

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 25 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners