1991'den bug羹ne fiyat, kalite ve kusursuz hizmeti bir arada sunan Sami Saat ve M羹cevherat
d羹nyan覺n en prestijli l羹ks saat markalar覺 ve benzersiz saat koleksiyonlar覺na ev sahiplii yap覺yor.

TSF Kahve ve ay Merakl覺lar覺 / Coffee & Tea Fans

Genel Yaam Stili Konular覺n覺 Bulabileceiniz B繹l羹m

Re: TSF Kahve ve ay Merakl覺lar覺 / Coffee & Tea Fans

Mesaj asymptote » 08 Ara 2016, 16:57

Bu 癟ay覺 denemedim, market raflar覺nda pek kar覺ma 癟覺km覺yor.. Ama en yak覺n zamanda deneyeceim.. :champ:

Denediim organik 癟aylar i癟inde AYKUR Hemin organik 癟ay覺 癟ok k繹t羹 癟覺kt覺. Onu kimseye 繹nermiyorum. Karali organik 癟ay覺 ise kesinlikle 繹neririm:
Resim
"Evrende en b羹y羹k ziyan, sorgulama yeteneini yitirmi bir beyindir." - A. Einstein
Kullan覺c覺 avatar覺
asymptote

Kay覺t: 11 Ara 2010, 14:28

TSF Kahve ve ay Merakl覺lar覺 / Coffee & Tea Fans

Mesaj Ground » 08 Ara 2016, 23:25

asymptote yazd覺:Bu 癟ay覺 denemedim, market raflar覺nda pek kar覺ma 癟覺km覺yor.. Ama en yak覺n zamanda deneyeceim.. :champ:

Denediim organik 癟aylar i癟inde AYKUR Hemin organik 癟ay覺 癟ok k繹t羹 癟覺kt覺. Onu kimseye 繹nermiyorum. Karali organik 癟ay覺 ise kesinlikle 繹neririm:
Resim

stad tavsiyene uydum. :champ:

3. Bardaktan sonra enfes gelmeye balad覺 san覺r覺m demleme s羹resini pek beklemedik..

Misafirlerimiz de 癟ok beendi. Saolun.

Resim

Resim

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Ground

Ya: 42
Kay覺t: 17 Ara 2015, 02:48

Mesaj asymptote » 09 Ara 2016, 08:16

Bu 癟ay覺 asgari 20-25 dk. beklemek laz覺m.. :) Afiyet olsun :champ:
"Evrende en b羹y羹k ziyan, sorgulama yeteneini yitirmi bir beyindir." - A. Einstein
Kullan覺c覺 avatar覺
asymptote

Kay覺t: 11 Ara 2010, 14:28

Mesaj eraslani » 09 Ara 2016, 09:41

Resim

SM-G930F cihaz覺mdan g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
eraslani

Ya: 47
Kay覺t: 26 Oca 2012, 13:03

Mesaj coolfire » 09 Ara 2016, 09:49

Bu konuyu d羹n g繹rd羹m ama kesin 5 y覺ll覺k konudur ama g繹z羹mden ka癟m覺t覺r dedim. Meer daha yeniymis. Eraslani g羹zel yakalam覺. Tebrikler.

Gelenekselci arkadaslarin hosuna gitmez ama ben genelde pratikligi sebebiyle demlik poeti kullan覺yorum. G羹nde 10-15 bardak 癟ay i癟en biri olarak iyi bir tiryaki say覺l覺r覺m (evet eitim sekt繹r羹 :) ) Migros marka 癟ay覺 kullan覺yorum genelde (doadan uretimi iyi bir f/p 羹r羹n羹). Ben bergamot aromasini da severim. 3 normale bir bergamot aromal覺 demlik poeti kullan覺yorum ve 癟ay覺m覺z覺 i癟en 癟ok sever. Bir denemenizi tavsiye ederim :) Deiik tatlar arayan bir ka癟 karanfil veya tar癟覺n (toz olmayan) ilave ederek denemeler yapabilir.

SM-N920C cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
coolfire

Ya: 47
Kay覺t: 16 Mar 2013, 14:53

Mesaj Miriel » 09 Ara 2016, 12:23

asymptote yazd覺:
Miriel yazd覺:G羹n a覺r覺 bir bardaktan fazlas覺 neden 繹nerilmiyor Cengiz abi ?

Bu konu asl覺nda teknik bir konu ve muhtelif g繹r羹ler mevcut. Yeil 癟ayda antioksidan etki g繹steren etken madde 癟ok fazla var. ok fazla antioksidan madde al覺m覺n覺n ba覺覺kl覺k sistemini tembelletirdiini savunanlar var. G羹n a覺r覺 bir b羹y羹k fincan t羹ketmek en sal覺kl覺s覺. Tabi i癟imizde doktorlar varken bu konularda konumak bize d羹mez. Konuya sedir hocam覺 davet ediyorum..

Tirebolu'nun baz覺 paketleri 癟ok iyi 癟覺k覺yor, baz覺lar覺 da vasat oluyor Miriel. San覺r覺m hasat yeri, zaman覺 ve konumu kaliteyi 繹nemli 繹l癟羹de deitiriyor.. Ben 200 graml覺k paketlerden al覺yorum, iyi 癟覺karsa gidip ayn覺 marketin raf覺ndan birka癟 tane daha al覺yorum.. ;)

Antioksidan 羹zerine birka癟 ey okumutum, tart覺mal覺 bir konu dediin gibi abi.. Ancak bir de farkl覺 a癟覺dan bakarsak insan v羹cudu belki de hi癟 olmad覺覺 kadar toksik(pro-oksidan) etkiye maruz kal覺yor. Bu durumda ne az ne 癟ok dengeyi tutturmak bize kalan tek yol san覺r覺m.

Tirebolu'ya bir ans daha vereyim o zaman.

Teekk羹rler.
NOBLESSE OBLIGE!
Kullan覺c覺 avatar覺
Miriel

Kay覺t: 03 Au 2011, 20:08

Mesaj Skysercan » 09 Ara 2016, 14:06

Bu aralar Cafe Nero'da sat覺lan Yeil ay'覺n hastas覺 oldum. 襤癟imi aromas覺 inan覺lmaz houma gitti.

Sadece servis ediliyor ayr覺 olarak satm覺yorlar.

"Mighty Leaf" marka Yeil ay, T羹rkiye'de sat覺覺 yok malesef.

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
Skysercan

Kay覺t: 04 Haz 2013, 22:03

Mesaj sedir » 09 Ara 2016, 14:38

asymptote yazd覺:...
Bu konu asl覺nda teknik bir konu ve muhtelif g繹r羹ler mevcut. Yeil 癟ayda antioksidan etki g繹steren etken madde 癟ok fazla var. ok fazla antioksidan madde al覺m覺n覺n ba覺覺kl覺k sistemini tembelletirdiini savunanlar var. G羹n a覺r覺 bir b羹y羹k fincan t羹ketmek en sal覺kl覺s覺. Tabi i癟imizde doktorlar varken bu konularda konumak bize d羹mez. Konuya sedir hocam覺 davet ediyorum...

Konuday覺m, konuday覺m, davete gerek yok da s繹ylenecek fazla birey yok.
Yeil, k覺rm覺z覺, siyah ve saire 癟ay, ya da dier i癟ecekler ve g覺dalar覺n t羹ketimi konusunda hekim olmak hemen 癟ok ey s繹yleyebilmeyi salam覺yor. V羹cudunuza d覺ar覺dan ald覺覺n覺z "her" madde, v羹cudunuz taraf覺ndan reddedilebilir. K覺saca allerji denilen durum. Bu da 癟ok h覺zl覺 veya zaman i癟inde birikerek geliebilir. Bunu bir kenara koyal覺m. Bir maddenin fayda ve zararlar覺 ancak deneyle yap覺labilir. Deneyler, 繹zellikle insan 羹st羹nde olduunda 癟ok kat覺 kurallara tabi ve 繹yle de olmas覺 gerekli. 羹nk羹 insanlar覺n hekim d覺覺 繹nerilere kar覺 tan覺mlamas覺 zor ayr覺 bir muhabbeti var. Bu durum 繹zellikle kanser gibi tedavisi zor durumlarda zirve (bu arada z覺rva) yap覺yor. Kontrols羹z ekilde t羹kettiiniz bir g覺da 繹ncelikle karacierinize ve b繹breinize dokunabilir. Bazan bana sorarlar, "ne i癟ersiniz, 癟ay, kahve, bitki 癟ay覺?" diye. Biraz g覺c覺k olur ama cevab覺n "癟ay 癟ay覺, niye '癟ay'a bitki 癟ay覺ndan farkl覺 bak覺yorsunuz, 癟ay bitki deil mi?" eklinde olur. Siyah 癟ay覺n g羹venilirlii 癟ok iyi ispatlanm覺. Ortalama bir hesapla T羹rkiye 78 milyon diyelim, bunun 50 milyonu, g羹nde 4 bardak 癟ay i癟iyor olsa, -ki olur- g羹nde 200 milyon, haftada 1,4 milyar, y覺lda 73 milyar bardak deney yap覺l覺yor demektir. Bu kadar test edilen bir 羹r羹nde, sorun varsa mutlaka ortaya 癟覺kar. Dier i癟ecekleri de zaman g繹sterecek. Bu arada a覺r覺ya ka癟anlar覺n durumu da 覺l覺ml覺 gidenlere 繹rnek olacak.
Bunlar genel olarak s繹yleyebileceklerim. Bir g羹n bakar, varsa arat覺rmalar, sonu癟lar覺n覺 da aktarmaya 癟al覺覺r覺m.
ay, iyidir.
Vakit nakittir.
Kullan覺c覺 avatar覺
sedir

Ya: 61
Kay覺t: 07 Nis 2010, 21:03

ncekiSonraki

D繹n TSF Yaam Stili - Lifestyle & Entertainment

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Bing [Bot] ve 26 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners