TSF Kahve ve ay Merakl覺lar覺 / Coffee & Tea Fans

Genel Yaam Stili Konular覺n覺 Bulabileceiniz B繹l羹m

Re: TSF Kahve ve ay Merakl覺lar覺 / Coffee & Tea Fans

Mesaj MrPand羹l » 26 May 2020, 13:18

Sabah kahvesi ile G羹nayd覺n [emoji7]Resim

HTC 10 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
MrPand羹l

Kay覺t: 05 Tem 2015, 01:16

Mesaj Emirr » 26 May 2020, 13:39

Masterport yazd覺:Elinize beyninize sal覺k, lakin 癟ay sever olarak bu 癟aylar覺 tedarik edemiyoruz, denk gelirse yurt d覺覺ndan tedarik etmeye 癟al覺aca覺m

Evet malesef en b羹y羹k sorun bu... T羹rkiye'ye yurtd覺覺 markalardan kargo ile sipari vermek m羹mk羹n deil. Yine de Chado g羹zel bir balang覺癟 noktas覺 olabilir. Bunun haricinde gidilen 羹lkeye g繹re lokal sat覺c覺lar kovalamak art. zellikle Fransa, Almanya ve 襤ngiltere'de 癟ok iyi sat覺c覺lar var.
Emirr

Ya: 30
Kay覺t: 10 May 2016, 18:26

Mesaj SeiKinetic » 26 May 2020, 14:03

u veya benzeri, hem espresso hem filtreyi bir arada bar覺nd覺ran cihaz kullanan var m覺 acaba?Resim
Tutto ha una maniera.
Kullan覺c覺 avatar覺
SeiKinetic

Kay覺t: 08 Tem 2016, 10:14

Mesaj kiwi21 » 26 May 2020, 14:22

MrPand羹l yazd覺:Sabah kahvesi ile G羹nayd覺n [emoji7]Resim

HTC 10 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Duble Turk kahvesi ile gunaydin o zaman :)

Resim
https://instagram.com/kiwiwatch
Kullan覺c覺 avatar覺
kiwi21

Ya: 36
Kay覺t: 31 Tem 2011, 10:56

Mesaj eraslani » 26 May 2020, 15:54

SeiKinetic yazd覺:u veya benzeri, hem espresso hem filtreyi bir arada bar覺nd覺ran cihaz kullanan var m覺 acaba?Resim
Y覺llar y覺llar 繹nce buna benzer bir makinayla balamak istemitim evde kahve yapmaya.Baslamak istemistim dedim 癟羹nk羹 繹mr羹 癟ok k覺sa oldu.Bu tip makinalar buhar bas覺nc覺 i癟in pompa yerine kazan kullan覺yor,k覺sa s羹rede contalar覺 a覺n覺p i g繹rmez hale geliyor.Filtre ve espresso bir arada iyi fikir gibi duruyor ama malesef espresso k覺sm覺 sadece g繹r羹nt羹.

SM-G965F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
eraslani

Ya: 47
Kay覺t: 26 Oca 2012, 13:03

Mesaj SeiKinetic » 26 May 2020, 16:02

@eraslani, deerli fikriniz i癟in 癟ok teekk羹rler 繹ncelikle.
Bu 羹r羹n 繹zelinde bahsetmem gerekirse, Espresso k覺sm覺n覺n pompal覺 ve pompa bas覺nc覺n覺n 15 bar olduu yaz覺yor ki bu iyi bir deer diye d羹羹n羹yorum. Gerek espresso, gerek Americano veya Lungo formunda espresso, gerek filtre kahveyi g羹nde litrelerce t羹ketiyorum.
Bu nedenle her ikisini bar覺nd覺ran, misafir vb.durumlar覺 i癟in latte, cappucino imkan覺 tan覺yan, kaliteli ve 覺k bir tercih olabilir diye d羹羹nm羹t羹m.
Biraz daha arat覺rmay覺 derinletireyim.
Fotoraf覺n覺 paylat覺覺m 羹r羹n son 6 ayda 400 TL kadar zamland覺. 2500leri g繹rmeden kapatay覺m diyordum.
Tutto ha una maniera.
Kullan覺c覺 avatar覺
SeiKinetic

Mesaj eraslani » 26 May 2020, 17:18

SeiKinetic yazd覺:@eraslani, deerli fikriniz i癟in 癟ok teekk羹rler 繹ncelikle.
Bu 羹r羹n 繹zelinde bahsetmem gerekirse, Espresso k覺sm覺n覺n pompal覺 ve pompa bas覺nc覺n覺n 15 bar olduu yaz覺yor ki bu iyi bir deer diye d羹羹n羹yorum. Gerek espresso, gerek Americano veya Lungo formunda espresso, gerek filtre kahveyi g羹nde litrelerce t羹ketiyorum.
Bu nedenle her ikisini bar覺nd覺ran, misafir vb.durumlar覺 i癟in latte, cappucino imkan覺 tan覺yan, kaliteli ve 覺k bir tercih olabilir diye d羹羹nm羹t羹m.
Biraz daha arat覺rmay覺 derinletireyim.
Fotoraf覺n覺 paylat覺覺m 羹r羹n son 6 ayda 400 TL kadar zamland覺. 2500leri g繹rmeden kapatay覺m diyordum.
Makinan覺n 繹zellikleri ve kullan覺c覺 yorumlar覺na g繹z at覺nca belirlediiniz kriterlere uygun g繹r羹n羹yor doru.Bende kuvvetli bir 繹nyarg覺 olumu olacak ki combi denilen kahve makinalar覺n覺n uzun 繹m羹rl羹 olmayaca覺na inan覺yorum.Manuel espresso makinas覺 癟ok iyi malzeme gerektiriyor.,bu sebeple y羹ksek fiyatlara sat覺lan cihazlar d覺覺nda verimli olmayacakt覺r.

SM-G965F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
eraslani

Ya: 47
Kay覺t: 26 Oca 2012, 13:03

Mesaj SeiKinetic » 26 May 2020, 17:35

@eraslani, 羹r羹n羹n yabanc覺 kaynaklardaki incelemelerini vb.okudum ve direkt olarak vazge癟tim. Bahsettiiniz problem d羹zeltilmi ancak cam demliin alt覺ndaki, kahveyi s覺cak tutmaya yarayan plate, 30 dakika sonra kendi kendini kapat覺yormu. Bu maalesef benim en 繹nemli 繹nceliklerimden belki de. Sabahtan 1 lt.kadar haz覺rlay覺p akama kadar belirli aral覺klarla t羹kettiim oluyor. Doal olarak benim 羹r羹n羹m deil. ok teekk羹r ederim yard覺m覺n覺z i癟in.
Tutto ha una maniera.
Kullan覺c覺 avatar覺
SeiKinetic

ncekiSonraki

D繹n TSF Yaam Stili - Lifestyle & Entertainment

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 66 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners