1991'den bugüne fiyat, kalite ve kusursuz hizmeti bir arada sunan Sami Saat ve Mücevherat
dünyanın en prestijli lüks saat markaları ve benzersiz saat koleksiyonlarına ev sahipliği yapıyor.

Eğlencemiz, Mutluluğumuz, Hüznümüz. Evcil Hayvanlarımız!!!

Genel Yaşam Stili Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

Re: Eğlencemiz, Mutluluğumuz, Hüzünümüz. Evcil Hayvanlarımız!!!

Mesaj nickynick » 12 Kas 2010, 12:49

herojd11 yazdı:Aşağıdaki minik Barney'de kardeşimin henüz 2 aylık

Resim

Resim

Hmm bi hayli minikmiş :D
Time is a great teacher, but unfortunatelly it kills all its pupils.
Kullanıcı avatarı
nickynick

Mesaj herofb » 12 Kas 2010, 14:21

aslında tüyleri öyle gösteriyor henüz 500 gr ağırlığında
Kullanıcı avatarı
herofb

Mesaj punk » 21 Kas 2010, 21:07

Benim de canımdan çok sevdiğim bir Hakeem adında Boxer cins köpeğim vardı. 10 yaşında maalesef hayata gözlerini yumdu. Suratını küçükken Hakeem Olajuwon'a benzettiğim için bu ismi koymuştum :D

Çok karakterli bir köpekti, aynı clk'nın anlattığı gibi tasmasız gezer ve disiplinden kesinlikle ödün vermezdi. Oyunu pek seven bir tarzı yoktu ve inanılmaz vefalıydı. Ancak Boxer'ların yaşam süresi zannedersem ortalamanın biraz altında... 10 yaşın çok da büyük bir yaş olduğunu zannetmiyorum ama şanssız bir hastalık geçirdi.

Neyse deşmeyin yaramı :)
Kullanıcı avatarı
punk

Mesaj Clk » 21 Kas 2010, 21:11

500 gr :) Eline almaya korkar insan.

Punk, insan kaybedince gercekten cok üzülüyor. Gecen seni kedimizi kaybettik evde 1 haftadan fazla hüzün vardi. Sürekli eve geldigimizde birseylerin eksik oldugunu hissettik. Halen de ayni ama alisiyor insan :(
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj punk » 21 Kas 2010, 21:13

clk yazdı:Punk, insan kaybedince gercekten cok üzülüyor. Gecen seni kedimizi kaybettik evde 1 haftadan fazla hüzün vardi. Sürekli eve geldigimizde birseylerin eksik oldugunu hissettik. Halen de ayni ama alisiyor insan :(

Vallahi ben de kaybedeli tam 15 ay oldu. İki gün önce bir avm'de pet shop'ta 5 yıldız mama ararken buldum kendimi. Durum hala vahim bende :(
Kullanıcı avatarı
punk

Mesaj yusufragip » 22 Kas 2010, 12:21

Benimde bir rotweiler im var 3.5 yasinda :)

Resim

Suan vize haftasi oldugu icin detay veremedim :S Vaktim olunca deni akvaryumumu ve kediminde resimlerini ekleyip karakterleri hakkinda bilgi vermek istiyorum :)
Kullanıcı avatarı
yusufragip

Mesaj Clk » 22 Kas 2010, 13:09

Bakimli oldugu her halinden belli. Özellikle tüylerin bu sekilde parlak olmasi iyi (kaliteli) beslendiginin göstergesi. Süper bir arkadas Yusuf... Cok sevdim :)
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj yusufragip » 22 Kas 2010, 13:24

clk yazdı:Bakimli oldugu her halinden belli. Özellikle tüylerin bu sekilde parlak olmasi iyi (kaliteli) beslendiginin göstergesi. Süper bir arkadas Yusuf... Cok sevdim :)

Tesekkurler Bulent abi bu resmi bir guzellik ve itaat yarismasinda cekilmistik :) Kendisi his highness Loco 10 a yakin komut biliyor hepsini tektek ozenle ogrettim mama olarak genelde hills , proplan(purina) , Acana kullaniyorum tuyylerinin parlak olmasinin sebebi ise brewerst yeast diye bir (cinko - sarimsak ) tableti kullanmamiz onun disinda hic bir bakimi yok :) Arad bir komutlarimizi tekrarliyoruz koruda yuruyuse cikiyoruz . Bisikletli , copcu , hurdaci , motorlu , kedileri seviyoruz hic bir agresyon yok nedense fenerli arkadaslar ve alkollu arkadaslara gicik oluyoruz :) Sosyal bir kopek tasmasiz gezdirebiliyorum fakat insanlari cok sevdgi icin herkes beni sevsin benle oynasin diye yanlarina gidiyor dogal olarak insanlar korkuyor kendisi baya bir over sized :) Disarda gayet sosyalken bahcemiz icinde aslan kesiliyor :) Suan 57 kilo civarinda boy olarak da su resimden daha net anlayabilirsiniz :)

Resim

Podyumda siramizi beklerken :)
Resim

Resim buldukca eklerim insallah anilarimizida anlatacagim :)
Kullanıcı avatarı
yusufragip

ÖncekiSonraki

Dön TSF Yaşam Stili - Lifestyle & Entertainment

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 41 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners