TSF Bıçaklar / Knives

Genel Yaşam Stili Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

Re: Bıçaklarım

Mesaj mlm » 15 Eyl 2010, 21:18

Eterna, dostum her konuda böyle geyiğe sarıyor ve konuyu dağıtıyor gözükme riskini göze alarak ve de affına sığınarak ; senin bu ''Bıçaklarım'' başlığını görünce dimağımda '' -Adamı hasta etmeyin uleyn, hepinizi ''bıçaklarım!!!'' tarzında bir cümle husüle geliyor. :D
Hele ki şu son fotoğrafını gönderdiğin Cold Steel Espada- Extra large'ı gördükten sonra bu duygularım daha da pekişti.. :D

Not: Koleksiyonunu takdir etmek haddimiz olmasa gerek, o sebeple hayranlıklarımızı ifade edelim.. :)
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullanıcı avatarı
mlm

Mesaj razz » 15 Eyl 2010, 22:34

KnifeZilla 8-)
" The difference between men and boyZ is the price of their toyZ "
Kullanıcı avatarı
razz

Mesaj drk » 16 Eyl 2010, 00:15

Eterna çok teşekkür ederim de sanki biraz büyük gibi göründü bana bu çakı :) İşin aslı bir tane arabada bulunsun diye rescue tool almayı düşünüyordum ama şimdi çok daha hoşuma giden modeller, markalar buldum. Benchmade den birkaç modeli çok beğendim. Bu arada yazınız için teşekkür ederim, çok faydalı oldu.
Kullanıcı avatarı
drk

Mesaj Monarch » 17 Eyl 2010, 04:32

Elinize sağlık eterna, zevkle okudum yazdıklarınızı. Fakat o resimdeki şeye çakı demişsiniz. :) Eliniz oldukça küçükmüş. Arka plandaki sandalye de çocukların oyun sandalyesi sanırım. :D

Anahtarlığa takılmaz, cepte taşınmaz. Çanta içinde gezdirmek lazım, hatta gezdirmemek lazım. Rutin bir araç aramasında kolluk kuvvetleri rastlasa, son teknoloji tam otomatik yiv setli silah bulmuş muamelesi yaparlar buna. Aman hocam o ne yaa ! :shock:
Kullanıcı avatarı
Monarch

Mesaj Eterna » 17 Eyl 2010, 08:27

Rica ederim değerli dostlar. Belki bir gün işinize yarar.

Evet yukarı da çakı biraz büyük arkadaşlar :) Aynen dediğiniz gibi taşınma ihtimali yok :) Tam bir koleksiyon parçası.

Sevgili drk ve arkadaşlar,

Eğer aracınıza rescue tool alacaksanız lütfen bu bıçağı inceleyin. Hatta çok rica ediyorum youtube dan videosunu izleyin. Bir araba camını falan nasıl kağıt gibi kesiyor görün :)

Victorinox rescue tool

Resim
Kullanıcı avatarı
Eterna

Mesaj Clk » 17 Eyl 2010, 08:45

Resim

Buda benden olsun. Godzilla'yi avlamak icin kücük ama yaban domuzu yada ayi icin ideal boyutta :) Bilekten direseke :D
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj Monarch » 17 Eyl 2010, 09:23

Eterna; bu victorinox'u nereden bulabiliriz acaba? Rengi çok çarpıcı bordo, kırmızı, lacivert renkliler gibi klasik değil.
Kullanıcı avatarı
Monarch

Mesaj Eterna » 17 Eyl 2010, 10:04

Sevgili clk,

Bıçağın çok sağlam ve görkemli. Av da mutlaka belinde olmalı. Kazasız belasız kullan :)

Sevgili monarch,

Meydankamp detaylı bakmadım ama çok kolay bulurdun. Meydam kamp, atlas kamp, gitti gidiyor pek çok yerde vardır. Hatta aklımda yanlış kalmadı ise en rahat ve en uygun fiyatlı alabileceğin yer D&R mağazaları olacaktır.
Kullanıcı avatarı
Eterna

ÖncekiSonraki

Dön TSF Yaşam Stili - Lifestyle & Entertainment

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 29 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners