1991'den bugüne fiyat, kalite ve kusursuz hizmeti bir arada sunan Sami Saat ve Mücevherat
dünyanın en prestijli lüks saat markaları ve benzersiz saat koleksiyonlarına ev sahipliği yapıyor.

TSF Bıçaklar / Knives

Genel Yaşam Stili Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

Re: Bıçaklarım

Mesaj drk » 17 Eyl 2010, 22:39

Evet rescue tool derken tamda bunu kastetiştim. Videosunu izledikten sonra ne olur ne olmaz arabada bulunmalı diye düşündüm, bir nevi güvenlik önlemi.
Kullanıcı avatarı
drk

Mesaj nickynick » 18 Eyl 2010, 13:59

Eterna süper ayrıntılı bilgiler için teşekkürler, demekki hobiler böyle başlıyor :) Zaten gereken herşeyi yazmışsınız.
Koleksiyon, hobi güze şeyler ama; mesela İstanbul gibi bir şehirden konuşursak, yanımızda küçük te olsa bir tane taşımak gerekli mi oluyor artık acaba..?
Time is a great teacher, but unfortunatelly it kills all its pupils.
Kullanıcı avatarı
nickynick

Mesaj Clk » 24 Eyl 2010, 15:01

Bunlarda ailenin diger birkac üyesi

Resim

Resim

Resim

Resim
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj yusufragip » 24 Eyl 2010, 17:03

Ikinci resimdeki cok guzelmis :) Merka ve modeli nedir ? Boyle seyleri arabada bulundurmak yada tasimak cok tehlikeli birde polisin tutumu onemli istenmeyen seylere yol acabilir allah koursun en yisi biber gazi . ..
Kullanıcı avatarı
yusufragip

Mesaj Clk » 24 Eyl 2010, 17:12

Markasi Kershaw. Modeline bakmam lazim. Bicaklari adam kesmek icin kullanmiyoruz biz. Bunlar sadece gerekli ortamlarda av, piknik v.s. gerekli olan seyler :)
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj yusufragip » 24 Eyl 2010, 18:27

Heheheh haklisiniz ama gelde polise anlat derdini Turk polisi yakalar :)
Kullanıcı avatarı
yusufragip

Mesaj safir » 24 Eyl 2010, 19:25

anında kullanacak şekilde elinizin altında,cebinizde değilde biraz uğraşarak çıkarılacak bir yerde ,çantada vs taşınırsa ve elinize alınca anında kullanıma müsade etmeyecek şekilde bez vs gibi bir şeye sıkıcı sarılırsa kanuna uygun diye biliyorum,ama böyle kullanan kaç kişi var ki :) ,

bu konuyu nette biraz araştırayım sonra günlük kullanım için çok büyük olmayan orta ve küçük boylarda,açıldığında sabitlenebilen çakı tavsiyesi isterim,hatta tavsiye edeceğiniz çakı varsa şimdiden yazabilirsiniz
Kullanıcı avatarı
safir

Mesaj yusufragip » 24 Eyl 2010, 19:54

Benim bildigim orta parmak in basindan baslayip avucla birlestigi yere kadarsa (bicak kismi) bunun bir mahsuru yok sustali bicaklar yada sustam mekanizmli diyelim caki yada bicaklr kesinlikle yasak nedense bende cok sevirdim 13-14 yaslarinda fakat ailem endiselendi baya bi bende hediye etmistim ese dosta . Caddeden fb stadina gelmeden bir bp var orda guzel seyler vardi bakmakta yarar var . . .
Kullanıcı avatarı
yusufragip

ÖncekiSonraki

Dön TSF Yaşam Stili - Lifestyle & Entertainment

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Ergİn ve 46 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners