1991'den bugüne fiyat, kalite ve kusursuz hizmeti bir arada sunan Sami Saat ve Mücevherat
dünyanın en prestijli lüks saat markaları ve benzersiz saat koleksiyonlarına ev sahipliği yapıyor.

Tempur Yatak

Genel Yaşam Stili Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

Tempur Yatak

Mesaj herofb » 03 Nis 2011, 22:00

Arkadaslar merhaba,

Açıkcası sormak için biraz geç oldu siparişi verdim ama en azından bir ay deneme süresi var ve memnun kalmazsak iade edebileceğiz , acaba içinizde tempur yatak kullanmış olan var mı ya da en azından konuyu araştırmış olan , Gercekten aldıktan sonra sabahları daha mutlu uyanıp daha kaliteli bir hayat mı yasayacağız ? :)
Kullanıcı avatarı
herofb

Re: Tempur yatak

Mesaj nickynick » 03 Nis 2011, 22:04

Hadi iyisin, artık daha kaliteli bir hayatın olacak :)
Time is a great teacher, but unfortunatelly it kills all its pupils.
Kullanıcı avatarı
nickynick

Re: Tempur yatak

Mesaj herofb » 03 Nis 2011, 22:13

Saol Nicky tam da aradığım bilgi buydu , herseyi bir cümle de ozetlemissin :)
Kullanıcı avatarı
herofb

Re: Tempur Yatak

Mesaj drk » 03 Nis 2011, 22:47

Herojd, çok beğenende var, bir türlü uyuyamayanda :) Beni rahatsız etmişti, alışması zaman alabilir.
Kullanıcı avatarı
drk

Mesaj Frax » 03 Nis 2011, 22:51

Ekşisözlükte hakkında yorumlar var, yardımcı olabilir. Yerli malı benzerleri varmış çok daha ucuza :)
Kullanıcı avatarı
Frax

Mesaj herofb » 04 Nis 2011, 08:52

yorumlar için teşekkürler , yerli muadillerine baktım ama ilk anda bile birebir aynı etkiyi göstermedi bende buradan uzun dönemde ciddi fark olacağını düşündüm ama yine de bilemiyorum , rahat yatak alıp sonra o kadar para verdiğim için uyuyamamak ta var :)
Kullanıcı avatarı
herofb

Mesaj mech16 » 04 Nis 2011, 10:09

Herojd11;

Yoğunluğu ile oynandığı için yerli muadiller çok farklı özellikler gösterebiliyorlar. Tempur'un visco yoğunluğu 100. Biraz sert gibi, ama yatınca yavaş yavaş vücudun yatağın içine batıyor. 4 yıl önce büyük umutlarla aldık ama mucize beklediğimiz için beklentilerimizi tam karşılamadı. Yaylı yataklardan iyi olduğu kesin ama verdiğin fiyata değer mi sorusu da önemli. Şöyle de bir durum var, bizim ikizler 4 yaşına geldi ve gece sürekli uyanan çocuklar bizim yatağa gelince uyanmıyorlar :)
Artık yatağa sığamadığımızdan biz yatağımızı onlara bırakıp onların odasına gidiyoruz...
Yazlık için paraya kıyamayıp, yerli (King-Coil di galiba) kilomuz da fazla değil diyerek Yatsan'daki satıcının da önerisiyle visco yoğunluğu 60-70 ve daha ince olanından aldık. Çok yumuşak olduğu için içine gömülüyorsun ve rahatsız ediyor.
Kullanıcı avatarı
mech16

Mesaj herofb » 04 Nis 2011, 10:32

hah işte aradığım yorum benim hemşehrimden geldi :)

teşekkürler mech16 açıkçası biz de mucize beklemiyoruz fakat dediğin gibi uyanmama konusunda yardımcı oluyorsa bizim için yeterli çünkü gecede 100 kere dönüp 10 kere uyanmaktan sıkıldım artık :) ben idare ediyorum ama eşim uykusuz kaldığında çok etkileniyor , umarım yardımcı olur
Kullanıcı avatarı
herofb

Sonraki

Dön TSF Yaşam Stili - Lifestyle & Entertainment

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners