1500 TL. Bütçe Dizüstü Bilgisayar Tavsiyesi

Genel Yaşam Stili Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

Re: 1500 TL. Bütçe Dizüstü Bilgisayar Tavsiyesi

Mesaj Archezia » 18 Ara 2011, 23:54

Thevenin yazdı:Bu performans olayini cok karistirdilar reyiz. Simdilik eyyorlamam bu kadar.

Pasları kaçırmıyor adamım ya :lol:

Ben de bugün aynen bunu diyordum arkadaşa. Eskiden ne güzel mhz(Artık ghz oldu) kimde yüksekse mesela o daha iyi oluyodu. Şimdi ghz var turbo boostlusu ghz si var, 2620 var 2620M var 2620QM var 2630 vs.vs. var paylaşımlı hafıza var; 1000 MB imiş ama aslında öyle değilmiş paylaşınca 3792 MB oluyormuş ekran kartı falan. Hakikaten çok karıştırmışlar Thevenin sen bu işlere gir de bir düzene sokuver çok meşgul değilsen :D
"I may be wrong (But I doubt it!)"
Steinhart Nav. B-Uhr TSF Special Edition 23/44
Kullanıcı avatarı
Archezia

Mesaj Thevenin » 19 Ara 2011, 00:09

Herkesin GHz'i bidir reyiz :D

Isinmadan da kacis yok; ama tam yukte fan gurultusu esigi benim icin secim olcutu. Bu konuda kullandigim en basarili laptop da Macbook Pro. Karsilastirdigim panpalarim: Toshiba Satellite Series/2002, Sony F Series/2007, Sony C Series/2009, Dell Inspiron/2009. Sonra sonra yuklu isler icin desktop/remote desktop kullandigimdan, laptop takibim azaldi, hatta bitti; ama arayisina uygun bence de Sony reyiz.
Thevenin
Kullanıcı avatarı
Thevenin

Mesaj Archezia » 19 Ara 2011, 02:05

Thevenin yazdı:Herkesin GHz'i bidir reyiz :D

Isinmadan da kacis yok; ama tam yukte fan gurultusu esigi benim icin secim olcutu. Bu konuda kullandigim en basarili laptop da Macbook Pro. Karsilastirdigim panpalarim: Toshiba Satellite Series/2002, Sony F Series/2007, Sony C Series/2009, Dell Inspiron/2009. Sonra sonra yuklu isler icin desktop/remote desktop kullandigimdan, laptop takibim azaldi, hatta bitti; ama arayisina uygun bence de Sony reyiz.

Kullandığın remote desktopları hayal edince senin tavsiyeni dinleme kararı aldım üstad, senin kadar yüklü iş yapmayız zaten biz :lol: Yalnız projemiz biterse dünyayı sallayacağız haberiniz olsun. Imagine Cup garanti ;)
"I may be wrong (But I doubt it!)"
Steinhart Nav. B-Uhr TSF Special Edition 23/44
Kullanıcı avatarı
Archezia

Mesaj Thevenin » 19 Ara 2011, 02:11

Archezia yazdı:Yalnız projemiz biterse dünyayı sallayacağız haberiniz olsun. Imagine Cup garanti ;)

Suphesiz reyiz, basarilar :thumbup: Vardi katilim planimiz lisede, son sene yalan oldu :D Is bir sisteme kaldiysa bizden yana destek tam reyiz, TSF CPU Grid dahilindeyiz :D
Thevenin
Kullanıcı avatarı
Thevenin

Mesaj Clk » 19 Ara 2011, 09:24

3D ekran 17"'te atin malum yerine konmus kelebek hesabi olur. Hani 20"'te lapotop ile aranda ki mesafe az oldugu icin belki bir nebze zevk verebilir ama 17" icin unut diyorum. Arada ki fiyat farkini bilmesemde parana yazik olacagi kesin.

Tek tavsiyem ekrani X-Black LCD yada LED olan bir bilgisayar alman. Bugüne kadar Thunderbolt ile birlikte gördügüm en iyi ekran tipi diyebilirim. Cözünürlükten tut netligine, isik miktarindan göz yorulmasina kadar tek kelime ile mükemmel !!!

Not: Bu arada simdi farkettim benim bilgisayarin HDD'si 1TB'mis :lol: Ben sadece C kapasitesini söylemisim :D

Simdiden iyi günlerde kullan :champ:
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj mlm » 20 Ara 2011, 18:54

Farukcum projende başarılar, Allah muvaffak etsin, umarım gönlünce olur.. :)
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullanıcı avatarı
mlm

Önceki

Dön TSF Yaşam Stili - Lifestyle & Entertainment

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 55 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners