Türkiye B&O İle İyi İlişkisi Olan Arkadaş Aranıyor

Genel Yaşam Stili Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

Re: Türkiye B&O İle İyi İlişkisi Olan Arkadaş Aranıyor !!!

Mesaj drk » 20 Ara 2011, 08:33

Clk, 400GB müzik hangi formatta kayıtlı?
Kullanıcı avatarı
drk

Mesaj AltanPsx » 20 Ara 2011, 10:50

Clk yazdı:AltanPsx, benim istedigim ortada herhangi bir kumanda, Ipad yada bilgisayar olmadan tüm media datalarina ulasabilmek. Bu ulasim sirasinda da Itunes mantigi ile calisan ve sarkilari kategorize edebilecek bir sistem sahibi olmak. Görüntüledigi CD cover'lar sayesinde unutulan cd'leri tekrar hatirlamak v.s. B&O'nun sundugu MOTS sistemi sayesinde de Cyndi Lauper sonrasinda Megadeth calmasini engellemek ;)

Su an 400 GB üzeri müzik dosyam var. Bu hic kesintisiz yaklasik 20 gün müzik anlamina geliyor :D En yüksek verimi almanin yolunun bu sistem oldugunu düsündügüm icin üzerinde duruyorum.

Yine de önerin icin tesekkürler :champ:

Sonos bu söylediklerinizin hepsini ve fazlasını yapıyor. Ancak ya kendi kumandası, ya ipad/iphone, yada pc/mac ten idare edilmek istiyor(aksi herhangi bir network streamerda mümkün değil).

En yüksek verimi almanın yolu malesef sonos da, b&o de değil. Audiophille bir verimden bahsediyorsak tabi. Bu durumda bir stereo sistemiz olduğunu varsayarak önerilebilecek az sayıda ürün Naim NDX ve Olive 6. (tabi yüksek çözünürlükü müzik kayıtları tuttuğunuzu varysayıyorum) 400 GB müziğiniz mp3 ten oluşuyorsa bu tip bir sistem zaten kendini gösteremeyeceği için bir anlamı olmayacaktır.
Kullanıcı avatarı
AltanPsx

Mesaj Clk » 20 Ara 2011, 20:23

AltanPsx, benim verimden kastim dosya kontrolü üzerineydi. Ses degil. Sonucta B&O her zaman karsisinda daha iyisinin oldugu iddia edilen bir marka. Benimde bunun ile bir derdim yok cünkü evde bangir bangir müzik dinleyen bir adam degilim. 4 yasinda olan Home Theater sistemini bile kullandiysam belki 5-10 defa kullanmisimdir. Ben yemek yerken arka planda müzik olsun, party yaptigimiz zamanda yüksek sesle müzik dinleyip dans edelim derdindeyim. Yoksa flarmoni orkestrasini evde hissetmek gibi bir derdim yok :D

Olive önceden tanidigim yüksek performansli ve kaliteli bir marka ancak 6 da ki kontrol benim istedigim tarzda degil. Naim NDX dünyanin en basarili aleti olsa benim eve giremez :lol:
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Önceki

Dön TSF Yaşam Stili - Lifestyle & Entertainment

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 57 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners