TSF Yabanc覺 Dizi Tavsiyeleri

Genel Yaam Stili Konular覺n覺 Bulabileceiniz B繹l羹m

Re: TSF Yabanc覺 Dizi Tavsiyeleri

Mesaj eyimen » 01 Eki 2019, 14:07

The Boys, bu senenin en g羹zel dizilerinden biri kesinlikle :champ:
Tarz olarak anti-hero diyebiliriz :D En yak覺n 繹rnek Watchmen filmi :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
eyimen

Ya: 43
Kay覺t: 13 Tem 2015, 22:54

Mesaj BeastLy » 01 Eki 2019, 16:38

eyimen yazd覺:The Boys, bu senenin en g羹zel dizilerinden biri kesinlikle :champ:

The Boys dizisi ilk 癟覺kt覺覺nda, Yeni bir s羹per kahraman dizisine daha balamayaca覺m, demitim. Takip ettiim s羹per kahraman dizileri birbirlerine o kadar benzerlik g繹steriyorlard覺 ki yeni bir tanesine daha ihtiyac覺m yoktu. S羹per kahramanlar覺n s羹rekli buhran i癟erisinde olduklar覺 ve bu benim sorumluluum diyerek gezdikleri yeni bir diziye daha balamay覺 hi癟 d羹羹nm羹yordum. Yine de biraz merakla biraz da arkada ve k覺z arkada覺m覺n tavsiyesiyle The Boysun ilk b繹l羹m羹n羹 zorlana zorlana a癟t覺m. Bilgisayar ba覺ndan kafam覺 kald覺rd覺覺mda ise sezon finalini 癟oktan bitirmitim.Normalde s羹per kahraman dizilerine olumsuz yaklama sebebim; B羹t羹n bunlar iyi ho ama bizim d羹nyam覺za uyarland覺覺nda ger癟ek癟i gelmiyor ite. Hani hi癟 mi k繹t羹 bir karar vermez bu s羹per kahramanlar? Aralar覺nda kad覺nlara d羹k羹nl羹羹 ba覺na bela olan biri olamaz m覺 mesela? :D Ya da uyuturucu ba覺ml覺覺 olan bir s羹per kahraman olamaz m覺 yani? :D :D The Boys dizisi de tam olarak s羹per kahramanlar aram覺zda yaasayd覺 nas覺l olurdu sorunun ger癟ek癟i bir cevab覺.Kesinlikle g羹zel tercih abi :thumbup:
Eer imdi uyuyakal覺rsan r羹ya g繹receksin. Eer imdi 癟al覺覺rsan r羹yan覺 yaayacaks覺n.
Kullan覺c覺 avatar覺
BeastLy

Ya: 27
Kay覺t: 12 Au 2019, 05:15

Mesaj Ankthas » 01 Eki 2019, 16:49

BeastLy yazd覺:

The Boys dizisi ilk 癟覺kt覺覺nda, Yeni bir s羹per kahraman dizisine daha balamayaca覺m, demitim. Takip ettiim s羹per kahraman dizileri birbirlerine o kadar benzerlik g繹steriyorlard覺 ki yeni bir tanesine daha ihtiyac覺m yoktu. S羹per kahramanlar覺n s羹rekli buhran i癟erisinde olduklar覺 ve bu benim sorumluluum diyerek gezdikleri yeni bir diziye daha balamay覺 hi癟 d羹羹nm羹yordum. Yine de biraz merakla biraz da arkada ve k覺z arkada覺m覺n tavsiyesiyle The Boysun ilk b繹l羹m羹n羹 zorlana zorlana a癟t覺m. Bilgisayar ba覺ndan kafam覺 kald覺rd覺覺mda ise sezon finalini 癟oktan bitirmitim.Normalde s羹per kahraman dizilerine olumsuz yaklama sebebim; B羹t羹n bunlar iyi ho ama bizim d羹nyam覺za uyarland覺覺nda ger癟ek癟i gelmiyor ite. Hani hi癟 mi k繹t羹 bir karar vermez bu s羹per kahramanlar? Aralar覺nda kad覺nlara d羹k羹nl羹羹 ba覺na bela olan biri olamaz m覺 mesela? :D Ya da uyuturucu ba覺ml覺覺 olan bir s羹per kahraman olamaz m覺 yani? :D :D The Boys dizisi de tam olarak s羹per kahramanlar aram覺zda yaasayd覺 nas覺l olurdu sorunun ger癟ek癟i bir cevab覺.Kesinlikle g羹zel tercih abi :thumbup:

Bu tarz seviyorsan覺z misfits, umbrella academy ve doom patrol'e de bakabilirsiniz :thumbup:
Deniz
Kullan覺c覺 avatar覺
Ankthas

Ya: 34
Kay覺t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj BeastLy » 01 Eki 2019, 17:05

Ankthas yazd覺:
BeastLy yazd覺:

Bu tarz seviyorsan覺z misfits, umbrella academy ve doom patrol'e de bakabilirsiniz :thumbup:

3 Diziyide not ald覺m.zellikle umbrella academy ile bal覺ca覺m.Dizi 繹nerileri i癟in teek羹rler abi :thumbup: 襤lk umbrella yaz覺s覺n覺 g繹r羹nce akl覺ma istemsizce Resident Evil serisindeki vir羹s羹 yayan irket akl覺ma geldi :D Keke u Resident Evil ve Silent Hill filmlerinin dizilerini 癟覺karsalar.Hastas覺y覺m u 2 serinin ( hem film hem oyun olarak) :D
Kullan覺c覺 avatar覺
BeastLy

Mesaj Oguzhanm » 27 Eki 2019, 00:35

Netflix yap覺m覺 olan The Spy benim 癟ok houma gitti. D繹nemi g羹zel yans覺tm覺lar. Tavsiye ederim

https://youtu.be/5UijUOy0MmE
Kullan覺c覺 avatar覺
Oguzhanm

Kay覺t: 24 Mar 2014, 15:34

Mesaj cengawer42 » 27 Eki 2019, 12:21

Tavsiye edilen dizilerin pek 癟ounu izledim. Ancak izlemediklerimi de not ald覺m. Teekk羹rler.
Hi癟bir eye ihtiyac覺m覺z yok, yaln覺z bir eye ihtiyac覺m覺z vard覺r; 癟al覺kan olmak. (Mustafa Kemal ATATRK)

襤nstagram: cengcraft
Kullan覺c覺 avatar覺
cengawer42

Kay覺t: 10 Eyl 2019, 12:44

Mesaj anarkh » 28 Eki 2019, 00:25

11.22.63 adl覺 diziden daha iyi bir mini dizi izlemedim.

izlemediyseniz, aray覺taysan覺z kesinlikle tavsiye ederim.
Kullan覺c覺 avatar覺
anarkh

Kay覺t: 17 ub 2016, 16:15

Mesaj BeastLy » 28 Eki 2019, 00:34

Bende The punisher dizisini tavsiye ediyorum kesinlikle
Kullan覺c覺 avatar覺
BeastLy

ncekiSonraki

D繹n TSF Yaam Stili - Lifestyle & Entertainment

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 43 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners