TSF Yaz 2023 Bronz Bilekler / Daily Summer Wrist Check

Her An Her Yerde Saat Günlüğü

Re: TSF Yaz 2019 Bronz Bilekler / Daily Summer Wrist Check

Mesaj Maradona » 15 Eyl 2019, 03:35

canzdmr yazdı:
Maradona yazdı:Şu mereti ucuza mal ederek yaptığım tasarruf ile çok deli saatler almayı düşünüyorum... [emoji16]

Bizleri bu hale getirenler utansın... [emoji3525]Resim

Komple birak sevgili Maradona :)
Hem butceye olumlu etki olur hem de artik cocuk var gelecek guzel gunleri dusunmek lazim :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Babamda, amcamda ve birkaç tanıdığımda daha bırakır bırakmaz birkaç ay içinde kanser oluştu... Uzun yıllar bu mereti içip aniden bırakan insanların bazılarında vücut yoksunluktan dolayı tepki verirmiş böyle, ben değil doktorlar söylüyor bunu... Ben de 25 yıldır içiyorum, bırakma sınırı aşıldı benim için artık... Elbette zıt görüşte olan doktorlar da var ama şahit olduğum bu vakalardan dolayı bırakmayı düşünmüyorum açıkçası... Tercihim bu yönde... Seviyorum da... Nasip... Ulu Manitu ne eylerse güzel eyler diyelim... [emoji56],
Kullanıcı avatarı
Maradona

Mesaj Maradona » 15 Eyl 2019, 03:36

Ufkynl yazdı:
canzdmr yazdı:
Maradona yazdı:Şu mereti ucuza mal ederek yaptığım tasarruf ile çok deli saatler almayı düşünüyorum... [emoji16]

Komple birak sevgili Maradona :)
Hem butceye olumlu etki olur hem de artik cocuk var gelecek guzel gunleri dusunmek lazim :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Sayın maradona spica pro vereyim size? Zehiri bırakın keyfe gelin :)

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
O ne? Yenilir mi içilir mi? [emoji16]
Kullanıcı avatarı
Maradona

Mesaj Maradona » 15 Eyl 2019, 03:44

ilkayacil yazdı:

Aynı durumdayız :) Ben senelerden beri hemen hemen her zaman sarma tütün kullandım, sigara ucuzkende böyleydi pahalıykende. Keyfi gerçekten daha güzel alışınca, normal sigara içemiyorsunuz, yani en azından ben içemiyorum. Biri uzatınca nezaketen bile almıyorum çoğu zaman :) Yakın zamanda eşimide tütüne döndürünce arada kalan bütçeyi aracımı değiştirmek için kullandım [emoji3]

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Son zamlardan sonra döndüm ben tütüne, cılkını çıkardılar verginin çünkü... Adıyaman denedim, hoşuma gitmedi... Tekel'in kendi çıkardığı mamülü kullanıyorum, birebir normal tatta... Gerçi makaron ve tütün fiyatları da arttı iki haftadır ama yine de dörtte bir fiyatına geliyor ona rağmen...Hazır sarılmış olan da üçte bir fiyatına... Zamanım yoksa öyle hazır sarılmış alıyorum, varsa da kendim sarıyorum...

Değişik markaları deneyeceğim yakında, varsa tavsiyeniz alırım seve seve... [emoji6]
Kullanıcı avatarı
Maradona

Mesaj Maradona » 15 Eyl 2019, 03:45

Veysel21 yazdı:
ilkayacil yazdı:

Aynı durumdayız :) Ben senelerden beri hemen hemen her zaman sarma tütün kullandım, sigara ucuzkende böyleydi pahalıykende. Keyfi gerçekten daha güzel alışınca, normal sigara içemiyorsunuz, yani en azından ben içemiyorum. Biri uzatınca nezaketen bile almıyorum çoğu zaman :) Yakın zamanda eşimide tütüne döndürünce arada kalan bütçeyi aracımı değiştirmek için kullandım [emoji3]

20 yıl günde iki paket sigara içtim,yaklaşık 8 yıldır sigarayı bıraktım,sizin de birakmanizi temenni ederim,son iki üç yıldır ara sıra ortamını bulunca yemekten sonra bir tane yakiyorum,çok tatlı oluyor..[emoji4]

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hayırlı olsun kararınız... Ben cesaret edemiyorum yukarıda anlattığım sebepten dolayı... [emoji106][emoji257]
Kullanıcı avatarı
Maradona

Mesaj azizkaya » 15 Eyl 2019, 07:25

Ben dahil etrafımda bırakanların yarısı bu kitap ile bıraktı: Sigarayı Bırakmanın Kolay Yolu - Allen Carr. 2 paket sigara parasına denenebilir bence.

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Alınca ya da satınca pişman olmadığım bir saat olmadı.
Kullanıcı avatarı
azizkaya

Mesaj ekdellal » 15 Eyl 2019, 10:12

.Resim
Kullanıcı avatarı
ekdellal

Mesaj mlm » 15 Eyl 2019, 10:43

Günaydın,

Resim
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullanıcı avatarı
mlm

Mesaj ilkayacil » 15 Eyl 2019, 10:59

Maradona yazdı:
ilkayacil yazdı:

Son zamlardan sonra döndüm ben tütüne, cılkını çıkardılar verginin çünkü... Adıyaman denedim, hoşuma gitmedi... Tekel'in kendi çıkardığı mamülü kullanıyorum, birebir normal tatta... Gerçi makaron ve tütün fiyatları da arttı iki haftadır ama yine de dörtte bir fiyatına geliyor ona rağmen...Hazır sarılmış olan da üçte bir fiyatına... Zamanım yoksa öyle hazır sarılmış alıyorum, varsa da kendim sarıyorum...

Değişik markaları deneyeceğim yakında, varsa tavsiyeniz alırım seve seve... [emoji6]
Açık tütün olarak pek marka tavsiye edemem çünlü heryerde tatları değişiyor sanırım. Bütçe olarak bunlar en uygunu.
Bir de gerçekten kaliteli tütünler var kapalı paketlerde satılan ithal tütünler. Onlar gerçekten diğer tütünlere göre çok pahalı, normal sigara fiyatına neredeyse denk geliyor. Kötü yanı ise makaron kullanamıyorsunuz ve mutlaka el ile sarmak zorundasınız. Ama tat olarak mükemmel ve zevkli olan kısım ise el ile sarmak. Marka olarak sarı drum tavsiye ederim, en son 50gr lık paketi 35₺ di, zam geldimi bilmiyorum, ayrıca filtre ve zevkinize göre kağıt almak zorundasınız. Unutmayın elle sarmak mecbur, makaron ve makine kullanamazsınız bu tütünlerde :)

Kullanıcı avatarı
ilkayacil

ÖncekiSonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Bugün Kolunuzda Hangi Saat Var - Daily Wrist Check

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 56 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners