TSF ├ťyelerine ├ľzel ─░ndirimli Sat─▒l─▒k Oris Modellerini ─░ncelemek ─░├žin T─▒klay─▒n─▒z

Merandan vostok almak 2022 g├╝ncel

Rus Saatleri Hakk─▒nda Bilgilere Ula┼čabilece─činiz B├Âl├╝m

Merandan vostok almak 2022 g├╝ncel

Mesaj quebrty » 08 Tem 2022, 20:41

]├ľncelikle herkese selamlar ve te┼čekk├╝rler. Foruma yeni ├╝ye olsam da s─▒k s─▒k okuyucu olarak takip edip sizlerden ├žok de─čerli bilgiler ├Â─črendim. Daha ├Ânce meranomdan saat alma durumu ile ilgili bilgiler payla┼č─▒lm─▒┼č ancak 2022 itibariyle vergi oranlar─▒ farkl─▒, sat─▒c─▒n─▒n tavr─▒ farkl─▒ olabilir bundan dolay─▒ benim gibi ilk kez meranom ya da komandirskieden al─▒┼čveri┼č yapmay─▒ planlayanlar i├žin de cevaplar─▒n─▒z rehber olacakt─▒r. ├çok fazla uzatmadan merak etti─čim ┼čeylere de─činmek istiyorum;
Meranomdan 5800 rublelik bir saat al─▒nca ki yakla┼č─▒k 1500tl yap─▒yor vergi tutari %30dan yakla┼č─▒k 500tl mi oluyor yoksa pakete kesilen faturaya g├Âre daha mi d├╝┼č├╝k cikiyor? Mevcut savas ┼čartlar─▒ndan dolay─▒ teslimat s├╝resi ne durumda?
Son sorum ise vostok sahibi olanlara;yabanc─▒ forumlardan da okudu─čum kadar─▒yla vostoklarda h─▒zl─▒ takvim ayarlamasi olmad─▒─č─▒ icin 8 3 hilesi ile bile takvim ayarlamak i┼čkenceli oluyormus ve bu hile mekanizmaya uzun vadede zarar veriyormu┼č bununla olgili fikir ve deneyimleriniz nedir?
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
quebrty

Kay─▒t: 08 Tem 2022, 20:27

Re: Merandan vostok almak 2022 g├╝ncel

Mesaj SelAc » 09 Tem 2022, 01:15

Fatura kesildi─či i├žin sat─▒┼č bedeli net oluyor. Komandirskie.com dan alm─▒┼čt─▒m en son. G├╝mr├╝kle beraber art─▒ bir de kargo ├ž─▒km─▒┼čt─▒. Gelen pakette sat─▒┼č bedeli ayn─▒ yaz─▒yordu. Yirmiye yak─▒n Vostok saatim oldu takvim ayar─▒ konusunda ar─▒za ile hi├ž kar┼č─▒la┼čmad─▒m. Son zamanlarda takvimi ayarlam─▒yorum zaten. Biraz u─čra┼čt─▒r─▒yor ├ž├╝nk├╝. Tek saat kullan─▒yorsan─▒z zaten iki ayda bir ayar ister.
@zamankoleksiyoneri
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
SelAc

Ya┼č: 41
Kay─▒t: 16 Eyl 2018, 21:10

Mesaj hknmtn » 09 Tem 2022, 01:15

Merhaba. Meronom genelde paketlerin ├╝zerine saatin fiyat─▒n─▒ yazmaz daha az fiyat yazar 20-30 dolar gibi. Dolay─▒s─▒yla vergi de o tutardan hesaplan─▒r.
Evet pratik takvim yok ve bunu ayarlamak cidden i┼čkence olabiliyor. Mekanizmaya zarar verdi─či de do─črudur. Ben ┼čahsen Vostoklarda takvimsiz model se├žiyorum bu y├╝zden.
Sava┼č ┼čartlar─▒ndan dolay─▒ da Rusya'dan bir ┼čey alman─▒n hi├ž de uygun bir zaman oldu─čunu d├╝┼č├╝nm├╝yorum. Zaten ambargo nedeniyle sitelerin ├Âdeme sistemi kopmu┼čtu en son. Yani ├Âdeme yapam─▒yordunuz. Tabi son zamanlarda buna bir ├ž├Âz├╝m buldular m─▒ bilmiyorum.
┼×ahsen ben bu ┼čartlarda Rusya'dan bir ┼čey almam.
Koca koca y├╝k gemilerini g├Ândermedi adamlar haftalarca.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
hknmtn

Kay─▒t: 24 A─ču 2018, 23:47

Mesaj quebrty » 09 Tem 2022, 06:36

hknmtn yazd─▒:Merhaba. Meronom genelde paketlerin ├╝zerine saatin fiyat─▒n─▒ yazmaz daha az fiyat yazar 20-30 dolar gibi. Dolay─▒s─▒yla vergi de o tutardan hesaplan─▒r.
Evet pratik takvim yok ve bunu ayarlamak cidden i┼čkence olabiliyor. Mekanizmaya zarar verdi─či de do─črudur. Ben ┼čahsen Vostoklarda takvimsiz model se├žiyorum bu y├╝zden.
Sava┼č ┼čartlar─▒ndan dolay─▒ da Rusya'dan bir ┼čey alman─▒n hi├ž de uygun bir zaman oldu─čunu d├╝┼č├╝nm├╝yorum. Zaten ambargo nedeniyle sitelerin ├Âdeme sistemi kopmu┼čtu en son. Yani ├Âdeme yapam─▒yordunuz. Tabi son zamanlarda buna bir ├ž├Âz├╝m buldular m─▒ bilmiyorum.
┼×ahsen ben bu ┼čartlarda Rusya'dan bir ┼čey almam.
Koca koca y├╝k gemilerini g├Ândermedi adamlar haftalarca.

Cevaplar i├žin ├žok te┼čekk├╝r ederim. Benim icin ve ba┼čkalar─▒ icin de cok faydal─▒ oldu
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
quebrty

Kay─▒t: 08 Tem 2022, 20:27

Mesaj tuth » 28 Tem 2022, 13:22

arkada┼člar daha ├Ânce meranom'dan al─▒m yapmad─▒m. g├╝ncel durumda nas─▒l i┼čliyor bilgi verebilir misiniz? ne kadar vergi geliyor? kargo ne kadar s├╝rede geliyor? ├Âdeme kanallar─▒ ├žal─▒┼č─▒yor mu? meranom whatsapp hatt─▒yla yaz─▒┼čt─▒m ama san─▒r─▒m translate ile yaz─▒yor, anla┼čamad─▒k bi t├╝rl├╝.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
tuth

Kay─▒t: 24 ┼×ub 2022, 14:53

Mesaj slhgzl » 28 Tem 2022, 14:03

Sava┼čtan ├Ânce kredi kart─▒yla ├Âdeme yapabiliyordunuz ama san─▒rsam ┼čimdi Rusya ya uygulanan yapt─▒r─▒mlardan dolay─▒ sadece pay pal ile ├Âdeme yap─▒l─▒yor.Bizde de pay pal olmad─▒─č─▒ i├žin ┼ču anda bir┼čey alam─▒yoruz.
Civil Engineer
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
slhgzl

Kay─▒t: 30 Nis 2017, 15:46

Mesaj prx » 05 A─ču 2022, 10:18

Vostok
Prx; Batt─▒ bal─▒k yan going.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
prx

Ya┼č: 35
Kay─▒t: 29 Eyl 2021, 22:28

D├Ân TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 10 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners