Vostok T├╝rkiye Distrib├╝t├Âr├╝ ?

Rus Saatleri Hakk─▒nda Bilgilere Ula┼čabilece─činiz B├Âl├╝m

Vostok T├╝rkiye Distrib├╝t├Âr├╝ ?

Mesaj ronin47 » 20 Kas 2023, 11:19

Merhabalar ge├ženlerde Instagram'da vostok_tr diye bir hesaba denk geldim. Sayfan─▒n sahibi "Boctok" ve "Komandirskie" markalar─▒n─▒n isim haklar─▒n─▒n, T├╝rkiye'de kendilerine ait oldu─ču bilgisini payla┼čm─▒┼člar. Ancak distrib├╝t├Âr olduklar─▒na dair herhangi bi bilgi g├Âremedim. Meranom'da 80-90 dolar (2500TL) band─▒nda, online.vostokinc' de ise 4000-4500 ruble (1400TL) band─▒nda sat─▒lan saatleri 4-5 bin TL band─▒nda sat─▒yorlar. Bilgisi veya al─▒┼čveri┼či olan var m─▒d─▒r ?
Mobilis in Mobili
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ronin47

Ya┼č: 36
Kay─▒t: 05 Mar 2022, 19:56

Re: Vostok T├╝rkiye Distrib├╝t├Âr├╝ ?

Mesaj kucukpetro » 20 Kas 2023, 13:15

ronin47 yazd─▒:Merhabalar ge├ženlerde Instagram'da vostok_tr diye bir hesaba denk geldim. Sayfan─▒n sahibi "Boctok" ve "Komandirskie" markalar─▒n─▒n isim haklar─▒n─▒n, T├╝rkiye'de kendilerine ait oldu─ču bilgisini payla┼čm─▒┼člar. Ancak distrib├╝t├Âr olduklar─▒na dair herhangi bi bilgi g├Âremedim. Meranom'da 80-90 dolar (2500TL) band─▒nda, online.vostokinc' de ise 4000-4500 ruble (1400TL) band─▒nda sat─▒lan saatleri 4-5 bin TL band─▒nda sat─▒yorlar. Bilgisi veya al─▒┼čveri┼či olan var m─▒d─▒r ?
Ben sava┼č─▒n ba┼člad─▒─č─▒ d├Ânemde sat─▒n al─▒n yapt─▒─č─▒mdan yurtd─▒┼č─▒ al─▒┼čveri┼čine g├╝venmeyip kendilerinden bir Radio Room sat─▒n alm─▒┼čt─▒m. Instagram sayfas─▒ yan─▒nda Sahibinden ├╝zerinden de ilanlar─▒na denk gelmek m├╝mk├╝n fakat orada Vostok ismi ├╝zerinden de─čil ┼čah─▒s ismi ├╝zerinden sat─▒┼č yap─▒yorlar. Sorunsuz bi├žimde yollad─▒lar, ileti┼čim ba┼čar─▒l─▒yd─▒. Saati halen kullan─▒yorum.

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
kucukpetro

Kay─▒t: 19 Kas 2023, 23:10

Mesaj muhammet44 » 20 Kas 2023, 13:53

Merhaba;
Bahsetti─činiz gibi iki markan─▒n da T├╝rkiye'de isim haklar─▒ bana ait. Tescilleri yap─▒lm─▒┼č durumda. Distrib├╝t├Ârl├╝k k─▒sm─▒na gelirsek firma ile g├Âr├╝┼č├╝lerek t├╝m konularda anla┼č─▒ld─▒ fakat saatler i├žin gelen ek g├╝mr├╝k vergisi ile konu bir s├╝re daha ask─▒ya al─▒nm─▒┼č durumda.
Bahsetti─činiz sitelerden al─▒m tabi ki yap─▒labilir fakat orada yazan tutarlar saatin fiyat─▒ g├╝mr├╝k vergisi kargo v.b. giderler olmadan.

M├╝┼čterimizin direk yorumunu yaz─▒yorum buraya umar─▒m a├ž─▒klay─▒c─▒ olur;
"Ben daha ├Ânce al─▒┼čveri┼č yapt─▒m. Memnun kald─▒m. Dedi─činiz tam olarak ├Âyle olmuyor saatte %30 G├╝mr├╝k ├╝creti ve kargo eklediginiz zaman fiyat orda yazd─▒─č─▒n─▒z fiyatlara yak─▒n bir fiyata geliyor, g├╝mr├╝─če tak─▒lma 1 ay bekleme ve saatte ar─▒za olu┼čtugunda karsinizda muhattap bulamamay─▒ da hesaba katarsak normal diyebilirim"

─░stedi─činiz yerden al─▒m yapabilirsiniz tabi ki biz sadece sat─▒┼č sonras─▒ destek sa─člayabiliyoruz. Fakat gerek meranom ve gerekse vostok.inc bu konunda ne kadar h─▒zl─▒ aksiyon alarak cevap verebilir d├╝┼č├╝nmekte fayda var.

Sorunuzu a├ž─▒klad─▒─č─▒m─▒ d├╝┼č├╝n├╝yorum.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
muhammet44

Kay─▒t: 25 A─ču 2018, 20:45

Mesaj ronin47 » 21 Kas 2023, 13:00

Bilgilendirme i├žin te┼čekkk├╝rler.

Ancak bende ithalat yap─▒yorum ve fiyatlar─▒n─▒z─▒n bana biraz y├╝ksek geldi. ─░lginiz ve d├╝r├╝st├že (distrib├╝t├Ârl├╝k ile ilgili k─▒s─▒mdan bahsediyorum) sorumu cevaplad─▒─č─▒n─▒z i├žin te┼čekk├╝rler. Hay─▒rl─▒ ve bol kazan├žlar dilerim.
Mobilis in Mobili
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
ronin47

Ya┼č: 36
Kay─▒t: 05 Mar 2022, 19:56

Mesaj KKaraku┼č » 22 Kas 2023, 14:51

muhammet44 yazd─▒:Merhaba;
Bahsetti─činiz gibi iki markan─▒n da T├╝rkiye'de isim haklar─▒ bana ait. Tescilleri yap─▒lm─▒┼č durumda. Distrib├╝t├Ârl├╝k k─▒sm─▒na gelirsek firma ile g├Âr├╝┼č├╝lerek t├╝m konularda anla┼č─▒ld─▒ fakat saatler i├žin gelen ek g├╝mr├╝k vergisi ile konu bir s├╝re daha ask─▒ya al─▒nm─▒┼č durumda.
Bahsetti─činiz sitelerden al─▒m tabi ki yap─▒labilir fakat orada yazan tutarlar saatin fiyat─▒ g├╝mr├╝k vergisi kargo v.b. giderler olmadan.

"Ben daha ├Ânce al─▒┼čveri┼č yapt─▒m. Memnun kald─▒m. Dedi─činiz tam olarak ├Âyle olmuyor saatte %30 G├╝mr├╝k ├╝creti ve kargo eklediginiz zaman fiyat orda yazd─▒─č─▒n─▒z fiyatlara yak─▒n bir fiyata geliyor, g├╝mr├╝─če tak─▒lma 1 ay bekleme ve saatte ar─▒za olu┼čtugunda karsinizda muhattap bulamamay─▒ da hesaba katarsak normal diyebilirim"

─░stedi─činiz yerden al─▒m yapabilirsiniz tabi ki biz sadece sat─▒┼č sonras─▒ destek sa─člayabiliyoruz. Fakat gerek meranom ve gerekse vostok.inc bu konunda ne kadar h─▒zl─▒ aksiyon alarak cevap verebilir d├╝┼č├╝nmekte fayda var.

Merhaba,

Benim de bu konu ba┼čl─▒─č─▒ hakk─▒nda bilgi sabibi olma iste─čim olmas─▒ vesilesi ile ├Âncelikle bilgilendirmeniz ad─▒na kendi ad─▒ma te┼čekk├╝r ederim.

Payla┼čm─▒┼č oldu─čunuz m├╝┼čteri yorumunun arkas─▒nda durdu─čunuzu d├╝┼č├╝nerek; sat─▒┼č sonras─▒ olu┼čan ar─▒za durumlar─▒ndaki yard─▒mlar─▒n─▒z ve y├Ânlendirmeleriniz nas─▒l olmaktad─▒r ?

Bu konudaki bilgileri de sizlerden rica etmekteyim.

┼×imdiden te┼čekk├╝r ederim.

Redmi Note 9 Pro cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
" ─░nsanlar hangi d├╝nyaya kulak kesilmi┼čse, ├Âb├╝r├╝ne sa─č─▒r..! " / ─░smet ├ľZEL
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
KKaraku┼č

Ya┼č: 32
Kay─▒t: 12 Kas 2011, 18:51

Mesaj muhammet44 » 23 Kas 2023, 01:23

ronin47 yazd─▒:Bilgilendirme i├žin te┼čekkk├╝rler.

Ancak bende ithalat yap─▒yorum ve fiyatlar─▒n─▒z─▒n bana biraz y├╝ksek geldi. ─░lginiz ve d├╝r├╝st├že (distrib├╝t├Ârl├╝k ile ilgili k─▒s─▒mdan bahsediyorum) sorumu cevaplad─▒─č─▒n─▒z i├žin te┼čekk├╝rler. Hay─▒rl─▒ ve bol kazan├žlar dilerim.

├ľncelikle fiyat konusunda d├╝┼č├╝ncenize sayg─▒ duyuyorum.
Distrib├╝t├Ârl├╝k i├žin g├Âr├╝┼čmelerimiz s─▒ras─▒nda saatler i├žin ilave g├╝mr├╝k vergisi oran─▒ %45 olarak g├╝ncellendi.
Bu oran sonras─▒nda ileride tekrar de─čerlendirme karar─▒ ald─▒k.
G├╝ncel durumda bile normal g├╝mr├╝k vergisi + ilave g├╝mr├╝k vergisi ve KDV derken konu┼čtu─čumuz oran %50 ler civar─▒nda.
Distrib├╝t├Ârl├╝k kanal─▒ ile yap─▒lan ithalatlarda belirli adetlerde ithalat yapmak zorunday─▒z ve ufak adetler de─čil.
%50 ├╝zerine ithalat i┼člemleri ve standart g├╝mr├╝k masraflar─▒n─▒ da koyarsan─▒z rakam ┼čuan bahsetti─čimiz rakamlar─▒n bile ├╝zerine gelmi┼č olacak.
Genel olarak olabildi─čince a├ž─▒k bir ┼čekilde durumu a├ž─▒klamak istedim.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
muhammet44

Mesaj muhammet44 » 23 Kas 2023, 01:46

KKaraku┼č yazd─▒:

Merhaba,

Benim de bu konu ba┼čl─▒─č─▒ hakk─▒nda bilgi sabibi olma iste─čim olmas─▒ vesilesi ile ├Âncelikle bilgilendirmeniz ad─▒na kendi ad─▒ma te┼čekk├╝r ederim.

Payla┼čm─▒┼č oldu─čunuz m├╝┼čteri yorumunun arkas─▒nda durdu─čunuzu d├╝┼č├╝nerek; sat─▒┼č sonras─▒ olu┼čan ar─▒za durumlar─▒ndaki yard─▒mlar─▒n─▒z ve y├Ânlendirmeleriniz nas─▒l olmaktad─▒r ?

Bu konudaki bilgileri de sizlerden rica etmekteyim.

┼×imdiden te┼čekk├╝r ederim.

Redmi Note 9 Pro cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi

Merhaba,
├ľncelikle ar─▒za durumunu detayland─▒rmam─▒z gerekiyor.
Fabrikasyon bir ar─▒za olu┼čursa bu tamamen bizim sorumlulu─čumuzda olan bir durum ├Ârnek olarak saatin kullan─▒m esnas─▒nda su almas─▒ gibi.
Saatin t├╝m bak─▒mlar─▒ ve gerekiyorsa par├ža de─či┼čimi yap─▒larak haz─▒r halde teslimini sa─čl─▒yoruz.
Fakat bahsetti─čimiz ar─▒za durumu kullan─▒c─▒ hatas─▒ ise yine ar─▒za tespitini yaparak m├╝┼čteriye onar─▒m fiyat─▒n─▒ iletiyoruz ar─▒zan─▒n nedeni ile beraber.
M├╝┼čteri dilerse kendi ustas─▒nda yapt─▒rabilir.
Bahsetti─čim kullan─▒c─▒ hatas─▒ ├Ârnek olarak diver modellerde zorlama kaynakl─▒ tij k─▒r─▒lmas─▒ / tepe k─▒r─▒lmas─▒ gibi.
Burada ┼ču soru akla gerebilir her m├╝┼čteri nas─▒l kullanaca─č─▒n─▒ bilemeyebilir (saatin kurulmas─▒ ve ayarlanmas─▒ gibi)
Sat─▒┼č s─▒ras─▒nda detayl─▒ olarak saat baz─▒nda bu bilgileri aktar─▒yoruz ( baz─▒ modeller fonksiyonlu oldu─ču i├žin nas─▒l ayarlanaca─č─▒n─▒ ve nas─▒l kullan─▒laca─č─▒na kadar)
Ama yine de olu┼čabilecek ar─▒zalarda deste─čimizi veriyoruz buradaki en b├╝y├╝k art─▒ m├╝┼čterinin kar┼č─▒s─▒nda yurti├žinde bir muhataplar─▒ var.
Fabrikasyon bir hatadan olu┼čan sorun e─čer ├ž├Âz├╝lemeyecek durumda ise ki ├žok nadir kar┼č─▒la┼čt─▒m.
Saatin direk de─či┼čimini yap─▒yoruz.
Bu deste─čimizi sadece kendi saatlerimiz i├žin de─čil bireysel olarak yurtd─▒┼č─▒ndan al─▒nan saatler i├žinde yap─▒yoruz.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
muhammet44

Mesaj Oblomov » 29 Kas 2023, 23:47

Bilgilendirme i├žin te┼čekk├╝rler
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Oblomov

Kay─▒t: 22 Ara 2013, 06:20

Sonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    G├Âr├╝nt├╝leme
    Yazar

D├Ân TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 18 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners