1991'den bugüne fiyat, kalite ve kusursuz hizmeti bir arada sunan Sami Saat ve Mücevherat
dünyanın en prestijli lüks saat markaları ve benzersiz saat koleksiyonlarına ev sahipliği yapıyor.

TSF Comrades / Rus Güzelleri

Rus Saatleri Hakkında Bilgilere Ulaşabileceğiniz Bölüm

Re: TSF Comrades / Rus Güzelleri

Mesaj slhgzl » 24 Eki 2023, 12:37

Mtn hocam teşekkür ederim, big zero malesef yok almak isterdim ama sıfırı yok ikinci el saat almıyorum.
Civil Engineer
Kullanıcı avatarı
slhgzl

Mesaj hknmtn » 25 Eki 2023, 02:08

slhgzl yazdı:Mtn hocam teşekkür ederim, big zero malesef yok almak isterdim ama sıfırı yok ikinci el saat almıyorum.

Raketa big zero modelini yakın bir zamanda tekrar üretti. Ancak bu fiyata bu saat alınır mı? Tercih meselesi diyelim.
https://raketa.com/w/en/product/raketa-big-zero-0296/
Kullanıcı avatarı
hknmtn

Mesaj Mtn » 25 Eki 2023, 07:51

hknmtn yazdı:
slhgzl yazdı:Mtn hocam teşekkür ederim, big zero malesef yok almak isterdim ama sıfırı yok ikinci el saat almıyorum.

Raketa big zero modelini yakın bir zamanda tekrar üretti. Ancak bu fiyata bu saat alınır mı? Tercih meselesi diyelim.

Bilgi için teşekkürler. Harika bir model, yeniden üretilmesi de çok iyi ama ben de tercih etmem o fiyata. Ayrıca ilk versiyonunu alıp daha bir keyifle takarım.
Kullanıcı avatarı
Mtn

Mesaj slhgzl » 25 Eki 2023, 09:36

Saat güzel olmuş ama biraz çap büyük, o fiyata da tabiki alınmaz.
Civil Engineer
Kullanıcı avatarı
slhgzl

Mesaj slhgzl » 25 Eki 2023, 10:05

Komandirskie 680220
Resim
Resim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Civil Engineer
Kullanıcı avatarı
slhgzl

Mesaj hknmtn » 26 Eki 2023, 04:05

Mtn yazdı:
hknmtn yazdı:

Bilgi için teşekkürler. Harika bir model, yeniden üretilmesi de çok iyi ama ben de tercih etmem o fiyata. Ayrıca ilk versiyonunu alıp daha bir keyifle takarım.

Big Zero benim de sevdiğim bir model. Bende 35mm beyaz kadran Rus malı bir tane var. Asla satmam dediğim bir saat. Ben de ikinci el özellike de vintage saatleri pek tercih etmiyorum ama Big Zero gibi özel modellerde tercih edilebilir diye düşünüyorum. Benim saatinde mesela kadranı ve makinesi çok iyidi ama kasa da aksine çok yorgundu. Bir zaman sonra aynı kasa çok temiz bir saat denk geldi onu da satın alıp Big Zero ile kasalarını değiştirdim. Çok da güzel oldu. Belki siz de böyle ya da benzer bir yol izlemeyi düşünebilirsiniz diye bahsettim.
Kullanıcı avatarı
hknmtn

Mesaj Mtn » 26 Eki 2023, 10:12

hknmtn yazdı:
Mtn yazdı:
hknmtn yazdı:

Big Zero benim de sevdiğim bir model. Bende 35mm beyaz kadran Rus malı bir tane var. Asla satmam dediğim bir saat. Ben de ikinci el özellike de vintage saatleri pek tercih etmiyorum ama Big Zero gibi özel modellerde tercih edilebilir diye düşünüyorum. Benim saatinde mesela kadranı ve makinesi çok iyidi ama kasa da aksine çok yorgundu. Bir zaman sonra aynı kasa çok temiz bir saat denk geldi onu da satın alıp Big Zero ile kasalarını değiştirdim. Çok da güzel oldu. Belki siz de böyle ya da benzer bir yol izlemeyi düşünebilirsiniz diye bahsettim.

Güle güle kullanın saatinizi. Bazı saatler vintage olarak orjinal haliyle kullanılabilir, katılıyorum size. O ince işler elimden gelmez ama aklımda olsun bu, çok faydalı bilgiler teşekkür ederim.
Kullanıcı avatarı
Mtn

Mesaj slhgzl » 21 Kas 2023, 08:49

Boctok Amfibia 1967 Bronze Limited Edition 042/300
Resim

Resim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Civil Engineer
Kullanıcı avatarı
slhgzl

ÖncekiSonraki

Dön TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners