Vostok Modlama Hakk覺nda Detayl覺 Bilgiler

Rus Saatleri Hakk覺nda Bilgilere Ulaabileceiniz B繹l羹m

Re: Vostok Modlama Hakk覺nda Detayl覺 Bilgiler

Mesaj Infinitum » 07 ub 2021, 01:33

Bezel deitirmeye 癟al覺覺rken 110 kasas覺na zarar vermitim 羹stelik s繹kemedim bile (tornavidayla ve b覺癟akla s繹kmeye 癟al覺mak b羹y羹k hata), burada bir saat癟iye g繹t羹rd羹m deitirsin diye ama san覺r覺m ilk defa bir Rus saati g繹rm羹t羹, bezeli bozmusun normalde 癟evirdik癟e her kademede t覺k sesi gelmesi laz覺m dedi. Vostok bezellerinde buradan 繹rendiim kadar覺yla 繹yle bir ey yok, takmak istediim bezeli g繹sterip sistemi anlatt覺m anlamad覺. Zarar vermeden bezeli s繹kemem elimde malzeme yok dedi, zaten saati tan覺mad覺覺n覺 anlad覺覺mda saati teslim etmemeye karar vermitim, 癟覺kt覺m gittim.

170 kasa GMT modellerden birini d羹羹n羹yorum u an, elimdeki saatin bo kasas覺 a覺r覺 pahal覺 deilmi, saatle birlikte bir 110 kasas覺 da almay覺 d羹羹n羹yorum. Bo kasa al覺rsam ve mekanizmay覺 bu kasaya ta覺rsam su ge癟irmezlie zarar verir miyim? Kasa d覺覺nda baka par癟a almam gerekiyor mu?

襤imi eldeki malzemelerle g繹remeyeceimi ge癟 de olsa anlad覺覺m i癟in bir saat tamir kiti de sipari ettim bu arada.
Kullan覺c覺 avatar覺
Infinitum

Kay覺t: 04 Oca 2021, 20:41

Mesaj CptOz » 07 ub 2021, 02:10

Asl覺nda bezel deitirmek, kolay bir i ama bazen terslik olabilir tabii; ge癟mi olsun. Mekanizmay覺 olduu gibi farkl覺 amphibian kasaya ta覺yabilirsiniz ama kurma kolu yeni kasaya uygun olmal覺. Youtubeda bunlarla ilgili 癟ok payla覺m var 繹nceden incelemenizde fayda var...

Sent from my SM-C7000 using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
CptOz

Kay覺t: 01 Au 2018, 11:27

Mesaj vysaknc » 07 ub 2021, 12:11

Vostoklar覺n bezeli 癟ok kolay bir ekilde s繹k羹l羹p takilabiliniyor,netten aratirsan覺z bir癟ok 繹gretici video var, az biraz 癟izik olabilir,oda saate g羹zellik katar zaten

HTC One cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
H覺rs sebebi hasarettir..
Kullan覺c覺 avatar覺
vysaknc

Ya: 51
Kay覺t: 07 Mar 2017, 17:01

Mesaj Infinitum » 07 ub 2021, 14:26

vysaknc yazd覺:Vostoklar覺n bezeli 癟ok kolay bir ekilde s繹k羹l羹p takilabiliniyor,netten aratirsan覺z bir癟ok 繹gretici video var, az biraz 癟izik olabilir,oda saate g羹zellik katar zaten

HTC One cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi

Asl覺nda 癟ok fazla video izlemitim bununla ilgili, ama tamamen beceriksizlik ve yanl覺 alet nedeniyle s覺k覺nt覺 yaad覺m. Tamir seti gelene kadar dokunmayaca覺m.
Kullan覺c覺 avatar覺
Infinitum

Mesaj Infinitum » 07 ub 2021, 14:32

CptOz yazd覺:Asl覺nda bezel deitirmek, kolay bir i ama bazen terslik olabilir tabii; ge癟mi olsun. Mekanizmay覺 olduu gibi farkl覺 amphibian kasaya ta覺yabilirsiniz ama kurma kolu yeni kasaya uygun olmal覺. Youtubeda bunlarla ilgili 癟ok payla覺m var 繹nceden incelemenizde fayda var...

Teekk羹rler, ayn覺 kasan覺n s覺f覺r olan覺na ta覺mak istiyorum asl覺nda, arat覺rd覺覺mda oluan 癟izii giderme maliyeti yeni kasa maliyetinden daha pahal覺ya gelecekti, o nedenle b繹yle d羹羹nd羹m. Kasa deitirme konusunda birka癟 video izlemitim, su ge癟irmezlik 繹zelliini g羹癟lendiren plastik bir par癟a daha var, kasay覺 a癟覺p kapatt覺覺mda par癟a iini yapmaya devam eder mi diye merak ettim. Burada da arka kapak konusu biraz irdeleniyordu o nedenle teyit almak istedim.
Kullan覺c覺 avatar覺
Infinitum

Mesaj CptOz » 07 ub 2021, 16:59

Infinitum yazd覺:
CptOz yazd覺:Asl覺nda bezel deitirmek, kolay bir i ama bazen terslik olabilir tabii; ge癟mi olsun. Mekanizmay覺 olduu gibi farkl覺 amphibian kasaya ta覺yabilirsiniz ama kurma kolu yeni kasaya uygun olmal覺. Youtubeda bunlarla ilgili 癟ok payla覺m var 繹nceden incelemenizde fayda var...

Teekk羹rler, ayn覺 kasan覺n s覺f覺r olan覺na ta覺mak istiyorum asl覺nda, arat覺rd覺覺mda oluan 癟izii giderme maliyeti yeni kasa maliyetinden daha pahal覺ya gelecekti, o nedenle b繹yle d羹羹nd羹m. Kasa deitirme konusunda birka癟 video izlemitim, su ge癟irmezlik 繹zelliini g羹癟lendiren plastik bir par癟a daha var, kasay覺 a癟覺p kapatt覺覺mda par癟a iini yapmaya devam eder mi diye merak ettim. Burada da arka kapak konusu biraz irdeleniyordu o nedenle teyit almak istedim.
Vostok amphibian saatlerin lastik contas覺 dierlerine benzemez, kal覺n ve genitir; defalarca kullanabilirsiniz. Contay覺 uygun yerlestirdikten sonra kapa覺 kapat覺p oringi iyi s覺k覺t覺rmak yeterli. Su ge癟irmezlik uygun monte edildikten sonra ayn覺 ekilde devam eder...

Kullan覺c覺 avatar覺
CptOz

Kay覺t: 01 Au 2018, 11:27

Mesaj orhuns » 08 ub 2021, 18:40

Resim
Merhabalar, birka癟 y覺l 繹nce amazondan ald覺覺m saatimde deiiklikler yapmak istiyorum ancak saatin ayn覺s覺n覺 hi癟bir yerde bir daha g繹rmedim. Orijinalliinden 羹phelenir haldeyim. Modlamak istersem hangi modele uygun par癟alar tercih etmeliyim. Saat hakk覺nda bilgi verebilecek biri olursa 癟ok mutlu olurum.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
orhuns

Kay覺t: 18 Haz 2018, 17:57

ncekiSonraki

D繹n TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 34 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners