Vostok Amphibia U-Boot Automatic 2416B Caliber incelemesi

Rus Saatleri Hakkında Bilgilere Ulaşabileceğiniz Bölüm

Re: Vostok Amphibia U-Boot Automatic 2416B Caliber incelemesi

Mesaj Kaans » 16 Mar 2011, 11:25

Magneto yazdı:saatin arkası cam mı yoksa çelik mi ?
hayırlı olsun hocam güzel günlerde kullan .

Çok teşekkür ederim. Saatin arkası incelememde fotoğrafını görebileceğin gibi çelikten. Bay Kampmanna arka kapağı cam yapma imkanını sordum ancak dalgıç saati olması nedeniyle değiştirilemeyeceğini belirtti.
Hayata nicelik değil, pozitif nitelik kattığımızda yaşadığımız zaman değerlenir...
Kullanıcı avatarı
Kaans

Mesaj tanermetin » 16 Mar 2011, 18:45

Merhaba bende minister case amphibia var, ve gerçekten çok memnunum. Bence amphibialar fiyat performansta çok iyiler.
Kullanıcı avatarı
tanermetin

Mesaj bf109 » 17 Mar 2011, 00:17

bu saatleri türkiyede bulma şansımız nedir birde verilen linkte ben fyatları göremiyorum. eğer türkiyede satılıyorsa birtane kronolu model bakıcam.
Kullanıcı avatarı
bf109

Mesaj Kaans » 17 Mar 2011, 01:15

bf109 yazdı:bu saatleri türkiyede bulma şansımız nedir birde verilen linkte ben fyatları göremiyorum. eğer türkiyede satılıyorsa birtane kronolu model bakıcam.

Ben bakmadım ama gitti gidiyorda bulma ihtimalin var. Eğer yoksa incelemede belirttiğim siteden güvenerek alışveriş yapabilirsin. http://www.poljot24.de sitesinde kronolu modeller var.
Hayata nicelik değil, pozitif nitelik kattığımızda yaşadığımız zaman değerlenir...
Kullanıcı avatarı
Kaans

Mesaj gurcaglar » 18 Mar 2011, 23:49

Kaans yazdı:İyi akşamlar İnvictas ! Hem bana gönderilen belgeleri yeniden inceledim hem de internette biraz daha gezinip araştırdım ama bezelin çelik olup olmadığına dair çok net bir bilgiye ulaşamadım. Bay Kampmann'ın bana gönderdiği bilgilerde Saat kasa ve tabanının tamamının çelik olduğu yönünde, ayrı olarak bezel malzemesi tamamen çelik ya da kaplama olduğuna dair bilgi verilmemiş. Ben bu bilgilendirmeye dayanarak saatin tamamının çelik olduğu yönünde incelememi yaptım. Belki Gürçağlar hocam bu konuda bize daha net bilgi verebilir.

Merhaba,
Bezel krom kaplanmış pirinçtir, tüm амфибия ve Командирские modellerinde bezel bu durumdadır. Arka kapağının çelik olması ve camlı arka kapak kullanılmaması gerekir, eğer saat dalış saati olarak kullanılacaksa. Saatin Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde yetkili satıcısı henüz yoktur, ancak ileride olacağını sanıyorum. амфибия 'nın chrono modeli üretilmedi, fakat 1989 yılında Командирские mekanizma olarak полет 3133 kalibreli bir chronograph üretti. BocTok ve полет fabrikalarının ortak yapımı yegane saatti bu. Arada sırada "ebay" de zuhur eder bu saat, kadranında tank ya da paraşüt illustrationu vardır. Nadirdir, mali açıdan iyi olduğum zamanlarda almadığıma üzüldüğüm bir saattir.
Bu da suretidir:

Resim
Önyargıları yıkmak kaleleri yıkmaktan zordur...
Kullanıcı avatarı
gurcaglar

Önceki

Dön TSF Rus Saatleri - Russian Watches

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: AliMurat ve 18 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners