Sıfır Araçlarımızı İnceleyin

BMW 8 Serisi

Genel Otomotiv Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

Re: BMW 8 Serisi

Mesaj altanos » 24 May 2013, 21:52

Yoğun Kıvamlı Konsantre Üstad RaZZ'ın sunduğu bin konu bin ibret programında bugünkü konumuz BMW8 idi, esen kalın :super:
"A theory is something nobody believes, except the person who made it. An experiment is something everybody believes, except the person who made it."
Kullanıcı avatarı
altanos

Mesaj mrbars » 24 May 2013, 23:25

nedir bu forumdaki araba muhabbeti ya. araba benim için hiçbirşey ifade etmiyor. :o

:D

e31 8 serisi candır, quartet arabasıdır, çocukluk rüyasıdır. ancak benim gibi bir hurdacıyı bile çileden çıkartır, parça sıkıntısı var. en son içine bir goodwrench bir de th350 atıp devam edecek hale getirme ihtimali yüksek :shock:
Kullanıcı avatarı
mrbars

Mesaj mrbars » 24 May 2013, 23:27

Clk yazdı:Ben de 8 ve 6 serisinin yaninda E9 sevenlerdenim. Problem toplantincaya kadar yeni bir otomobil parasini gözden cikartmak. Bence cok az kullanilmis bir arac bulup ( Türkiye sartlarinda pek mümkün olmasa da) almak, hurda bir araci toplamaktan cok daha mantikli.

clk başkan :champ:

Resim
Kullanıcı avatarı
mrbars

Mesaj drk » 25 May 2013, 01:01

Ben sorumluyu buldum :D Vectra A :lol: Porsche vakasında benim de içinde bulunduğum araba '93 vectra a'ydı. Su anda 20 yaşında, 400bin kmye yaklaştı ve hala tık demeden çalışıyor :D Kim bilir o porsche nerededir şimdi? :?

Bu arada 850csi ile ilk tanışma hikayemi hatırladım :D Ordu'da sahilin orada büyük bir otopark var, temmuz sıcağı, boş boş geziniyorum :D Kaç yaşındayım hatırlamıyorum ama epey küçüğüm. O zamanlar arabalar hakkında fikir sahibi olmamı sağlayan iki şey görünümleri ve hız göstergelerinde yazan son sayıydı :lol: O sayı ne kadar büyükse o araba o kadar iyiydi. O sıcakta siyah bir 850, Gürcistan plakalı, camlar koyu renkti, durur muyum, hemen elimi gözlerimin yanına siper edip cama yapıştım :D O da nesi?! 300 yazıyor. Hayatımda ilk defa bir arabanın hız göstergesinde 300'ü gördüm ve evet bir zamanlar benim için de 8 serisi olabilecek en iyisiydi :D
Kullanıcı avatarı
drk

Mesaj onatozer » 25 May 2013, 01:48

Hikayeyi okuyunca kendi hikayemi hele ki gorece mutlu sona ulasmisken anlatmadan geçemiyorum.

98 yılı sonbaharı aksam üstü hava yeni kararmış, Ankara lılar bilir, milli kütüphanenin önündeki ışıklarda duruyoruz, soldaki şeride gürültüyle siyah bir araba yanasti biraz önümüze, kırmızı Işıl Işıl parlayan stoplari bir anda büyülemişti beni. Ozamanlar arabalara ilgim hayal meyal, marka model bilgisi hakgetire... O birkaç saniye saatler gibiydi benim icin hayran hayran inceliyordum arabayı, kulaklarım homurtulu rolantiyle mest oluyordu. Plakasi 06 BU, sahibinin adi burak kesin diye dusunuyorum. Sonra gözüme amblemi ilisti; Ford! Hemen ilk isim Ford escordu olan enişteme tarif etmeye başladım eve gidince ilk isim olarak. Evlat o gördüğün Mustang'dir dedi. İste ogun ask nedir dolu dolu tattım. Hic çıkmadı o sahne, o gürültü, o stoplarin parıltısı.... Aradan yıllar gecti, elimdeki aracı çıkarmış, bir e46 BMW icin pazarlığım bitmis bankadan parayı çekmiş arabaya giderken, siyah bir Mustang çarptı gözüme... Bastım frene girdim galeriye ne kadar bu dedim su kadar dediler, plakaya baktım 06 BU, kaç model bu dedim; cevap 98! Sagına soluna motoruna busuna bakmadım, yarım saat sonra evime çocukluk hayalimle donüyordum! Aynı ışıklarda durdum, gözlerim sulandı, Hislerim tarifsizdi. Biraz duygusal epey de uzun oldu kusura bakmayin :) Herkese çocukluk hayalinin gercek olmasını gönülden diliyorum. :champ:
"Watch Idiot Savant"
Kullanıcı avatarı
onatozer

Mesaj drk » 25 May 2013, 02:09

Vay be :champ: Ben bakıyorum sadece :D Hayaller gerçek olunca mutluluk tarifsiz oluyordur, eminim :thumbup:
Kullanıcı avatarı
drk

Mesaj Thevenin » 25 May 2013, 02:21

Mcco, mission accomplished olmus adeta :D :thumbup: "işte bu öğrencinin adı Albert Einstein'dır" tadinda ibretlik hikaye :D :champ:
Thevenin
Kullanıcı avatarı
Thevenin

Mesaj SeRxx » 25 May 2013, 02:29

Mcco harika bir mutlu son, darısı diğer hayallerin başına :champ:
Kullanıcı avatarı
SeRxx

ÖncekiSonraki

Dön TSF Otomotiv & Motorsporları - Automotive & Motorsports

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners