2010 Porsche Cayenne / 2010 Range Rover Sport

Genel Otomotiv Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

Re: 2010 Porsche Cayenne / 2010 Range Rover Sport

Mesaj Clk » 24 Kas 2010, 12:25

Bu son yükledigin Overfinch Holland&Holland. Aracin en önemli özelligi, bagajda ki sandik icinde bulunan sol cekmecede cok özel Sampanya ve Viski bulunmasi. Aracin satildigi tarihten baslayarak 1 sene boyunca siselerin bitmesi durumunda tek yapmaniz gereken Land Rover acil servisi aramak. Hemen gelip bedelsiz olarak Sampanya/Viski sisenizi yeniliyorlar (dikkat bedelsiz) ve geri dönüyorlar :D Sag cekmece ise Holland & Holland marka tüfek icin ayrilmis. Bu arada Holland & Holland silahlari bu görmüs oldugunuz Range Rover'dan daha pahali :D
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj 2fast4u » 24 Kas 2010, 13:31

yani cahilligimizi mazur gor clk buradan bu kadar oluyor.....ama pasi gole guzel cevirdin tam bir rovasata vurusu oldu.:) su andan itibaren tekel&mkek edition yerli yapim discovery calismalarini baslatiyorum.Gerci bizde 1 yil icinde viskiler bitip servis aranacak olursa telefondaki adamin "zikkim ic'" deyip telefonu kapama ihtimali yuksek sonrasinda gelismeler dogrultusunda bagajdaki pompali ile tekel bayisi kundaklama falan yok ben vazgectim bu projedeb arkadaslar:)))))
The world is yours .
" serial flipper"
Kullanıcı avatarı
2fast4u

Mesaj Clk » 24 Kas 2010, 13:41

Zenginin parasi zügürdün cenesi hesabi. Bir örnek daha vereyim.

Bernie Ecclestone'nun kizi Tamara Ecclestone bir villada yasiyor ve su an bir Black Edition Range Rover kullaniyor. Yalniz problem villanin garaj girisinin dar olmasi. Birak Range Rover'i Fiat 500'ü bile cevirmek zor orada. Peki cözüm ne? Turn Table :D

Hatun garajdan geri geri cikiyor. Turn Table üzerinde duruyor. Dügmeye basiyorsun arac 180° dönüyor. Haydi iyi yolculuklar :D

Bu arada Tekel fantazin hic fena degil ama yukarida yazmis oldugun "zikkim ic" tepkisi ile kesin karsilasirsin :D
TÜRK'üm!!! Ülkem TÜRKIYE CUMHURIYETI, bayragim TÜRK BAYRAGI ve milli icecegim RAKI'dir...
Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj 2fast4u » 24 Kas 2010, 13:48

ecclestone deyip gecme adi tamara da olsa agusta helikopterle villasina inmiyorsa sasiririm.Birde babasi istanbul park tan elini etegini cekse daha iyi olacak:)
The world is yours .
" serial flipper"
Kullanıcı avatarı
2fast4u

Mesaj Clk » 30 Mar 2011, 00:26

Bond yazdı:Clk fotoğraflar ve inceleme için teşekkürler. Super araç; bu çift şasi olayı nasıl bir etki sağlıyor merak ediyorum herhalde rigidite ile ilgili katkısı var ama yabancı forumlarda tank gibi diğer araçlara vurduğunda düşünemiyoruz falan diye eğlence yapmışlar. :)

Bir video yüklemek istiyordum ama konuyu okurken senin mesaji gördüm. Diger araclari bilmem ama duvar sarsilmis :D

Bu da eklemek istedigim diger video. Lütfen dinleyin hatta seyretmeseniz bile olur. Sadece dinleyin :lol:

Kullanıcı avatarı
Clk

Mesaj drk » 30 Mar 2011, 00:32

Çarpışma testinde emniyet kemerinin bağlı olması gerekmiyor mu?
Kullanıcı avatarı
drk

Mesaj winterdrops » 18 Nis 2011, 15:12

Bu başlığı bir süredir unutmuşum. Benimde arazi aracı denilince aklıma ilk gelen araç. Land Cruiser oluyo. Çok beğeniyorum bu SUV aracı.

Kullanıcı avatarı
winterdrops

Mesaj winterdrops » 18 Nis 2011, 15:16

Ayrıca mükemmel bir inceleme daha yapılmış. Şu videoyu da izlemenizi öneririm. Rakiplerini parçalıyor :D

Kullanıcı avatarı
winterdrops

ÖncekiSonraki

Dön TSF Otomotiv & Motorsporları - Automotive & Motorsports

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners