Key Museum

Genel Otomotiv Konularını Bulabileceğiniz Bölüm

Re: Key Museum

Mesaj mucadeleci » 15 Nis 2016, 21:49

Archimed yazdı:Key Museum bildiğim kadarıyla İzmirli Özgörkey Ailesi tarafından kuruldu. Bu aile İzmir'de BMW bayiliği, dondurulmuş gıda gibi yatırımların yanı sıra Konak'ta çok güzel bir mevkideki eski bir binayı şık bir butik otele dönüştürdü (Key Hotel). Ay sonunda eşimle 2 günlüğüne İzmir'e gideceğim. Eşimi ikna edebilirsem bu güzel müzeyi gezmek isterim ;)

Bu arada Özgörkey Ailesi'nin adını şimdi hatırlamadığım 40'lı yaşlarda olması gereken bir oğulları vardı; o da bildiğim kadarıyla sağlam bir saat koleksiyonuna sahip.

Selim bey olsa gerek. "Hobi odalarından birinde model araba (diecast) ve saatleri bir arada durmaktaymış, saatlerine ayırdığı ve ufak sayılmayacak, saat butiği kıvamında bir vitrini varmış.." diye duymuştum bende. Otel olan eski binanın mülkü de kendilerine aitti ve sonra otele dönüştürdüler diye biliyorum, yeri ve manzarası çok hoş. :thumbup:
Zamana and olsun ki.....
Kullanıcı avatarı
mucadeleci

Mesaj mertk » 15 Nis 2016, 23:54

Dün İz tv'de ziyaret etmiştler, izleme şansı buldum ama güzel :champ:
IVAN BEBEK BİR GÜN TÜRKİYE'YE YOLUN DÜŞECEK!!!
Kullanıcı avatarı
mertk

Mesaj Ahmetrefik » 15 Nis 2016, 23:57

mertk yazdı:Dün İz tv'de ziyaret etmiştler, izleme şansı buldum ama güzel :champ:

+1
İZ TV de bu müzeyle ilgili belgeseli bir süre önce bende izlemiştim. Araba tutkunlarının mutlaka görmesi gereken bir yer :thumbup:
zaman o kadar tuhaftır ki; gençken, çocukken hiç önemi yoktur, sonra gün gelir kaç yaz'ının kaldığını saymaya başlarsın.
Kullanıcı avatarı
Ahmetrefik

Mesaj mlm » 22 May 2016, 15:02

İzmirli arkadaşlar,
bir organizasyon yapıp Mosef'in bir çayını içelim mi, ne dersiniz? Belki şehirdışından da gelmek isteyenler olur hep birlikte gideriz :champ:
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullanıcı avatarı
mlm

Mesaj mosef » 25 May 2016, 12:15

mlm beklerim güzel olur. Bu başlık altında gün belirleyelim isterseniz. Bu arada önümüzdeki cumartesi günü zubizu'nun davetlisi olarak istanbul'da olacağız. Katılmak isteyenler detaylara zubizu app'den ulaşabilirler.
Kullanıcı avatarı
mosef

Mesaj mucadeleci » 25 May 2016, 13:00

mlm yazdı:İzmirli arkadaşlar,
bir organizasyon yapıp Mosef'in bir çayını içelim mi, ne dersiniz? Belki şehirdışından da gelmek isteyenler olur hep birlikte gideriz :champ:

Organizasyon tarihinde İzmire gelme imkanım olursa mutlaka katılmak isterim. Yine iyi fikir :thumbup: kesin alıntıdır..! :P :D :lol:
Zamana and olsun ki.....
Kullanıcı avatarı
mucadeleci

Mesaj mlm » 25 May 2016, 13:55

Mosef teşekkürler :champ:
4 ya da 5 Haziran uygun olur mu? Whatsapp dan AKadir, Tarkani, Hakanefe ve Uhpu ile yazıştık, onlar da yüksek ihtimalle gelebileceklerini söylediler.

Mücadeleci de gelebilirim dedi ama açıkçası ben gelmesini hiç istemiyorum :D
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullanıcı avatarı
mlm

Mesaj mosef » 25 May 2016, 14:36

mlm o hafta sabahtan bir organizasyonumuz var 12ye kadar müzede olacağım sonra müzede değilim. cumartesi pazarları ben hep gitmiyorum zaten.
sonraki hafta için konuşalım :)
Kullanıcı avatarı
mosef

ÖncekiSonraki

Dön TSF Otomotiv & Motorsporları - Automotive & Motorsports

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 33 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners