TSF Anket: 襤lk Rolex Saatinizi Nas覺l Ald覺n覺z?

eitli Anketlerin Oyland覺覺 B繹l羹m

Ilk Rolex Saatinizi Nas覺l Ald覺n覺z?

I hayatinda belli bir baar覺 saladi覺ktan sonra
17
19%
Rolex alacak paray覺 biriktirir biriktirmez
16
18%
Farkl覺 markalardan saatler ald覺ktan sonra
29
32%
Hic bir fikrim yok :D
8
9%
Size kendi hikayemi anlatay覺m :D
21
23%

Toplam oy : 91

Re: TSF Anket:襤lk Rolex Saatinizi Nas覺l Ald覺n覺z?

Mesaj razz » 06 ub 2013, 20:30

襤lk Rolex'imi ( 16610 Submariner, E Serial / 1990 Prod., Folded End Link Bracelet, Swiss T<25 dial :geek: ) 2006'da ald覺m.. Ald覺覺m tarihten bug羹ne kadar sadece 2011 senesi ba覺nda ve k覺sa bir s羹re Rolex harici markalar kulland覺m ( UN MM Diver, Panerai 005 ve Graham SwordFish PVD :roll: ) ancak yapt覺覺m hatay覺 :!: k覺sa zamanda farkedip tekrar kald覺覺m yerden devam ettim.. :thumbup:

Halihaz覺rda iki ad. Rolex'im var ( Submariner TwoTone 116613 LB & LN ), uygun artlar salan覺rsa say覺y覺 artt覺rmak gayesindeyim.. :champ:
" The difference between men and boyZ is the price of their toyZ "
Kullan覺c覺 avatar覺
razz

Ya: 47
Kay覺t: 18 Ara 2009, 16:05

Mesaj serdarfb » 06 ub 2013, 23:14

Bende ilk Roleximi yukar覺da zat'覺 muhteremden bir ka癟 ay 繹nce ald覺m. :lol: starbucks'tan halka promosyonu vard覺. :lol: 116610 LN :champ:

viewtopic.php?f=13&t=9886&hilit=116610+ln+kutu+a癟覺l覺覺#axzz2K9TVTl8Z
Kullan覺c覺 avatar覺
serdarfb

Ya: 53
Kay覺t: 17 Haz 2012, 18:26

Mesaj Ahmetrefik » 06 ub 2013, 23:54

SerdarFB yazd覺:Bende ilk Roleximi yukar覺da zat'覺 muhteremden bir ka癟 ay 繹nce ald覺m. :lol: starbucks'tan halka promosyonu vard覺. :lol: 116610 LN :champ:

viewtopic.php?f=13&t=9886&hilit=116610+ln+kutu+a癟覺l覺覺#axzz2K9TVTl8Z

Serdar hocam benim bildiim eskiden promosyonlar gazetelerde vard覺 , bekledik ki Milliyet , H羹rriyet Rolex promosyonu verecek fakat bir t羹rl羹 vermediler bizde Rolex sahibi olamad覺k , verirlerse AVM 癟ekililerinde belki kazan覺r覺z :lol:
zaman o kadar tuhaft覺r ki; gen癟ken, 癟ocukken hi癟 繹nemi yoktur, sonra g羹n gelir ka癟 yaz'覺n覺n kald覺覺n覺 saymaya balars覺n.
Kullan覺c覺 avatar覺
Ahmetrefik

Kay覺t: 19 Nis 2010, 12:04

Mesaj serdarfb » 07 ub 2013, 00:08

Bana ucuza Rolex var dediler gittim. :lol: :lol:
Kullan覺c覺 avatar覺
serdarfb

Kay覺t: 17 Haz 2012, 18:26

Mesaj Ahmetrefik » 07 ub 2013, 00:10

SerdarFB yazd覺:Bana ucuza Rolex var dediler gittim. :lol: :lol:

bakan :lol:
zaman o kadar tuhaft覺r ki; gen癟ken, 癟ocukken hi癟 繹nemi yoktur, sonra g羹n gelir ka癟 yaz'覺n覺n kald覺覺n覺 saymaya balars覺n.
Kullan覺c覺 avatar覺
Ahmetrefik

Kay覺t: 19 Nis 2010, 12:04

Mesaj avsu07 » 07 ub 2013, 01:05

ok yak覺n olduum ve zaman覺nda adeta hayat覺n覺 kurtard覺覺m bir dostum, s覺k覺nt覺lardan kurtulmak i癟in yurt d覺覺na gitmiti. Yurt d覺覺na 癟覺kt覺ktan sonra yakla覺k 8-9 y覺l haber alamam覺t覺m. Bir g羹n 襤stanbul'da han覺mla birlikte gezerken tesad羹fen kar覺lat覺m. Ancak ayak羹st羹 sohbet edebildik. Telefon al覺verii ve Fethiye'ye yerletiini 繹rendim.

Antalya'ya d繹nd羹kten 3-4 g羹n sonra bir duruma i癟in Fethiye'ye gittiimde arad覺m, bulutuk. Yemek yedik, eski, g羹nleri yad ettik, kafalar覺 癟ektik, g羹ld羹k, kaybettiimiz arkadalar覺 hat覺rlay覺p alad覺k vs. Antalya'ya d繹neceim zaman arabama binerken kolundan beyaz alt覺n, mavi kadran-mavi bezel Sub'u 癟覺kar覺p almam覺 istedi. Israrla kar覺 癟覺kmama ramen saati almam gerektiini, kendini bor癟lu hissettiini s繹yledi.T羹m kar覺 arg羹manlar覺ma ramen saati almayaca覺n覺 belirtince mecburen bileimde Rolex'le Antalya'ya d繹nd羹m.

Bir ka癟 g羹n kadar takt覺ktan sonra, kavga d繹v羹 iade etmeyi becerdim. 襤lk ve tek Rolex'im oydu, san覺r覺m asla baka bir Rolex'im olmayacak. Milgaus d覺覺nda alacak kadar beendiim bir modeli yok, Milgaus'ta bileimde k羹癟羹k durmakta.

Benim hikayem de bundan ibaret.
Kullan覺c覺 avatar覺
avsu07

Ya: 54
Kay覺t: 25 Mar 2011, 15:02

Mesaj asymptote » 07 ub 2013, 01:37

avsu07 etkileyici bir hikaye.. Saatlerin i癟inde hep an覺lar var, ya da an覺lar覺n i癟inde saatler..
"Evrende en b羹y羹k ziyan, sorgulama yeteneini yitirmi bir beyindir." - A. Einstein
Kullan覺c覺 avatar覺
asymptote

Kay覺t: 11 Ara 2010, 14:28

Mesaj cenk » 07 ub 2013, 01:39

asymptote yazd覺:avsu07 etkileyici bir hikaye.. Saatlerin i癟inde hep an覺lar var, ya da an覺lar覺n i癟inde saatler..

asymptote cok guzel soyledin :champ:
avsu07 cok etkileyici gercekten.
Kullan覺c覺 avatar覺
cenk

Kay覺t: 27 ub 2010, 21:14

ncekiSonraki

D繹n TSF Anketler - Polls

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 27 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners