TSF Anket: Rolex vs Omega

Çeşitli Anketlerin Oylandığı Bölüm

Rolex vs Omega

Rolex
151
64%
Omega
86
36%

Toplam oy : 237

Re: TSF Anket: Rolex vs Omega

Mesaj ÜmitYüksel » 27 Eyl 2017, 10:10

SemsalGS yazdı:
Cruciatus yazdı:Bir Submariner Hulk ve bir Speedy sahibi olarak Speedy’i çok daha rahat kullanıyorum. Rolex için beni tanımayanlarda hep bi “ulan acaba a+++ mı?” şüphesi oluyordur diye düşünüyorum..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aynı his rolex içinde bendede var hatta geçen gün çokta samimi olmadığım bir ortamda sahte dimi rolex diye sordular çok ilginç bir durum.

Normal hocam ben de aynı soruya maruz kaldım.Adam bana 500 liraya satılıyor dedi.
Kullanıcı avatarı
ÜmitYüksel

Mesaj SeiKinetic » 27 Eyl 2017, 10:12

Biraz da çevreyle alakalı bir durum değil mi bu? Yanlış anlaşılma olmasın, nargilesever üyelerden bahsetmiyorum, ben de zaman zaman severek içerim ancak örnek vermek gerekirse, gömlek göbek deliğine kadar açık, "kardeşim bi' köz çek bizim nargileye!" gençliği orijinal de taksa, "a++ mı, a+++ mı" konusu döner. TSF'deki üstadlar çakma da taksa, kimse bir buluşmada gelip de orijinal mi diye sormaz, "acaba farklı, özel bir seri mi?" sorusu oluşur. En iyi replika zaten 1km'den belli oluyor. Zorlayıcı replikalar var, evet ancak 1km'den biraz daha yaklaşınca zaten kendini belli ediyor. O yüzden çok takılmamak gerektiğini düşünüyorum şahsen.
Tutto ha una maniera.
Kullanıcı avatarı
SeiKinetic

Mesaj cbmad » 27 Eyl 2017, 10:23

asuspc yazdı:
SemsalGS yazdı:
Cruciatus yazdı:Bir Submariner Hulk ve bir Speedy sahibi olarak Speedy’i çok daha rahat kullanıyorum. Rolex için beni tanımayanlarda hep bi “ulan acaba a+++ mı?” şüphesi oluyordur diye düşünüyorum..

Aynı his rolex içinde bendede var hatta geçen gün çokta samimi olmadığım bir ortamda sahte dimi rolex diye sordular çok ilginç bir durum.

Normal hocam ben de aynı soruya maruz kaldım.Adam bana 500 liraya satılıyor dedi.

ilginç bir durum, maalesef cevap vermeseniz olmaz hayır deseniz olmaz..
Kullanıcı avatarı
cbmad

Mesaj cemmt » 27 Eyl 2017, 10:35

Çok uzun süredir rolex kullanmıyorum muhtemelen 3 ay falan oldu ancak bu soruyla hiç karşılaşmadım.
Kullanıcı avatarı
cemmt

Mesaj ÜmitYüksel » 27 Eyl 2017, 10:43

Ben adamına göre cevap veriyorum .HEEE çakma kardeşim diorum uzatmıyorum.Bu arada yıllarca çevreniz ne olursa olsun içlerinden elbette kaleme saate bu kadar para verilirmi diyen de çıkabiliyor.

Sayın cemmt , şanslısınız ama bazen işimiz gereği hertürlü insanla muhatap oluyoruz.Ne yazık ki içlerinden elbette birisi çıkıyor.
Kullanıcı avatarı
ÜmitYüksel

Mesaj cemmt » 27 Eyl 2017, 11:47

asuspc yanlis anlasilma olmasin ben sivasin bir ilcesinde dogup buyudum ailem halen orada , muhtemelen sub in cok replikasi yapiliyor ondandir dj replikasinin pek oldugunu zannetmiyorum
Kullanıcı avatarı
cemmt

Mesaj ÜmitYüksel » 27 Eyl 2017, 12:30

cemmt yazdı:asuspc yanlis anlasilma olmasin ben sivasin bir ilcesinde dogup buyudum ailem halen orada , muhtemelen sub in cok replikasi yapiliyor ondandir dj replikasinin pek oldugunu zannetmiyorum

Olmazmı onunda replikası var.
Kullanıcı avatarı
ÜmitYüksel

TSF Anket: Rolex vs Omega

Mesaj Baran » 28 Eyl 2017, 08:08

Hemde tahmin ettiğinizden cok daha fazla var piyasada.

Kullanıcı avatarı
Baran

ÖncekiSonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Anketler - Polls

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 28 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners