Saatolog 2023 Online Sipari 襤癟in T覺klay覺n覺z

SRPE35K hakk覺nda bilgi

Japon ve Asya retimi Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Japon Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii Japon ve Asya Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

SRPE35K hakk覺nda bilgi

Mesaj muratabatlI » 24 Oca 2023, 19:53

Arkadalar bu modeli almak istiyorum kalibre 4R35 bu makina hakk覺nda yorumlar覺n覺z覺 alabilir miyim. Konu arad覺m bulamad覺m varsa ana konu mod arkadalar kusura bakmas覺n l羹tfen. Sayg覺lar
Kullan覺c覺 avatar覺
muratabatlI

Kay覺t: 02 Eki 2016, 09:20

Re: SRPE35K hakk覺nda bilgi

Mesaj muratabatlI » 25 Oca 2023, 09:42

Ustalar 4R35 calibre hakk覺nda iki kelem yazacak ustalar dan g繹r羹 bekliyorum. Sayg覺lar ;)
Kullan覺c覺 avatar覺
muratabatlI

Mesaj hfatih » 25 Oca 2023, 10:22

Merhabalar. Seiko'nun giri seviye mekanizmas覺 hocam. Tek falsosu g羹nl羹k sapmasi y羹ksek olabiliyor, ama istenirse kolay regule edilebiliyor. Uzun 繹m羹rl羹 salam mekanizmalar. G繹n羹l rahatl覺覺yla al覺n覺r kullan覺l覺r.

Bir 羹st modeli 6r serisi. Onda g羹癟 rezervi 70 saate 癟覺k覺yor. Ben a癟覺k癟as覺 bu fiyattaki saatte 6r serisi kalibre beklerdim.
Kullan覺c覺 avatar覺
hfatih

Ya: 30
Kay覺t: 23 Haz 2016, 19:36

Mesaj recepergun » 25 Oca 2023, 10:59

T羹rkiye'de modlama 癟ok fazla yapan olmad覺覺 i癟in konu bal覺覺n覺z g繹r羹nm羹yor olabilir.

4r35 ve 4r36 mekanizmalar覺 7s26 mekanizmas覺n覺n hacking ve elle kurma 繹zellii gelmi versiyonu olarak s繹ylenebilir.

4r35'te sadece tarih, 4r36'da g羹n ve tarih mevcut. Teknik sapma verileri y羹ksek ama kullan覺mda 癟ounlukla Seikonun verilerinin alt覺nda seyrediyor. G羹nde 20 saniye alt覺n覺 yakalayabilirsiniz.

Seiko'nun giri seviyesi mekanizmas覺 ve giri seviyesi saatlerinde kullan覺yor. Belirli d繹nemlerde bak覺mlar覺 yap覺ld覺k癟a uzun y覺llar kullan覺labilir ve yedek par癟a anlam覺nda s覺k覺nt覺 yaamazs覺n覺z.

CPH1951 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
recepergun

Kay覺t: 10 Oca 2020, 23:36

Mesaj muratabatlI » 25 Oca 2023, 11:29

Cevaplar i癟in teekk羹rler arkadalar
Kullan覺c覺 avatar覺
muratabatlI

Mesaj muratabatlI » 26 Oca 2023, 12:36

Merhaba saat sever dostlar. :)
Konu bal覺覺nda belirttiim Seiko SRPE35K model saati sat覺n ald覺m. Bug羹n kargom geldi kordon ayar覺n覺 yapt覺rd覺m ve telefon saatine g繹re saat ayarlamas覺n覺 ger癟ekletirdim. 襤lk izlenimlerim seiko kalitesi her halinden belli...D繹ner seramik bezel ve safir cam olmas覺 benim i癟in 繹nemli. Elle kurma 繹zellii olmas覺da bana g繹re bir art覺 olmu. 4R35 kalibrenin sapma oran覺n覺n g羹nl羹k +45 / -35 olmas覺 biraz korkutuyor. Ayd覺n saatle g繹r羹t羹m bu verilerin azami olduu sapman覺n bunun alt覺nda olduunu s繹ylediler ayet s覺k覺nt覺 olursa g繹ndermem halinde gerekli ayarlamay覺 yapacaklar覺n覺 s繹ylediler. Bir ay kadar kullan覺p sapmay覺 takip edeceim ayet 癟ok rahats覺z eden bir sapma olursa Ayd覺n saate yollayaca覺m. Uzun y覺llard覺r otomatik saat kullanmad覺m seiko kinetic modellerini kulland覺m umar覺m bu modelden memnun kal覺r覺m. 襤zlenimlerim imdilik bukadar kulland覺k癟a vaktim olduk癟a burada payla覺m yapaca覺m. Saat ile alakal覺 bir ka癟 fotoraf ekliyorum. Sayg覺lar覺mla

Resim

Resim

Resimo

Resim

Resim
Kullan覺c覺 avatar覺
muratabatlI

Mesaj burakyigit » 26 Oca 2023, 13:01

:thumbup: kadran desenleri 癟ok g羹zel, hay覺rl覺 olsun.
Kullan覺c覺 avatar覺
burakyigit

Ya: 37
Kay覺t: 01 Eyl 2017, 20:13

Mesaj mturann » 26 Oca 2023, 14:14

Hay覺rl覺 olsun g羹le g羹le kullan覺n
Kullan覺c覺 avatar覺
mturann

Kay覺t: 13 Kas 2014, 18:00

Sonraki

D繹n TSF Japon Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Japanese Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: ErsinGS ve 22 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners