Sıfır Araçlarımızı İnceleyin

Seiko 5 Sports SNZG11J1 İncelemesi / Made In Japan

Japon ve Asya Üretimi Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Japon Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği Japon ve Asya Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

Re: Seiko 5 Sports SNZG11J1 İncelemesi / Made In Japan

Mesaj hozburun » 14 Şub 2014, 17:46

Sinan sen yakıştırdıktan sonra çelik bilezik olmaması için hiç bir sebep yok bence , bak mesela şu inceleme linkinde siyah kadranlı olan SNZG13 ün detaylı resimleri var :

http://wornandwound.com/2012/09/26/seiko-5-snzg-review/

Resim
Kullanıcı avatarı
hozburun

Mesaj ZubFB » 14 Şub 2014, 18:20

hayırlı olsun :champ:
Kullanıcı avatarı
ZubFB

Mesaj Sinanist » 15 Şub 2014, 12:53

Teşekkürler....

Hasan abim, yine yaptın yapacağını zaten istiyordum. İnceledim dün gece, bugün yazma fırsatım olabildi. Harika duruyor bu şekilde de....

Hoş duracak, çeşit olacak...

Uyan çelik kayışlar bir hayli pahalı. Neredeyse saat fiyatı olacaklar. Arayacağım artık. Amazonda buldum ama pahalı, çok pahalı... Bugün saatçilere bir bakacağım.

Saati resmen deneme tahtasına çevirdim. 2 gündür de saatle yatıyorum. Seiko seiko olalı böyle aşk görmemiştir sanıyorum.. Halen merak ettiğim şaşar mı şaşmaz mı:) Saniye şaşma yok halen. 48 saat taksam da, 18 saat taksam da şaşmıyor. İlk ayarlağım gibi. (Casio dijital duvar saatimle birebir). Bu gidişle testleri bırakacağım sanırım.

Ayrıca bizim ev sobalı. Sobanın başında bir hayli ısınıyor kollarım. Isı farkıda çok olduğu zamanlar oluyor... Sanırım ısı farkı olayı otomatik saatlerde çok önemli değil.
Kullanıcı avatarı
Sinanist

Mesaj duetyo » 19 Mar 2014, 22:03

Hayırlı olsun ben de almayı düşünüyorum, nereden aldınız yazabilir misiniz? İnternette çok farklı fiyatlar var ve ucuz olan yerler pek güvenilir değil.
Kullanıcı avatarı
duetyo

Mesaj ayavas » 19 Mar 2014, 23:55

bende bunun lacivert olanını aldım yaklaşık ay kadar oldu.harika bir saat.gittigidiyordan 350 ye aldımhalen satışta olan var gördüğüm kadaraı ile
Kullanıcı avatarı
ayavas

Mesaj Sinanist » 20 Mar 2014, 10:28

Hızlısaatten almıştım. Aydın saat garantili. Siz internetten alırken kapıda ödeme seçeneğini muhakkak yapın. Saat gelsin, inceleyin, içinize sinmeyen bir durumda parasını ödemez geri gönderirsiniz. Gittigidiyor ve sahibinden'de şans meselesi. Riske girmemek gerek.

Gerçekten çok güzel bir model. Ağır kullanım şartlarına ve spor aktivitelerinde sorun çıkarmıyor. Zaman tutmasında halen hiç şaşma yapmadı, bir fiil kullanıyorum. 2 aydır saati ayarlamadım. Saatler ileri alınırken ayarlamak zorunda kalacağım. Bu modellerin bazılarında 7s36b mekanizma var, bendeki c modeli. Bunun bir etkisi varmı bilmiyorum. Bu şekilde bakabilirsiniz.

Saygılar.
Kullanıcı avatarı
Sinanist

Mesaj scudetto » 21 Mar 2014, 00:02

Aldığınız fiyat nedir mahsuru yoksa sorabilir miyim? Özelden de yanıtlayabilirsiniz.
Kullanıcı avatarı
scudetto

Mesaj Sinanist » 24 Mar 2014, 23:50

Tabiki mahsuru yok. Yazabilirim. 350 Liraya kapıda ödeme ile aldım. 10-20 Lira kapıda ödemede kargo ekstra para alıyor. Sanıyorum 330 Lira civarıydı. Havale indirimi vardı. Ben hiçbirini kullanmadım. Garantili olsun diye kapıda ödeme ile aldım. Saati önce inceledim.

Saygılar.
Kullanıcı avatarı
Sinanist

ÖncekiSonraki

Dön TSF Japon Saat Kullanıcı İncelemeleri - Japanese Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 31 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners