Boccia Titanium Automatic Kutu A癟覺l覺覺

Japon ve Asya retimi Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Japon Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii Japon ve Asya Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

Re: Boccia Titanium Automatic Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj Merakl覺Adam » 12 May 2018, 03:50

Evet doru, o kadar 癟ok az bilinen bir 癟ok 癟in mal覺 saatleri var ki, bir marka seagull mekanizma kullan覺r dier marka 癟ok yayg覺n olarak bilinen miyota makine kullan覺r, bu 癟in mal覺 saatlerin say覺lar覺 bile belli deil, sizin gibi zihniyetlerin y羹z羹nden, millet 癟in mal覺 saatleri ne yaz覺k ki art覺k g羹n羹m羹zde alman veya rus mal覺 saat zannediyorlar, bu gibi markalar覺n y羹z羹nden, ne kadar orijinal ve k覺ymetli saatlerin piyasas覺 durdu ve saat癟ilerin ileri k覺s覺tland覺 haberiniz var m覺 ? yleyse sizin s繹ylediinizden yola 癟覺karsak hepimiz buras覺n覺 癟in mal覺 saatleri orijinal diye doldural覺m, nas覺l olsa bilinmeyen markalar, b繹yle mi 繹rnek olacaks覺n覺z gelecek nesillere ? Saat k羹lt羹r羹 bu kadar m覺 basitleti art覺k ? Oysa burada sahte saat sunmak yasak, 癟ok g羹zel bir 繹neri takdire ayan fikir 羹retimi yok sadece gaz vermek var tebrikler.
Kullan覺c覺 avatar覺
Merakl覺Adam

Kay覺t: 09 Mar 2018, 19:31

Mesaj manil » 12 May 2018, 09:09

Ya覺z hocam hay覺rl覺 olsun, muhteem bir saat. Uzun s羹redir girmediim foruma bu g羹zel kutu a癟覺l覺覺 vesilesi ile girme imkan覺m oldu.

Rolex fan'覺 olarak Sub maliyetinin 300 usd'yi ge癟tiini d羹羹nm羹yorum. Forumda maliyet, verimlilik, i癟ilik, hak vs gibi kavramlar覺 kullan覺rken dikkatli olmak laz覺m.

Burada haddeci de var, metal ileyicisi de var, marketing uzman覺 da var, avukat覺 da var. Var olu var. Baltal覺 ilah Zagor misali ortama dalmaktan ziyade biraz dikkatli olmakta fayda var, meer ki s繹ylediklerimizin k覺ymet-i harbiyesi olmas覺n覺 istiyor isek.

Son olarak kimisi Orient kimisi Boggia. Kurban olduum All璽h herkese istediini takmay覺 nasip etsin.
Resim

Sent from my E6633 using Tapatalk
Some people feel the rain. Others just get wet.

Bob Marley
Kullan覺c覺 avatar覺
manil

Kay覺t: 14 ub 2014, 12:33

Mesaj Cres » 12 May 2018, 09:54

Hay覺rl覺 olsun, g羹zel zamanlar覺n覺z覺 g繹stersin. Titanyum kasa bir saat denemeyi iple 癟ekiyorum. Hafiflii ve salaml覺覺 ile ilgili g羹zel yorumlar覺 okuduk癟a merak覺m art覺yor. [emoji106]
Kullan覺c覺 avatar覺
Cres

Ya: 31
Kay覺t: 14 Eyl 2013, 01:18

Mesaj hozburun » 12 May 2018, 10:12

Hay覺rl覺 olsun, g羹le g羹le kullan覺n :thumbup: Vaktim olsayd覺 繹zet terc羹me de yapard覺m ama gerek g繹r羹l羹rse birisi yapar elbet diye buraya linki vereyim : http://www.titaniumexposed.com/boccia-t ... tches.html
Kullan覺c覺 avatar覺
hozburun

Ya: 50
Kay覺t: 08 Haz 2011, 17:02

Mesaj jukko » 12 May 2018, 10:47

Merakl覺Adam yazd覺:Merhabalar, kimseyi k覺rmak gibi asla bir niyetim yok, ama g繹r羹yorum ki arkamadan halen baz覺 arkadalar at覺p tutuyorlar, burada bir kutu a癟覺l覺覺 yapm覺 bir arkada覺m覺z var, bizde iyi niyetle kendisini tebrik ettik, tabi ki bende tebrik ettim, ama onu g繹rmek bile istemiyorsunuz anlad覺覺m kadar覺yla, ve sizin burada tek g繹reviniz arkada覺 tebrik etmek veya saati hakk覺nda yorum yapmakt覺r, hepimizin burada g繹revi budur, ama siz bakalar覺n覺n arkas覺ndan at覺p tutarak yorumlar ve tebrikler yap覺yorsunuz, yani demem o ki b繹yle yorumlarla, k覺ymetli TSF forumu"nun itibar覺 zedelenmektedir. Benim anlad覺覺m kadar覺yla da, siz sadece benim saat hakk覺nda ki yorumlar覺m覺 okumusunuz, olabilir ama arkamdan at覺p tutmak sizin haddinize deildir, ve en dikkatimi 癟eken bir husus var, o da saati paylaan arkada l羹tfen bana al覺nmas覺n ama, orijinal ve bilindik marka saatlere bile bu forumda bu kadar tebrikler ve 繹vg羹ler gelmemi, ama bug羹n bu arkada覺m覺z覺n g羹zel klasik miyota makineli saatine tebrikler ya覺yor, l羹tfen kimse bana al覺nmas覺n, asla k繹t羹 bir niyetle bu yorumu yazmad覺m, sadece merak ettim elbette biz bununla mutlu oluruz ona laf覺m yok, ama dediim gibi d羹nyaya nam salm覺 ve bundan kat be kat daha k覺ymetli ve evladiyelik saatlere, neden bu kadar 繹vg羹ler ve terbikler gelmiyor da, bu saate bug羹n pe pee aynen sanki bir Rolex kutu a癟覺l覺覺 gibi tebrikler ya覺yor, ben hala bu saati 繹zel yapan eyin ne olduunu anlam覺 deilim, gelelim benim sinir olduum k覺s覺ma, tebriklerinizi neden adab覺n覺zla yapm覺yorsunuzda arkamdan at覺p tutarak sanki, 癟ok k繹t羹 birey yapm覺覺m gibi konuuyorsunuz ben konu kapand覺 dedim ve kapatt覺m, burada kimin sayg覺l覺 kimin sayg覺s覺z olduu aik璽r, sizden tek ricam l羹tfen adaletli olun.

San覺r覺m t羹m olay sizin ikinci saatinize yap覺lan iki sayfa tebrii(http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=217&t=28444#axzz5FGuPN8uM) gereinden az bulman覺z. Bazen 繹yle olur, olay覺 kiisel olarak alg覺lamamak laz覺m.
Ama sizin yorumunuzdaki favori k覺sm覺m k覺rm覺z覺 ile yaz覺l覺 olan b繹l羹m.

Ya覺z Bey sizi de tebrik ederim, 覺k ve cesur bir tercih olmu. G羹zel g羹nlerde kullan覺n.
Kullan覺c覺 avatar覺
jukko

Kay覺t: 19 May 2017, 01:50

Mesaj Merakl覺Adam » 12 May 2018, 11:28

jukko, siz beni tamamen yanl覺 anlam覺s覺n覺z, hay覺r ilgisi yok. Kimse tebrik etme mecburiyetinde deil ki.
En son Merakl覺Adam taraf覺ndan 12 May 2018, 11:31 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 1 kere d羹zenlendi.
Kullan覺c覺 avatar覺
Merakl覺Adam

Kay覺t: 09 Mar 2018, 19:31

Mesaj EnderE » 12 May 2018, 11:28

Hay覺rl覺 olsun. Bence basar覺l覺 bir model olmu . Keyfini c覺kar覺n.

BLA-L09 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Ender Erdogan / Eski Kullan覺c覺 Ad覺 Forestsoul
Kullan覺c覺 avatar覺
EnderE

Ya: 43
Kay覺t: 20 ub 2016, 23:59

Mesaj Cruciatus » 12 May 2018, 11:31

Arkadalar, efendiler, Romal覺lar;
Merakl覺Adam nikli arkada覺m覺z bir hatad覺r yapm覺. Sonra hatas覺n覺 anlam覺 olacak ki konunun kapanmas覺n覺 istemi. Sonras覺nda konunun 羹st羹ne gidilmesi bence yaray覺 ka覺maya giriyor.

Saat alan arkada覺m覺z覺n konusu da g羹me gitmesin. :)

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Cruciatus

Kay覺t: 18 Oca 2017, 13:49

ncekiSonraki

D繹n TSF Japon Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Japanese Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 56 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners