Ah Tetik Vah Tetik / Casio Pro Trek PRG-600YB-3DR

Japon ve Asya Üretimi Mekanizmalı Saat İncelemeleri ve Kutu Açılışları Bölümü
Forum kuralları
Sayın Üyeler TSF'ye Hoş Geldiniz, Japon Saat İncelemeleri Bölümümüzde Üyelerimizin ve TSF'nin İncelediği Japon ve Asya Mekanizmalı Saat Marka ve Modellerinin Kutu Açılış, İzlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoğraf, Video, Tavsiye ve Yorumlarını Kapsayan Birçok Değerlendirme Kriterine Ulaşabilirsiniz.

Re: Ah Tetik Vah Tetik / Casio Pro Trek PRG-600YB-3DR

Mesaj slhgzl » 18 Mar 2019, 12:19

Hayırlı olsun iyi günlerde kullanın
Civil Engineer
Kullanıcı avatarı
slhgzl

Mesaj iskampavya » 19 Mar 2019, 12:02

Keyif [emoji3] ile okudum,Çok güzel bir kutu açılışı olmuş,saat hem güzel hemde çok yakışmış güle güle kullan arkadaşım [emoji122][emoji122][emoji122]

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
iskampavya

Mesaj volkifb » 22 Mar 2019, 22:08

İyi günlerde kullanın :champ:
Kullanıcı avatarı
volkifb

Mesaj CptOz » 23 Mar 2019, 01:12

Güle güle iyi günlerde kullanın. Güzel saat iyi tercih gerçekten. Okudukça biraz da kendimle özdeşleştirip hanıma da link attım tanıtımı. Gelen cevap ne yazık ki beni bir tavaya kandıramazsın oldu. Dedim döküm, teneke boru değil , et de süper oluyormuş. Ama yemedi... [emoji19]
Ahh ahh daha bir fırın ekmek yemem lazım bu taktikler için... Hedefte citizen promaster NY0040 var ona bir yol yapmam lazım, işimiz var...
Kullanıcı avatarı
CptOz

Mesaj leonardo06 » 23 Mar 2019, 03:51

Tebrikler...güzel zamanlarınıza eşlik etsin:champ

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullanıcı avatarı
leonardo06

Mesaj BlackEmperor » 23 Mar 2019, 08:58

Çok yakışmış bileginize rengide tam bu aralar istediğim gibi zümrüt yeşili ben beğendim iyi günlerde kullanın [emoji106]

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
BlackEmperor

Mesaj darksider » 24 Mar 2019, 11:44

Hayırlı olsun, çık yakışmış, güzel günlerde kullanın. Açılışı da keyifle okudum. Siz hep kutu açın biz de okuyalım.
Nothing lasts forever, and we both know hearts can change...
Kullanıcı avatarı
darksider

Mesaj tpskl » 25 Mar 2019, 13:42

Maradona yazdı:Mekanik saatlerime yoldaşlık etmesi için uzun süredir radarımda olan janjanlı kımıl kımıl bir saat vardı ama deneyince bilekte çok kaba durdu... Hayal kırıklığı içinde mağazadan çıkarken satıcı muadil olarak bunu gösterdi, eşim de ben de aşık olduk kendisine ve koşulları da uygun denk getirince tetik kendiliğinden düşüverdi... [emoji56]

Önceki saat alımlarımda yapmadığım ama bu kez yapmak istediğim bir şey var: işbu saat acaba nedir nedir? [emoji39]

İlk bilene öpücük gönderiyorum... Yeterince ipucu da verdiğime göre bu fırsat bence kaçmaz... [emoji16]

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Evet arkadaşlar, saatimiz Casio Pro Trek PRG-600YB-3D modeli...

G-Shock GWG-1000 modelini bir süredir gözüme kestirmiş ve "Her saatseverde bir tane olmalı!" [emoji39] mottomuz gereği niyeti bozmuştum... Ancak fiyatı oldukça yüksekti... Hafta içi bir velim Katar'a gitti, ona da fiyat sordurdum, yaklaşık aynı rakamları söyleyince yurt içinden almanın daha mantıklı olduğuna kanaat getirdim... Çünkü çok akıllıyım... [emoji39] Tek kalan bileğimde görmekti... Dün dersim erken bitti, eşimi de aldım ve doğru Optimum AVM'nin yolunu tuttuk... Orada sadece Casio satan bir mağaza var, diğer modelleri de denerim belki deyu çok mantıklı bir hareketti bence oraya gitmek... Çünkü akıllı olmak böyle bir şey... [emoji39]

Hanımı yeni saate ikna etmek amacıyla, çaktırmadan, öncelikle kendisinin uzun zamandır istediği dökme demir tavayı aldık... [emoji16] Böylelikle az da olsa tarafıma saatlerimden ötürü laf gelme olasılığını bertaraf etmiş oldum... Gerçi şimdiye dek hiç de öyle bir şey hissetmedim (hatta kendisi gaz veriyor bana her yeni saat alımımda) ama vakvakları çok da ürkütmemek gerekir yine de... Çünkü akıllı olmak bunu gerektirir... [emoji39]

Neyse... Sıra gelmişti bana... Girdik tükkana... Şu model dedim, GWG-1000 çıktı geldi, bileğimde at nalı gibi durdu... Bazı yörelerde kelebek de dendiği oluyormuş, öyle diyolla, bizim yöre ise edepli... [emoji39]

Saat çok güzel ama fazlasıyla büyüktü ve genç işiydi... Benim onu her takışımda mutlaka eşofman falan giymem lazımdı ki gideri olsun... Hayal kırıklığı içinde başka modellere baktım... Bol sensörlü modellere bakıyorum tabii, olmuşken iyisinden olmalı çünkü... Mekanik olmadığına değmeli aldığım saat; hiç kullanmayacak olsam da basınç, yükseklik, sıcaklık ve yön ölçümü yapmalı... Hiç yurt dışına çıkmamış olsam da falanca ülkenin filanca kentinin saatini bilmeliyim, belki çıkarım bir gün, belli mi olur... Yaşım G-Shock için yaşlı da olsa yurt dışına çıkmak için genç sayılır zira... [emoji39]

Hiç aklımda yokken, satıcının çıkardığı bir Pro Trek modeli hoşuma gitti... Ancak onun da bezel rengi hoş değildi, çok çiğ duruyordu... Keşke şöyle iyon kaplama gibi olsaydı dedik eşimle birlikte, bir de keşke kayışı plastik olmasaydı... Satıcı bu kez aynı saatin başka bir versiyonunu çıkarttı... Hobarey! İşte buydu; bol sensör, az plastik... Hem de %50 indirim dedi satıcı... Sar dedim... Sonra caydım... Hemen takmak istiyordum... Hamilton Pan Europ Chrono bileğimden çıktı, Pro Trek hoş geldi... [emoji173]

Ve işte; G-Shock GWG-1000'in neredeyse yarı fiyatına, yaklaşık aynı özelliklerde (otomatik saat ayarı yok bunda) yeni kol arkadaşım... [emoji7]

Triple sensor, tough solar mekanizma, fena olmayan ahşap bir kutu, güzel bir lume, led aydınlatma vs... Ansiklopedi gibi de kullanım kılavuzu var, daha ne olsun diyor ve sizi fotoğraflarla baş başa bırakıyorum... Not: Kutu içeriğine kedi dahil değildir... [emoji16]

Zamanınızı ayırıp okuduğunuz için çok teşekkürler şimdiden... Kutu içeriğini bilen/bilmeyen herkese de ödül olarak kocaman öpücükler... [emoji8]

Sevgiyle...

Not-2: Dökme demir tavada et de çılgın oluyormuş, herkese tavsiyemdir... [emoji106]ResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResimResim
Hayırlı olsun. Olayı dökme demir tava bitirmiş:)

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
tpskl

ÖncekiSonraki

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön TSF Japon Saat Kullanıcı İncelemeleri - Japanese Watch User Reviews

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 122 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners