Seiko Prospex SPB097J A癟覺lm覺 Kutu A癟覺l覺覺

Japon ve Asya retimi Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Japon Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii Japon ve Asya Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

Seiko Prospex SPB097J A癟覺lm覺 Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj Umutunal » 30 May 2020, 09:45

Bu s覺k覺nt覺l覺 ve stresli g羹nlerimde kafam覺 biraz olsun da覺tmak ,yaanan olumsuzluklardan uzaklat覺rmak amac覺na hizmet ettii i癟in saatleri seviyorum. Her ne kadar almak istediim saatleri alamasam da en az onlar kadar mutlu edecek bir saate sahip oldum. G羹zel bir al覺m i癟in hedefim nisan ay覺yd覺. K覺smet olmad覺 maalesef. Nitekim son 羹癟 y覺ld覺r her y覺l覺 60 ile 70 bin tl aras覺nda benim i癟in hat覺r覺 say覺l覺l覺r zararlarla kapatt覺m. retmenliin yan覺nda tar覺m/ narenciye ile urat覺覺m i癟in son 羹癟 y覺ld覺r dolu/ souk/don derken ge癟en haftada a覺r覺 s覺caklar nedeniyle yakla覺k 47 derece, y羹zde 90 zararla mahsul aa癟ta kavruldu. Tar覺m sigortas覺 var m覺yd覺, evet vard覺 ama s覺caklar覺 kapsam覺yor. Zaten o kadar y覺l yapt覺rmama ramen hi癟 faydalanamad覺k. 羹nk羹 sigorta, meyve t羹r羹ne g繹re belli bir tarihe kadar olan hasarlar覺 kar覺l覺yor, ki o tarihte de mahsulu satamam覺sak, vay halimize
襤ki g羹n mide yanmas覺 ve uykusuzluk neticesi kafam覺 toparlamak ad覺na bu saat, Reczebb nikli arkadata dikkatimi 癟ekti. ok beendim, Sa olsun sorduum sorulara 癟ok a癟覺klay覺c覺 cevaplar verdi. Cem Beyin sat覺a 癟覺karmas覺 ile alm覺 bulundum. Bana bu temizlikte bir saat kazand覺rd覺覺 i癟in teekk羹r ederim.
Seikonun orta sekment bir saati ancak benim bu d繹nemimde 襤nceleme videolar覺 olsun , yaz覺lar覺 olsun onlar覺 ura edinince kafam覺n baya覺 bir toparlanmas覺na vesile oldu.

Saatin kasa ve bileziinde kalite alg覺s覺 ger癟ekten g羹zel. San覺r覺m bunda dia shield kaplaman覺n ve yans覺ma yapmayan safir cam覺n rol羹 癟ok y羹ksek. Daha 繹nce Sumo kullanm覺 biri olarak 17 cmlik bileimde sumoya g繹re daha k羹癟羹k ve zarif durmakta.
Saatin kadran覺, , farkl覺 yans覺malar ve deien renkler g繹steriyor. B繹ylece bileimi 癟evirdiimde ve 覺覺k kadrandan yans覺d覺覺nda, yeil, gri ve koyu okyanus mavilerinin 癟eitli tonlar覺yla kar覺la覺yorum.
Turuncu ve siyah iki tonlu al羹minyum bezel, turuncu saniye ibresi , beer dakikal覺k b繹lmelerdeki turuncu 癟izgiler ve turuncu divers 200m yaz覺s覺yla m羹kemmel uyum salam覺.
Saatin fiyat覺n覺 art覺ran 繹nemli etken Dia-Shield kullan覺m覺. Dia-Shield'in 癟elik kasan覺n sertliini 2-3 kat art覺rd覺覺 s繹yleniyor. izilmeye kar覺 daha mukavemetli olmas覺n覺 sal覺yormu. Tabi bu kaplama 癟izik oluumunu etkili bir ekilde azalt覺yor ancak engellemiyormu. Zamanla g繹receiz bunu.
Herkese keyifli forumlar dilerim, iyi g羹nler.ResimResimResimResimResimResimResim

SM-G950F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
En son Umutunal taraf覺ndan 30 May 2020, 09:55 tarihinde d羹zenlendi, toplamda 1 kere d羹zenlendi.
@ugurla.kirksaat
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutunal

Ya: 42
Kay覺t: 08 Kas 2018, 20:12

Re: SEIKO PROSPEX SPB097J AILMI KUTU AILII

Mesaj timeluxury » 30 May 2020, 09:51

Samimi, i癟ten, harika bir yaz覺 olmu.G羹zel g羹nlerde kullanman覺z dileiyle...
Kullan覺c覺 avatar覺
timeluxury

Ya: 39
Kay覺t: 07 Eki 2017, 13:02

Mesaj tt59 » 30 May 2020, 10:01

Hay覺rl覺 olsun,g羹zel zamanlar覺n覺za elik etsin :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
tt59

Kay覺t: 30 Au 2015, 17:43

Mesaj Kb8 » 30 May 2020, 10:11

ncelikle ge癟mi olsun. Umar覺m emeklerinizin kar覺l覺覺n覺 en k覺sa zamanda telafi edersiniz.
Yeni saatiniz de size uurlu gelsin, g羹zel zamanlar覺n覺z覺 g繹stersin.

SM-G975F cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Kb8

Ya: 40
Kay覺t: 25 Eki 2015, 21:20

Mesaj cagatay1903 » 30 May 2020, 10:39

G羹le g羹le kullan覺n.

襤lerin de yolunda gitmesi temennisiyle :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
cagatay1903

Kay覺t: 10 Mar 2014, 15:52

Mesaj Umutunal » 30 May 2020, 10:52

timeluxury
tt59
Kb8
cagatay1903, iyi dilekleriniz i癟in teekk羹r ederim. :thumbup:
@ugurla.kirksaat
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutunal

Kay覺t: 08 Kas 2018, 20:12

Mesaj vysaknc » 30 May 2020, 11:07

Hay覺rl覺 olsun.tebrik ederim ..
Bezel turuncu siyah deilde lacivert k覺rm覺z覺 gibi g繹r羹n羹yor resimlerde.
H覺rs sebebi hasarettir..
Kullan覺c覺 avatar覺
vysaknc

Ya: 51
Kay覺t: 07 Mar 2017, 17:01

Mesaj Ok7 » 30 May 2020, 11:16

ncelikle gecmis olsun.narenciye iini hangi ehirde yap覺yorsunuz acaba.saatiniz de hay覺rl覺 olsun g羹zel zamanlar g繹stersin

Redmi 7A cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Ok7

Kay覺t: 27 ub 2011, 12:09

Sonraki

D繹n TSF Japon Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Japanese Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 101 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners