1991'den bug羹ne fiyat, kalite ve kusursuz hizmeti bir arada sunan Sami Saat ve M羹cevherat
d羹nyan覺n en prestijli l羹ks saat markalar覺 ve benzersiz saat koleksiyonlar覺na ev sahiplii yap覺yor.

Dan Henry 1964 Gran Turismo Chronograph Kutu A癟覺l覺覺

Japon ve Asya retimi Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Japon Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii Japon ve Asya Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

Re: Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj sajahn » 06 Eki 2021, 08:48

Baltic diyorum.
Kullan覺c覺 avatar覺
sajahn

Kay覺t: 19 Au 2021, 22:58

Mesaj cagatay1903 » 06 Eki 2021, 09:56

Marathon olabilir mi acaba
Kullan覺c覺 avatar覺
cagatay1903

Ya: 42
Kay覺t: 10 Mar 2014, 15:52

Mesaj cagatay1903 » 06 Eki 2021, 09:59

gozdentunay yazd覺:
sajahn yazd覺:Sanki biraz daha t羹yo gerekiyor, ama ben de ilk tahmin olarak Monta diyeyim.
Panda kadran otomatik kronograf bir saat ,art覺k daha da bir t羹yo verirsem esprisi gider kutuyu a癟mak zorunda kal覺r覺m :)

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi

kronograf olarak autodromo da olabilir sanki
Kullan覺c覺 avatar覺
cagatay1903

Kay覺t: 10 Mar 2014, 15:52

Mesaj slhgzl » 06 Eki 2021, 10:27

Sugess
Civil Engineer
Kullan覺c覺 avatar覺
slhgzl

Kay覺t: 30 Nis 2017, 15:46

Mesaj gozdentunay » 10 Eki 2021, 17:10

Arkadalar merhaba tekrar ,saatimiz 35 y覺l覺 ak覺n bir s羹redir saat kolleks覺yoneri olan Dan Henry nin kendi ad覺na 羹rettii ve genellikle vintage saatlerden etkilenerek tasar覺mlar覺n覺 oluturup sat覺a sunduu bir kolleksiyondan.Bu kolleks覺yonda benim tercihim 1964 Gran Turismo panda kadran modeli oldu.襤lk defa microbrand bir markadan saat al覺ca覺m i癟in biraz tedirgindim ama ger癟ekten elime ulat覺覺nda b羹t羹n kayg覺lar覺m bitti. 38mm paslanmaz 癟elik 316L 12,9mm kal覺nl覺k 19mm lug genilii olan bu saat ilk defa deneyimlediim ve hareketiyle t覺pk覺 mekanik bir saati and覺ran Seiko Vk 63 mecaquartz bir kalibreye sahip ve buda beni ayr覺ca mutlu eden bir husus oldu. Ayr覺ca arka kapaktaki Aston Martin DB5 otomobil kabartmal覺 3D kasa arkas覺 ise olduk癟a haval覺 ..Yakla覺k 1 haftal覺k deneyimimden 癟ok memnun kald覺m hem safir kapl覺 癟ift kubbeli cam覺 hemde bilekte 38 mm zarif duruu,kaliteli 癟elik bileziiyle 繹zellikle benim gibi ince bilekliler i癟in 癟ok ideal bir saat..Pakette gelen el yap覺m覺 Dan Henry markal覺 deri kay覺覺, 癟 saat yuval覺 kanvas ve hakiki deri rulo 癟antas覺 ile bence vintage havas覺n覺 size sonuna kadar hissettiren bir saat olmu.Ayr覺ca bana bu saati kazand覺ran ve bu vesile ile tan覺ma ans覺m olan gen癟 forumda覺m yamancs ye de keyifli al覺veriimizden dolay覺 teekk羹r ederim,kendisinden g羹venle al覺veri yapabilirsiniz..Yaz覺m覺 Dan Henrynin saat ve kolleks覺yon hususunda yazd覺覺 bir
k覺sa makale ile noktaland覺r覺yorum..Herkese g羹zel tahminleri i癟in teekk羹r ederim keyifli forumlar [emoji846]

Dan Henry Kendi markam覺 yaratt覺m 癟羹nk羹 koleksiyonluk saatlerimin deeri 癟ok artt覺 ve g羹nl羹k kullan覺m riskli hale geldi. Vintage tasar覺ml覺 saatleri dert etmeden takmak istedim; 襤te o zaman Dan Henry saatler dodu. Dan Henry Saatleri i癟in beendiim tasar覺mlar覺 oluturdum; Bunu yapmaya devam ediyorum, sizin de beeneceinizi umduum saatler i癟in tasar覺mlar yap覺yorum.

Benim tavsiyem, saat koleksiyonunuzu bir yat覺r覺m olarak deil, bir hobi olarak g繹rmenizdir. 襤ster kuvars ister mekanik olsun, g繹z羹n羹z羹 覺覺ldatan, kalbinizi mutlu eden eyleri toplay覺n... Bazen sadece b羹y羹k indirim i癟in saatler al覺yoruz, ald覺覺ma piman olduum ve asla takmayaca覺m y羹zlerce saatim var.

LVMH Group'un sahibi olduu blog olan Hodinkee'den etkilenmemeye 癟al覺覺n. Pilot ve Diver saatlerinde yeil kadranlar覺 ger癟ekten seviyorsan覺z al覺n

Ve kuvars m覺 yoksa otomatik mi tart覺mak, CD'lerle vinil plaklar覺 tart覺mak gibidir: Ben sadece m羹zii dinlemeyi tercih ederim.
Resim

Resim
Resim
Resim
Resim

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
gozdentunay

Kay覺t: 24 Kas 2017, 10:58

Mesaj tt59 » 10 Eki 2021, 17:32

Hay覺rl覺 olsun g羹zel zamanlar覺n覺za elik etsin :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
tt59

Kay覺t: 30 Au 2015, 17:43

Mesaj raven » 10 Eki 2021, 18:37

Hay覺rl覺 olsun :thumbup:
D羹羹n羹yorum 繹yleyse var覺m, d羹羹nemiyorum 繹yleyse mal覺m!
Kullan覺c覺 avatar覺
raven

Ya: 53
Kay覺t: 26 Nis 2013, 19:31

Mesaj MehmetKarat羹rk » 10 Eki 2021, 18:47

G羹zel bir inceleme olmu
G羹le g羹le kullan覺n :thumbup:
Olmad覺 diye 羹z羹ld羹羹n dua'ya, g羹n gelir sevinirsin
Kullan覺c覺 avatar覺
MehmetKarat羹rk

Ya: 41
Kay覺t: 16 Au 2017, 20:57

ncekiSonraki

D繹n TSF Japon Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Japanese Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 63 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners