襤lk Kutu A癟覺l覺覺 Seakoss 1963 Panda Chronograph

Japon ve Asya retimi Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Japon Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii Japon ve Asya Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

Re: 襤lk Kutu A癟覺l覺覺 Seakoss 1963 Panda Chronograph

Mesaj recepergun » 01 Ara 2021, 00:01

copycat yazd覺:Saatin 羹zerindeki 癟ince yaz覺lar 癟ok farkl覺 bir karakter kat覺yor. Hay覺rl覺 olsun.

Saat 癟ok g羹zel ama daha iyi fotoraflar bekleriz.

Ben de ayn覺 mekanizmal覺 u saati d羹羹n羹yorum.ResimResimResim

CPH2113 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Teekk羹r ederim.

San Martin'in kalite olarak daha iyi olduu s繹yleniyor. Siyah olan覺 daha 癟ok beendim.

CPH1951 cihaz覺mdan Tapatalk kullan覺larak g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
recepergun

Kay覺t: 10 Oca 2020, 23:36

Mesaj volkifb » 01 Ara 2021, 08:44

襤yi g羹nlerde kullan覺n :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
volkifb

Ya: 47
Kay覺t: 31 Tem 2014, 12:07

Mesaj RKarakus » 28 Ara 2021, 13:29

recepergun, san覺r覺m ben de ayn覺 yolday覺m. bir s羹redir forumun arka s覺ralar覺nda sessiz okuyuculuk yap覺yorum fakat yak覺nda ben de balayaca覺m bu ve benzeri konulara. saatin 癟ok ho duruyor, g羹zel zamanlar g繹stersin. seagull mekanizmal覺 saatleri ben de beeniyorum fakat hem bak覺m i癟in usta bulamamaktan hem de orijianl 羹r羹n羹n羹 bulamamaktan 癟ekiniyorum. bu ara Poljot24'羹 arat覺r覺yorum, bir eyler 癟覺karsa benden de benzeri bir kutu a癟覺l覺覺 gelebilir.
Selamlar,
Kullan覺c覺 avatar覺
RKarakus

Ya: 34
Kay覺t: 31 Mar 2021, 12:07

Mesaj SelAc » 28 Ara 2021, 19:56

Sugess panda bir ka癟 ayd覺r benim de radar覺mda. Bug羹n, yar覺n derken fiyat覺 iyice artt覺. 40mm bej kadran olan model daha bir vint覺c havaya sahip bence. Reg羹lat繹r羹 kuu boynu olan model alarak iyi yapm覺s覺n覺z. Mekanizmada daha g羹zel duruyor. G羹zel zamanlar g繹stersin.
@zamankoleksiyoneri
Kullan覺c覺 avatar覺
SelAc

Ya: 43
Kay覺t: 16 Eyl 2018, 21:10

Mesaj recepergun » 28 Ara 2021, 20:47

RKarakus yazd覺:recepergun, san覺r覺m ben de ayn覺 yolday覺m. bir s羹redir forumun arka s覺ralar覺nda sessiz okuyuculuk yap覺yorum fakat yak覺nda ben de balayaca覺m bu ve benzeri konulara. saatin 癟ok ho duruyor, g羹zel zamanlar g繹stersin. seagull mekanizmal覺 saatleri ben de beeniyorum fakat hem bak覺m i癟in usta bulamamaktan hem de orijianl 羹r羹n羹n羹 bulamamaktan 癟ekiniyorum. bu ara Poljot24'羹 arat覺r覺yorum, bir eyler 癟覺karsa benden de benzeri bir kutu a癟覺l覺覺 gelebilir.
Selamlar,
Teekk羹r ederim, umar覺m 癟ok daha fazla kutu a癟覺l覺lar覺n覺z olur. Usta konusunda 癟ok dert etmiyorum a癟覺k癟as覺, sorun olursa Cengiz Usta'ya gider, mutlaka bir yolunu bulacakt覺r. Rus saatlerinde ald覺覺m saatten kaynakl覺 olabilir, uzun soluklu bir tat alamad覺m maalesef. Biraz daha ikonik ve nadir olan modellere y繹nelmek mant覺kl覺 san覺r覺m orada. Bu arada Sugess'in bu modelini de 繹neririm.Resim

Kullan覺c覺 avatar覺
recepergun

Mesaj recepergun » 28 Ara 2021, 21:08

SelAc yazd覺:Sugess panda bir ka癟 ayd覺r benim de radar覺mda. Bug羹n, yar覺n derken fiyat覺 iyice artt覺. 40mm bej kadran olan model daha bir vint覺c havaya sahip bence. Reg羹lat繹r羹 kuu boynu olan model alarak iyi yapm覺s覺n覺z. Mekanizmada daha g羹zel duruyor. G羹zel zamanlar g繹stersin.
Teekk羹r ederim, maalesef kurun y羹kselmesiyle homage saatler bile ciddi paralara geldi. Bej kadranl覺 orjinale daha yak覺n ve dediiniz gibi daha vintage havas覺 var ama 3 boyutlu y覺ld覺z sadece bu modelde vard覺, almamdaki tek etken o y覺ld覺z oldu.

Kullan覺c覺 avatar覺
recepergun

Mesaj SubSpeed » 13 Oca 2022, 18:28

Seagull stabil ve g羹zel bir makina bence, hay覺rl覺 olsun g羹zel g羹nlerde kullan覺n :champ:
Kullan覺c覺 avatar覺
SubSpeed

Kay覺t: 27 Oca 2019, 11:15

nceki

D繹n TSF Japon Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Japanese Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 116 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners