Seiko 5 Military Kutu A癟覺l覺覺

Japon ve Asya retimi Mekanizmal覺 Saat 襤ncelemeleri ve Kutu A癟覺l覺lar覺 B繹l羹m羹
Forum kurallar覺
Say覺n yeler TSF'ye Ho Geldiniz, Japon Saat 襤ncelemeleri B繹l羹m羹m羹zde yelerimizin ve TSF'nin 襤nceledii Japon ve Asya Mekanizmal覺 Saat Marka ve Modellerinin Kutu A癟覺l覺, 襤zlenim, Teknik Mekanizma Verileri, Makro Fotoraf, Video, Tavsiye ve Yorumlar覺n覺 Kapsayan Bir癟ok Deerlendirme Kriterine Ulaabilirsiniz.

Re: Seiko 5 Military Kutu A癟覺l覺覺

Mesaj Ziyaliv » 26 Nis 2012, 20:53

Hay覺rl覺 olsun renk olarak bej tam yazl覺k, iyi g羹nlerde kullan覺n覺z.
"Saat, Saat癟iden Al覺n覺r...."
Kullan覺c覺 avatar覺
Ziyaliv

Kay覺t: 21 Eki 2009, 00:26

Mesaj bulenty » 28 Nis 2012, 06:18

Tekrar teekk羹rlerimi sunuyorum :champ:

Arkadalar anormal bir sapma deeri olmad覺覺 s羹rece ben sat覺n ald覺覺m saatlerin sapma deerini hi癟 繹l癟medim.Hele mekanik ve vintage olarak ald覺klar覺m覺n.B覺rak覺n 5-10 saniyeyi 1-2 dakika bile benim i癟in 癟ok 繹nemli deil.
rnekse eer ilk ald覺覺m vintage saat olan 1911 elgin,24 saatte 5-6 dakika ileri gidiyor.Ben onun i癟in bile o saati kurcalatmam.Kendim pieyim,yanay覺m ve keza olgunlaay覺m,ben kendim ayarlar覺m.

Sapma deeri hassasiyeti olan arkadalar覺mada sayg覺 duyar覺m.Alt覺n覺 癟izerek s繹yl羹yorum;bu forumda ortak meta saat olsada eminim herkesin se癟iminde 癟ok deiik dinamikler s繹z konusudur.rnekse eer u anda bir saat peindeyim,umar覺m almak k覺smet olur sizlerle payla覺r覺m.Hani bir topik var;arkas覺 繹n羹nden g羹zel olan diye;bunun hem arkas覺 hem 繹n羹 g羹zel,ben bu saatin g羹nde 15 dakika sapt覺覺n覺da bilsem al覺r覺m.

Bir arkada覺m :M dan Seikonun sapma deerini sormu,ben de ilgilenmediim eklinde yan覺tlad覺m.
Az覺c覺k sitem sezdim yan覺t覺nda;niye paylam覺yorsunuz benim i癟in 繹nemli diye...

Ben arkadalalar覺mla hereyi payla覺r覺m,oun i癟in forumday覺z,ama 繹l癟meyi bile bilmediim g羹nl羹k sapma deeri 癟ok anormallik olmad覺ktan sonra beni hi癟 ilgilendirmiyor.Beni hi癟 ilgilendirmeyen konuda nas覺l payla覺mda bulunay覺m.

rnekse eer;u beni ilgilendiriyor ve 繹reniyorum.Mekanik saatlerde ayar nas覺l yap覺l覺r ?G繹z羹m羹 k覺rpmadan ustay覺 seyrediyorum.

Benim i癟in en son s繹ylenecek s繹z "paylamak istemediim" eklindeki yorumdur.
Hobisi olan insan,zarars覺zd覺r ve hatta iyi,g羹zel insand覺r
Kullan覺c覺 avatar覺
bulenty

Ya: 63
Kay覺t: 18 ub 2012, 18:13

Mesaj 2fast4u » 28 Nis 2012, 10:41

gule gule kullan覺n :champ:
The world is yours .
" serial flipper"
Kullan覺c覺 avatar覺
2fast4u

Kay覺t: 11 Ara 2009, 11:50

nceki

D繹n TSF Japon Saat Kullan覺c覺 襤ncelemeleri - Japanese Watch User Reviews

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 44 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners