Oris Aquis Divers TSF Limited Edition COSC Prototip Fotoğraf

Oris Aquis Divers TSF Exclusive Limited Edition COSC İçin Özel Bölüm

Re: Oris Aquis Divers TSF Limited Edition COSC Prototip Foto

Mesaj karmetta » 23 May 2021, 23:03

Bond yazdı:Resim

Arkadaşlar şu an üretilmekte olan saatlerimizi bir prototipini Şark Saatin sahibi Mustafa Bey İsviçre'de Oris HQ'da kısa süre önce görmüş ve bir kaç fotoğrafını çekmiş :super: Bana ulaşır ulaşmaz hemen buraya yükledim.

Planladığımız gibi her ortamda takılabilecek hem sade hem yakışıklı ve önemli detaylara sahip özel bir COSC'lu diver saat olmuş. Chronometer ve TSF Limited Edition ibarelerini kadranda görmek çok hoş. Yakından rengi de çok tatlı :thumbup: Hafif menekşe mavisi mi desem okyanus mavisi mi desem bilemedim :D :super: Bizlere ulaştığında sahipleri tarafından çok güzel pozları çekilecektir diye düşünüyorum :champ: Daha farklı ve detaylı fotoğraflar alırsam tekrar paylaşırım. Red Limited modeli gibi TSF Limited Edition için profesyonel görseller ile bir tanıtım kiti de hazırlanacak sanırım. Teslim tarihinde herhangi bir değişiklik bulunmuyor :thumbup:

Emeği geçen herkese ve katılımcılara çok teşekkürler. 100 numaralı saat Oris Museum için firmada kalacak.001-099 arası limit numaraları tüm saatlerin sahiplerine şimdiden hayırlı uğurlu olsun :champ:

Bu arada herkese iyi bayramlar :champ:

Resim
Resim
Resim

vay be, kaç yıl olmuş.
Kullanıcı avatarı
karmetta

Re: Oris Aquis Divers TSF Limited Edition COSC Prototip Foto

Mesaj Tgm » 25 May 2021, 16:37

Sattığım için açık ara en pişman olduğum saatim. Nasıl sattım hala aklım almıyor. Tamamen keyfi..

Arka kapak kabartması için Burak Abi'ye fikir sunmuştum naçizane. Bir daha böyle tasarımında ucundan da olsa katkın olan limitli saat ne zaman nasip olur bilmem. Belki de hiç..
"I'm gonna make him an offer he can't refuse."
Kullanıcı avatarı
Tgm

Önceki

Dön TSF Exclusive Limited Edition COSC By Oris

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners