Parf├╝m Tercihleriniz ve Tavsiyeleriniz

Parf├╝m ├ťzerine Payla┼č─▒mlar B├Âl├╝m├╝

Re: Parf├╝m Tercihleriniz ve Tavsiyeleriniz

Mesaj leonardo06 » 10 A─ču 2019, 05:49

KorayYil yazd─▒:Tesad├╝f denk geldi ve senelerdir bu konuda muzdarip olup art─▒k koltuk alt─▒ ter bezlerimi ald─▒rmay─▒ d├╝┼č├╝n├╝rken bir ├╝r├╝n buldum. ├ľyle bir ├╝r├╝n ki sizin aln─▒n─▒z m─▒ terliyor aln─▒n─▒za s├╝r├╝n terletmiyor abart─▒s─▒z. Driclor roll-on sadece eczanelerde sat─▒l─▒yor ve cidden mucize ├╝r├╝n kesinlikle tavsiye ederim

Paraben ve aluminyum i├žeriyor mu hocam?
Rexona da s├╝per ama ger├žekten sa─čl─▒ks─▒z

Sent from my iPhone using Tapatalk
leonardo06

Kay─▒t: 10 Mar 2012, 14:52

Mesaj dogodenizli » 10 A─ču 2019, 17:27

leonardo06 yazd─▒:
KorayYil yazd─▒:Tesad├╝f denk geldi ve senelerdir bu konuda muzdarip olup art─▒k koltuk alt─▒ ter bezlerimi ald─▒rmay─▒ d├╝┼č├╝n├╝rken bir ├╝r├╝n buldum. ├ľyle bir ├╝r├╝n ki sizin aln─▒n─▒z m─▒ terliyor aln─▒n─▒za s├╝r├╝n terletmiyor abart─▒s─▒z. Driclor roll-on sadece eczanelerde sat─▒l─▒yor ve cidden mucize ├╝r├╝n kesinlikle tavsiye ederim

Paraben ve aluminyum i├žeriyor mu hocam?
Rexona da s├╝per ama ger├žekten sa─čl─▒ks─▒z

Sent from my iPhone using Tapatalk

Driclor, %20 oran─▒nda al├╝minyum klor├╝r i├žerir.

Ayr─▒ca,driclor, terin k─▒vam─▒n─▒ art─▒rarak k├╝melenmesini sa─člar. Bu k├╝meler cilt y├╝zeyindeki g├Âzenekleri t─▒kayarak "yeni terin" cilt y├╝zeyine ula┼čmas─▒n─▒ engelleyerek a┼č─▒r─▒ terlemeyi ├Ânler.
Yani ter bezlerine ve dolay─▒s─▒yla sa─čl─▒─č─▒m─▒za ciddi zarar vermesi olas─▒ bir ├╝r├╝n. ├ç├╝nk├╝ terleyemeyince v├╝cudumuzdaki fazla suyu atamam─▒┼č oluyoruz.
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
dogodenizli

Kay─▒t: 26 ┼×ub 2018, 01:55

Mesaj uhpu » 11 A─ču 2019, 15:55

Resim

Uzun zamand─▒r Davidoff Zino kullan─▒yorum
Farkl─▒ ve ├Âzel
Denemeden almay─▒n

Tapatalk kullanarak iPhone arac─▒l─▒─č─▒yla g├Ânderildi
Muhta├ž oldu─čun kudret, damarlar─▒ndaki AS─░L KANda mevcuttur....
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
uhpu

Kay─▒t: 05 Kas 2013, 02:00

Mesaj Hellhound » 19 A─ču 2019, 13:33

Nishane'nin yeni parf├╝m├╝ Ani'yi yazd─▒m;

http://www.gurmekokular.com/2019/08/nishane-ani.html
gurmekokular
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Hellhound

Kay─▒t: 14 A─ču 2014, 15:42

Mesaj Ankthas » 19 A─ču 2019, 14:14

Hellhound yazd─▒:Nishane'nin yeni parf├╝m├╝ Ani'yi yazd─▒m;

Vay be Mert ├╝niversiteden arkada┼č─▒md─▒, mezun olunca parf├╝m i┼čine girdi─čini biliyordum, okurken de ilgileniyordu ama bu kadar iyi yerlere gelece─čini tahayy├╝l etmemi┼čtim, ┼čimdi sizin yaz─▒n─▒z─▒ okuyunca g├Ârd├╝m. Helal olsun, dar─▒s─▒ saat├žilikte yurti├ži ve yurtd─▒┼č─▒ ba┼čar─▒s─▒ yakalamaya :champ:
Deniz
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Ankthas

Ya┼č: 30
Kay─▒t: 09 May 2017, 19:29

Mesaj Hellhound » 19 A─ču 2019, 19:12

Ankthas yazd─▒:
Hellhound yazd─▒:Nishane'nin yeni parf├╝m├╝ Ani'yi yazd─▒m;

Vay be Mert ├╝niversiteden arkada┼č─▒md─▒, mezun olunca parf├╝m i┼čine girdi─čini biliyordum, okurken de ilgileniyordu ama bu kadar iyi yerlere gelece─čini tahayy├╝l etmemi┼čtim, ┼čimdi sizin yaz─▒n─▒z─▒ okuyunca g├Ârd├╝m. Helal olsun, dar─▒s─▒ saat├žilikte yurti├ži ve yurtd─▒┼č─▒ ba┼čar─▒s─▒ yakalamaya :champ:

Do─čru ad─▒mlar at─▒p ├Âd├╝n vermeden ilerliyorlar. Ciddi gururlan─▒yorum :champ:

Saat konusunda, usta yeti┼čmedik├že i┼čimiz ├žok zor. Yeti┼čenleri de b├╝y├╝k markalar kap─▒yor.
gurmekokular
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Hellhound

Mesaj kozalak » 20 Eyl 2019, 18:02

Arkada┼člar aran─▒za yeni kat─▒ld─▒m saatten anlamam parf├╝m i├žin kaydoldum.

Yakla┼č─▒k 3 senedir parf├╝m i┼čine tutkuyla ba─čland─▒m. Bu i┼če girme hikayemi k─▒saca anlatiyim. 2005 y─▒l─▒nda bir ma─čazada koluma esrarengiz ve m├╝thi┼č (bana g├Âre) bir parf├╝m s─▒k─▒ld─▒. O g├╝n ├╝st├╝ne d├╝┼čmemi┼čtim. 2017 gibi ben ┼ču parf├╝m├╝n ad─▒n─▒ bi buliyim diye bu i┼če bula┼čt─▒m, sonra ├ž─▒kamad─▒m :) Fragranticay─▒ talan ettim, 100 e yak─▒n dekant ald─▒m, deneyimli insanlara mesaj att─▒m. Neyse sonu├ž olarak parf├╝m├╝ bulamad─▒m. Ama ├žok zevk ald─▒─č─▒m bir hobi sahibi oldum.

Ba┼člarda ├žok alakas─▒z dekantlar ald─▒m. Sonradan notalar─▒ ├Â─črenmeye ba┼člad─▒m ve tarz─▒m─▒ biraz daha iyi oturttum. Zor be─čenen se├žici bir karakterim var. Genelde tatl─▒ olmayan veya az tatl─▒l─▒─č─▒ olan parf├╝mler bana g├╝zel geliyor. ┼×u anda baharatl─▒-odunsu-aromatik t├╝rlerine y├Âneldim.

┼×u ana kadar en be─čendiklerim:

Terre d hermes (ke┼čke portakal─▒ daha az olsa)
Voyage hermes
Bvlgari Pour homme
Kenzo Air (├╝retimi durdu─ču i├žin a├ž─▒k parf├╝m olarak ald─▒m, anason-vetiver ├žal─▒┼čmas─▒)

Ni┼č d├╝nyas─▒na yeni yeni a├ž─▒l─▒yorum. Takdir edersiniz ki para gerekiyor.
Bana dekant bulma konusunda yard─▒mc─▒ olun, nerelerden alabilirim (ni┼č ve designer), siz nerelerden al─▒yorsunuz?
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
kozalak

Kay─▒t: 20 Eyl 2019, 15:08

Mesaj Hellhound » 23 Eyl 2019, 15:09

kozalak yazd─▒:Arkada┼člar aran─▒za yeni kat─▒ld─▒m saatten anlamam parf├╝m i├žin kaydoldum.

Yakla┼č─▒k 3 senedir parf├╝m i┼čine tutkuyla ba─čland─▒m. Bu i┼če girme hikayemi k─▒saca anlatiyim. 2005 y─▒l─▒nda bir ma─čazada koluma esrarengiz ve m├╝thi┼č (bana g├Âre) bir parf├╝m s─▒k─▒ld─▒. O g├╝n ├╝st├╝ne d├╝┼čmemi┼čtim. 2017 gibi ben ┼ču parf├╝m├╝n ad─▒n─▒ bi buliyim diye bu i┼če bula┼čt─▒m, sonra ├ž─▒kamad─▒m :) Fragranticay─▒ talan ettim, 100 e yak─▒n dekant ald─▒m, deneyimli insanlara mesaj att─▒m. Neyse sonu├ž olarak parf├╝m├╝ bulamad─▒m. Ama ├žok zevk ald─▒─č─▒m bir hobi sahibi oldum.

Ba┼člarda ├žok alakas─▒z dekantlar ald─▒m. Sonradan notalar─▒ ├Â─črenmeye ba┼člad─▒m ve tarz─▒m─▒ biraz daha iyi oturttum. Zor be─čenen se├žici bir karakterim var. Genelde tatl─▒ olmayan veya az tatl─▒l─▒─č─▒ olan parf├╝mler bana g├╝zel geliyor. ┼×u anda baharatl─▒-odunsu-aromatik t├╝rlerine y├Âneldim.

┼×u ana kadar en be─čendiklerim:

Terre d hermes (ke┼čke portakal─▒ daha az olsa)
Voyage hermes
Bvlgari Pour homme
Kenzo Air (├╝retimi durdu─ču i├žin a├ž─▒k parf├╝m olarak ald─▒m, anason-vetiver ├žal─▒┼čmas─▒)

Ni┼č d├╝nyas─▒na yeni yeni a├ž─▒l─▒yorum. Takdir edersiniz ki para gerekiyor.
Bana dekant bulma konusunda yard─▒mc─▒ olun, nerelerden alabilirim (ni┼č ve designer), siz nerelerden al─▒yorsunuz?

Ho┼čgeldiniz. Sonsuz ve derin d├╝nyada keyifli yolculuklar dilerim.

Y─▒llard─▒r dekant alm─▒yorum ancak split yap─▒lan ve dekant sat─▒┼č─▒ olan forumlar mevcut. Instagram ├╝zerinden de satanlar var ancak g├╝venilirliklerini iyi ara┼čt─▒rmak laz─▒m. Tavsiyem; Beymen, Harvey Nichols, LaDeese ve Home of Scents gibi sat─▒┼č noktalar─▒nda denemeniz olacakt─▒r.
gurmekokular
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Hellhound

Mesaj Hellhound » 23 Eyl 2019, 15:15

Burberry Bespoke Collection - Amber Heath yaz─▒s─▒;

http://www.gurmekokular.com/2019/09/burberry-amber-heath.html

Grand Soir sevenler es ge├žmesin!
gurmekokular
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Hellhound

Mesaj debra » 04 Eki 2019, 10:17

Herkese merhaba, Alghabra parf├╝mlerden uzun s├╝reli kullanm─▒┼č olan var m─▒ forumda merak ediyorum. Koku skalas─▒ ilgimi ├žekti ama uzun s├╝reli kullan─▒mda nas─▒l hissettiriyor merak ediyorum ve geribildirim almak istiyorum.

SNE-LX1 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
debra

Kay─▒t: 16 Nis 2018, 21:43

Mesaj Eterna » 04 Eki 2019, 10:59

Mekan─▒n sahibi geldi beyler :D

┼×aka bir yana k─▒┼č aylar─▒nda ├žok sevdi─čim, bana gen├žli─čimi hat─▒rlatan severek kulland─▒─č─▒m parf├╝m├╝m.

Resim
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Eterna

Ya┼č: 44
Kay─▒t: 28 May 2010, 13:44

Mesaj Hellhound » 06 Eki 2019, 19:33

debra yazd─▒:Herkese merhaba, Alghabra parf├╝mlerden uzun s├╝reli kullanm─▒┼č olan var m─▒ forumda merak ediyorum. Koku skalas─▒ ilgimi ├žekti ama uzun s├╝reli kullan─▒mda nas─▒l hissettiriyor merak ediyorum ve geribildirim almak istiyorum.

SNE-LX1 cihaz─▒mdan Tapatalk kullan─▒larak g├Ânderildi

T├╝rk markas─▒ olduklar─▒n─▒ s├Âylemeye ├žekinen (belki de utanan), finansal ba┼čar─▒ yakalm─▒┼č populer parf├╝mlerden esinlenme parf├╝mler tasarlayan bir marka. Soruya gelirsek, uzun s├╝reli kullanmaya de─čer bulmad─▒─č─▒m i├žin yorum yapamayaca─č─▒m.
gurmekokular
Kullan─▒c─▒ avatar─▒
Hellhound

├ľncekiSonraki

D├Ân TSF Parf├╝m - Perfume

Kimler ├ževrimi├ži

Bu forumu gezen kullan─▒c─▒lar: Hi├ž bir kay─▒tl─▒ kullan─▒c─▒ yok ve 2 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners