2017 Y覺l覺 Ana Ak覺m Parf羹m Raporu

Parf羹m zerine Payla覺mlar B繹l羹m羹

Re: 2017 Y覺l覺 Ana Ak覺m Parf羹m Raporu

Mesaj Hellhound » 02 ub 2018, 10:20

gurmekokular
Kullan覺c覺 avatar覺
Hellhound

Kay覺t: 14 Au 2014, 15:42

Mesaj afl » 27 ub 2018, 09:36

Berkan, ana ak覺mda bu y覺l 襤talyan'lar覺 daha bir se癟misin sanki. Ben ilk 羹癟羹, Bottega Venetta Eau de Velours, Gucci Guilty Absolute ve Tom Ford Antrasit olarak belirledim. Bu 羹癟羹n羹 bulup deneyebilirsem birini se癟eceim. Onun d覺覺nda san覺r覺m g羹nl羹k i癟in Gvenchy Gentleman bu y覺l da bunlara ek olup benle kal覺r.

Nilerde zaten kendimi buldum, en g羹venli limanday覺m. Amuage Memoir ve Dia. Bulursam raporunda okuduum Figment'i de denerim ama fazla yeniliklere a癟覺k olmad覺覺m i癟in, kolay kolay memoir ve dia y覺 ge癟emez diye d羹羹n羹yorum. Bir de akl覺mda Aqua di parma Mirra kald覺. G羹zel eyler yazm覺s覺n, bana uyar m覺 bilmiyorum ama deneme listemde.

Ba覺m覺za i a癟maya devam etsen de teekk羹rler :D
Kullan覺c覺 avatar覺
afl

Ya: 57
Kay覺t: 27 May 2014, 15:18

Mesaj Hellhound » 27 ub 2018, 10:02

Sen s繹yleyince ben de d羹羹nd羹m, 繹yle olmu abi :) Ni parf羹mlerde son 5-6 y覺ld覺r 襤talyan'lar覺n 羹st羹nl羹羹 癟ok bariz zaten. Sekt繹r羹n iki b羹y羹k fuar覺 oluyor, ikisi de 襤talya'da ger癟ekleiyor. Bu bile bir g繹sterge... Bu durumda ana ak覺mda ilk 襤talyan'lar覺n toparlanmas覺 a覺rt覺c覺 olmasa gerek.

Sayd覺覺n 羹癟l羹den sana en 癟ok Tom Ford'u yak覺t覺r覺r覺m san覺r覺m. Ancak Bottega Veneta'dan gideceksek 2013 癟覺k覺l覺 Bottega Veneta Pour Homme muhteem.

Figment pek kolay parf羹m deil abi. Office friendly hi癟 deil... Benim kitab覺mda da Memoir ve Dia'y覺 ge癟emiyor. 襤lk geliimde yan覺mda getiririm :) Mirra'y覺 sevme olas覺l覺覺n y羹ksek. Hatta g羹nl羹k kullan覺mda safe tayfadan Ebano'yu da baya覺 beenebilirsin.

Ben teekk羹r ederim abi zaman ay覺r覺p okuduun i癟in. Raporun ikinci k覺sm覺 i a癟maya devam edebilir :lol:
gurmekokular
Kullan覺c覺 avatar覺
Hellhound

Kay覺t: 14 Au 2014, 15:42

nceki

D繹n TSF Parf羹m - Perfume

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 10 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners