Parfüm Tercihleriniz ve Tavsiyeleriniz

Parfüm Üzerine Paylaşımlar Bölümü

Re: Parfüm Tercihleriniz ve Tavsiyeleriniz

Mesaj debra » 06 Eki 2019, 20:41

Hellhound yazdı:
debra yazdı:Herkese merhaba, Alghabra parfümlerden uzun süreli kullanmış olan var mı forumda merak ediyorum. Koku skalası ilgimi çekti ama uzun süreli kullanımda nasıl hissettiriyor merak ediyorum ve geribildirim almak istiyorum.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Türk markası olduklarını söylemeye çekinen (belki de utanan), finansal başarı yakalmış populer parfümlerden esinlenme parfümler tasarlayan bir marka. Soruya gelirsek, uzun süreli kullanmaya değer bulmadığım için yorum yapamayacağım.
Teşekkür ederim görüş ve uyarı için.

SNE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
debra

Mesaj Caner1983 » 14 Eki 2019, 22:16

@berkan hocam bir sorum var cevaplarsan sevinirim daha önce sormadım diye hatırlıyorum sorduysam kusra bakma
Yorumlar da tom ford oud wood u sağlam gömmüşler ama benim çok ilgimi çekiyor ve çok beğeniyorum tek sıkıntı kalıcılık biraz az
Bu kadar kötü bir koku mu?
Öyleyse benzer öneri ne olur ?
Bu arada konuyla ilgisiz ama geçen hafta paris deydim saolsun çok değerlenen paramız hiçbirşeyi uygun alınabilir hale getirmedi 6.5 kere çarpılmış gibi oluyorsunuz (ilginçki en uygun creed aventus du yanlış anlamadıysam 100 ml 210 euroydu)
Saygılar teşekkürler.....
Tecrübesi olan varsa paylaşırsa sevinirim
Rolex’s don’t tick-tock
Kullanıcı avatarı
Caner1983

Mesaj Hellhound » 16 Eki 2019, 08:35

Caner1983 yazdı:@berkan hocam bir sorum var cevaplarsan sevinirim daha önce sormadım diye hatırlıyorum sorduysam kusra bakma
Yorumlar da tom ford oud wood u sağlam gömmüşler ama benim çok ilgimi çekiyor ve çok beğeniyorum tek sıkıntı kalıcılık biraz az
Bu arada konuyla ilgisiz ama geçen hafta paris deydim saolsun çok değerlenen paramız hiçbirşeyi uygun alınabilir hale getirmedi 6.5 kere çarpılmış gibi oluyorsunuz (ilginçki en uygun creed aventus du yanlış anlamadıysam 100 ml 210 euroydu)

Doktorum, Oud Wood şu an pazardaki en rafine oud temalı parfümlerden biri. Koku olarak gömülecek, yerin dibine sokulacak kadar zor bir doğası yok. Burnu dayayıp koklayana bir ihtimal itici gelebilir ancak günlük hayatta aynı ortamda bulunan ya da yanından geçen kişileri rahatsız edebilen bir durum değil bu. Kalıcılığı oldukça yerinde ama performansı ortalama diyelim. Son olarak Oud Wood çok seviliyorsa benzer öneri yok maalesef. Çünkü önereceklerim ya çok daha zorlayıcı ya da oud'un belli belirsiz hissedildiği parfümler olacaktır.

Şu an için yurtdışı niş parfümler burada satılan birçok markaya göre uygun konumda. 2018 Ağustos'taki kur artışıyla distribütörler kuru 7 civarına sabitlediği için liste fiyatındaki katsayı büyüdükçe fark açılıyor.
gurmekokular
Kullanıcı avatarı
Hellhound

Mesaj Caner1983 » 16 Eki 2019, 22:13

Hellhound yazdı:
Caner1983 yazdı:@berkan hocam bir sorum var cevaplarsan sevinirim daha önce sormadım diye hatırlıyorum sorduysam kusra bakma

Doktorum, Oud Wood şu an pazardaki en rafine oud temalı parfümlerden biri. Koku olarak gömülecek, yerin dibine sokulacak kadar zor bir doğası yok. Burnu dayayıp koklayana bir ihtimal itici gelebilir ancak günlük hayatta aynı ortamda bulunan ya da yanından geçen kişileri rahatsız edebilen bir durum değil bu. Kalıcılığı oldukça yerinde ama performansı ortalama diyelim. Son olarak Oud Wood çok seviliyorsa benzer öneri yok maalesef. Çünkü önereceklerim ya çok daha zorlayıcı ya da oud'un belli belirsiz hissedildiği parfümler olacaktır.

Şu an için yurtdışı niş parfümler burada satılan birçok markaya göre uygun konumda. 2018 Ağustos'taki kur artışıyla distribütörler kuru 7 civarına sabitlediği için liste fiyatındaki katsayı büyüdükçe fark açılıyor.

Saygılar :champ:
Rolex’s don’t tick-tock
Kullanıcı avatarı
Caner1983

Mesaj oguzcamlik » 10 Kas 2019, 13:03

kesinlikle JEAN PAUL GUİLTER ULTRA MALE denemenizi tavsiye ederim. male değil dikkat edelim ULTRA MALE . çok güzel bir kokusu var seven ayrılamaz sevmeyen hiç sevmez öyle bir koku. keşke fiyatı biraz daha makul olsa
Kullanıcı avatarı
oguzcamlik

Parfüm Tercihleriniz ve Tavsiyeleriniz

Mesaj omrfrka » 18 Kas 2019, 20:52

oguzcamlik yazdı:kesinlikle JEAN PAUL GUİLTER ULTRA MALE denemenizi tavsiye ederim. male değil dikkat edelim ULTRA MALE . çok güzel bir kokusu var seven ayrılamaz sevmeyen hiç sevmez öyle bir koku. keşke fiyatı biraz daha makul olsa

JPG nin kokuları gerçektende efsanedirler,çok uzun sürede üstünüzde kalırlar,7 yıldır le male takındım var benimde kış aylarında çok iyi gidiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
omrfrka

Mesaj fsinan » 19 Kas 2019, 16:39

Encre Noire A L’Extreme Edp :thumbup:

Servet ödemeden kaliteye ulaşmanın yolu.
"Money has no owners, has spenders". -Omar
Kullanıcı avatarı
fsinan

Mesaj Archimed » 19 Kas 2019, 19:07

Mont Blanc'ın çıkarttığı Explorer EDP'nin, Creed Aventus'un başarılı bir klonu olduğuna dair birkaç yazı okumuştum. Geçen hafta da denedim ve kokusu oldukça hoşuma gitti, kalıcılığı da bence iyi, koku uzmanı boyutundaki hassas burunlar için yetersiz kalabilir, ancak ortalama burunlar için hoş olduğunu düşünüyorum :thumbup:

Creed Aventus'a 200 küsür Euro yerine Mont Blanc Explorer EDP'nin 60 ml olanı 430, 100 ml olanı da 575 TL civarında. Sevil parfümeri % 10 iskonto yapıyor, ancak ben Boyner'den aldım.
Kullanıcı avatarı
Archimed

ÖncekiSonraki

Dön TSF Parfüm - Perfume

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 15 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners