Parfüm Tercihleriniz ve Tavsiyeleriniz

Parfüm Üzerine Paylaşımlar Bölümü

Re: Parfüm Tercihleriniz ve Tavsiyeleriniz

Mesaj HknDrsn » 27 Oca 2022, 12:46

Umutt yazdı:Uzun yillar boyunca, sirasiyla Costume national Homme Edp, Tom Ford Grey Vetiver Edp ve Hermes Edp parfümleri kullandim.

Tekrar Hermes alacaktım ki, yılbaşında Rebul İstanbul kolonyası hediye olarak elime geçti, kokusu çok hoşuma gidince parfümünü de aldım ve şu an cidden çok memnunum, yukarıda yazdığım bütün kokulardan daha kalıcı olduğunu net bir şekilde söyleyebilirim. Kokunun kendisini de çok başarılı bulmakla birlikte, amatör bir parfüm kullanıcısı olduğumu ekleyeyim.

Instagram: @watchandties @umutwatchgram

Küçük bir koleksiyoner olarak malum fiyatların uçmasıyla herkes farklı arayışlara girmiş durumda. Bu vesileyle bende deneyeyim bakalım nasıl birşey :thumbup:
referans
http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=244&t=22863
Kullanıcı avatarı
HknDrsn

Mesaj Eterna » 27 Oca 2022, 15:34

Dün Watsons da dolaşırken parfümlere baktım. Calvin Klein One kulandığım parfümlerden bir tanesi. Fiyatına bakarken Snob classic gördüm. Gençliğimizde de vardı, bayağı eski bir koku. Kullandığımı hatırlamıyorum ama çok görmüştüm arkadaşlarda.

Tesadüf teşhir ürünüde duruyor rafta. Eski günlerin hatırına aldım bileğime bir fıs yaptım. Vallahi beğendim kokuyu :) Bugün hala bileğimden kokuyu alıyorum şaşırdım kalıcılığına. Alayım bir tane dursun ev de, kış günleri iki fıs iyi gider diye düşünmedim değil..
Kullanıcı avatarı
Eterna

Mesaj eraslani » 27 Oca 2022, 16:21

Umutt yazdı:Uzun yillar boyunca, sirasiyla Costume national Homme Edp, Tom Ford Grey Vetiver Edp ve Hermes Edp parfümleri kullandim.

Tekrar Hermes alacaktım ki, yılbaşında Rebul İstanbul kolonyası hediye olarak elime geçti, kokusu çok hoşuma gidince parfümünü de aldım ve şu an cidden çok memnunum, yukarıda yazdığım bütün kokulardan daha kalıcı olduğunu net bir şekilde söyleyebilirim. Kokunun kendisini de çok başarılı bulmakla birlikte, amatör bir parfüm kullanıcısı olduğumu ekleyeyim.

Yanlış hatirlamiyorsam Hıncal Uluç da övgüyle bahsetmişti Rebul İstanbul'dan ..İlk fırsatta deneyeceğim [emoji120][emoji106]
Cep ferahlatan bir öneri de ben vermiş olayım;
The body shop-activist Özellikle temiz koku sevenler deneyebilir.

SM-G965F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
eraslani

Mesaj Skywalker34tr » 27 Oca 2022, 20:31

Abi Rebul Prestıge den mi bahsediyorsun 3-4 farklı modeli var.
Every legend has a beginning of
Kullanıcı avatarı
Skywalker34tr

Mesaj Skywalker34tr » 27 Oca 2022, 20:43

Yaklaşık 10 yıldır Gucci Pour Homme 2 kullanıyorum. Değiştirmeyi düşünmüyorum. Tester ına denk gelirseniz denemenizi öneririm.
En son Skywalker34tr tarafından 28 Oca 2022, 13:26 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.
Every legend has a beginning of
Kullanıcı avatarı
Skywalker34tr

Mesaj Umutt » 27 Oca 2022, 21:09

Skywalker34tr yazdı:

Abi Rebul Prestıge den mi bahsediyorsun 3-4 farklı modeli var.
Atelier Rebul diye geçiyor Tamer. Ayrıca Wood, 1895, Bergamot & Patchouli çok başarılı farklı serileri de mevcut , bir sonraki denemem Wood olabilir mesela, bayildim ona da.

Kalıcılığın şaşırtıcı derecede başarılı olduğunu tekrar belirteyim, uzun yıllar sonra ilk kez kalıcılık anlamında beni tatmin eden bir parfümüm olduğunu söyleyebilirim.

Kullanıcı avatarı
Umutt

Mesaj mlm » 28 Oca 2022, 00:25

Konu canlanmış ben de birkaç ay önce sevgili Hellhound sayesinde Pekji ile tanıştım ve 5 farklı ürününü denedikten sonra Ruh ile Battaniye arasında kalıp Battaniye’de karar kıldım, keyifle kullanıyorum. Arz ederim tşk sağol.
Instagram:
watchtron
anatoliastraps
Kullanıcı avatarı
mlm

Mesaj gargamell » 28 Oca 2022, 10:50

Covid pozitif olduğumun tescil edilmesinin altıncı gününde koku gittiğinden beri parfüm, kolonya ve kahve yok hayatımda. 0.

bir dahaki sefere kokuyu çekerken / koklarken beni hatırlayın.
The Time-Tested, Battle-Hardened.
Kullanıcı avatarı
gargamell

ÖncekiSonraki

Dön TSF Parfüm - Perfume

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners