Kayış / Bilezik Danışma ve Bilgi Konusu

Saat Kayışları Hakkında Konuların Bulunduğu Bölüm

Re: Kayış / Bilezik Danışma ve Bilgi Konusu

Mesaj fasakasa » 13 Mar 2022, 20:33

Merhaba. Seiko Presage saatim var, çok da memnunum aslında ama bileziği bana problem çıkarıyor. Bileğimdeyken klipsi açılıyor ve düşme durumu oluyor. Saatin şıklığına gidecek her türlü öneriye açığım. Teşekkürler

Saat beyaz kadran

MI 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
fasakasa

Mesaj bibik » 14 Mar 2022, 19:17

Merhaba,

Ben bir süredir sade, kaliteli deriden, titizce üretilmiş “pebble grain” kahverengi bir kayış arıyorum. Bunu kim satıyor Türkiye’de? Esasen çok basit bir şey ama bulamıyorum. Yardımınız için şimdiden teşekkürler.
______
Nomos Orion, Zodiac ZO9255, Maen Hudson 38mm MKIII, Laco Dresden
Kullanıcı avatarı
bibik

Mesaj coskun058 » 22 Mar 2022, 00:46

Merhaba arkadaşlar,
İstanbul'da Seiko SSC359P1 model saate çelik kordon bulabileceğim bir yer var mı? Orijinal kordonu deriydi ve zamanla ne yazık ki yıprandı ve koptu, SSC357 modelinin kordonu bire bir olur sanırım.Nereden bulabilirim?

Lenovo P2a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Mal sahibi mülk sahibi,hani bunun ilk sahibi,mal da yalan mülk de yalan ,var gel biraz da sen oyalan.
Kullanıcı avatarı
coskun058

Mesaj castilla » 24 Mar 2022, 23:35

Tag heuer monaco icin çelik bilezik arıyorum.Nerden bulabilirim?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
castilla

Mesaj fasakasa » 28 Nis 2022, 10:35

fasakasa yazdı:Merhaba. Seiko Presage saatim var, çok da memnunum aslında ama bileziği bana problem çıkarıyor. Bileğimdeyken klipsi açılıyor ve düşme durumu oluyor. Saatin şıklığına gidecek her türlü öneriye açığım. Teşekkürler

Saat beyaz kadran

Klips şu şekilde, bileğimi fazla döndürünce kendi kendine açılıyor Klips, saat düşüp gidecek bir gün.

Ne önerirsiniz? ResimResim

Kullanıcı avatarı
fasakasa

Mesaj yunuseiko » 28 Nis 2022, 12:35

Merhaba, iyi forumlar. Citizen Promaster'ım için 20mm Jubilee bilezik arıyorum, önerebileceğiniz bir marka veya satış sitesi var mı? Bir de her Jubilee bilezik lug uzunluğu uyumlu olsa bile her kasaya oturur mu? Mesela bir SKX'in 20mm bileziği Promaster için de uyumlu mudur kasaya oturur mu? Bu konu hakkında bilgim yok, yanlış sipariş vermek istemiyorum

Resim

Resim
Kullanıcı avatarı
yunuseiko

Mesaj esenturk » 28 Nis 2022, 16:38

yunuseiko yazdı:Merhaba, iyi forumlar. Citizen Promaster'ım için 20mm Jubilee bilezik arıyorum, önerebileceğiniz bir marka veya satış sitesi var mı? Bir de her Jubilee bilezik lug uzunluğu uyumlu olsa bile her kasaya oturur mu? Mesela bir SKX'in 20mm bileziği Promaster için de uyumlu mudur kasaya oturur mu? Bu konu hakkında bilgim yok, yanlış sipariş vermek istemiyorum

Resim

Resim
İstanbulda yaşıyorsanız Sirkeci’de şah-as han var. Doğubankın hemen yanı. Orada zemin katta Ramazan usta var oraya giderseniz onlar herşeyi hallediyor. Bilezik o aradaki curved end link vs bi güzel yapıyorlar.

Kullanıcı avatarı
esenturk

Mesaj yunuseiko » 28 Nis 2022, 20:29

esenturk yazdı:
yunuseiko yazdı:Merhaba, iyi forumlar. Citizen Promaster'ım için 20mm Jubilee bilezik arıyorum, önerebileceğiniz bir marka veya satış sitesi var mı? Bir de her Jubilee bilezik lug uzunluğu uyumlu olsa bile her kasaya oturur mu? Mesela bir SKX'in 20mm bileziği Promaster için de uyumlu mudur kasaya oturur mu? Bu konu hakkında bilgim yok, yanlış sipariş vermek istemiyorum

Resim

Resim
İstanbulda yaşıyorsanız Sirkeci’de şah-as han var. Doğubankın hemen yanı. Orada zemin katta Ramazan usta var oraya giderseniz onlar herşeyi hallediyor. Bilezik o aradaki curved end link vs bi güzel yapıyorlar.

İstanbul'da değilim maalesef tavsiyeniz için teşekkür ederim başka bi sorun olursa İstanbul'a yolum düşerse adresi not aldım :thumbup:

Kullanıcı avatarı
yunuseiko

ÖncekiSonraki

Dön TSF Saat Kayışları - Watch Straps

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners