TSF Rolex Only Crown Club / Sadece Rolex

Rolex Saatler İle İlgili Tüm Konuları Bulabileceğiniz Bölüm

Re: TSF Rolex Only Crown Club / Sadece Rolex

Mesaj eskiserkan » 29 Oca 2023, 14:57

Resim
Kullanıcı avatarı
eskiserkan

Mesaj Roxio » 02 Şub 2023, 22:38

Bugün 11 aydır sırasında bulunduğum sub no-date için, bir arkadaşım araya tanıdık sokarak 4 günde işini halletti. Ve şu an satma hazırlığına girdi bile.
Kullanıcı avatarı
Roxio

Mesaj azizkaya » 02 Şub 2023, 22:54

Roxio yazdı:Bugün 11 aydır sırasında bulunduğum sub no-date için, bir arkadaşım araya tanıdık sokarak 4 günde işini halletti. Ve şu an satma hazırlığına girdi bile.
Ne demiş atalarımız:
Ne rolex'in sub'ı, Ne bekleme sırası.

SM-N960F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Alınca ya da satınca pişman olmadığım bir saat olmadı.
Kullanıcı avatarı
azizkaya

Mesaj bravoecho » 03 Şub 2023, 21:10

Ben 2020 kasim'dan beri Starbucks sirasindayim... yada oyle oldugumu zannediyorum :lol: :lol:

Her sordugumda "tarih veremiyoruz, en cok talep goren modelimiz, belirsiz" diye muglak muglak konusarak bana bilgi dahi veril(e)meyen modelin, sari ilan sitesinde nerdeyse en fazla sayida satilik ilaninin olmasi ayri bir komedi

Saat var... tanidigi, tarihcesi , populerligi olana her istedigi saat var hem de !!! Benim gibi saat severlere yok sadece...

Vay efenim "bayi bana liste fiyatindan saat satinca cebime 2-3bin euro bedavdan para koyuyorumus hede hodo" diyen kendi cuzdanina baksin !!! Benim bayinin koyacagi paraya ihtiyacim yok cok sukur. Parasini verip istedigim saati almak tek derdim.

Icinden gecitigmiz donemler ve rolexin 2.el saat satisina baslamasi sebebiyle de yakin/orta vadede olacagini hic sanmiyorum. Ki son donemde rolexin spor/celik modellerde yuklu sevkiyat yaptigini bilmeme ragmen...
Kullanıcı avatarı
bravoecho

Mesaj hfatih » 04 Şub 2023, 01:23

bravoecho yazdı:Ben 2020 kasim'dan beri Starbucks sirasindayim... yada oyle oldugumu zannediyorum [emoji38] [emoji38]

Her sordugumda "tarih veremiyoruz, en cok talep goren modelimiz, belirsiz" diye muglak muglak konusarak bana bilgi dahi veril(e)meyen modelin, sari ilan sitesinde nerdeyse en fazla sayida satilik ilaninin olmasi ayri bir komedi

Saat var... tanidigi, tarihcesi , populerligi olana her istedigi saat var hem de !!! Benim gibi saat severlere yok sadece...

Vay efenim "bayi bana liste fiyatindan saat satinca cebime 2-3bin euro bedavdan para koyuyorumus hede hodo" diyen kendi cuzdanina baksin !!! Benim bayinin koyacagi paraya ihtiyacim yok cok sukur. Parasini verip istedigim saati almak tek derdim.

Icinden gecitigmiz donemler ve rolexin 2.el saat satisina baslamasi sebebiyle de yakin/orta vadede olacagini hic sanmiyorum. Ki son donemde rolexin spor/celik modellerde yuklu sevkiyat yaptigini bilmeme ragmen...
Bayilerin suçu yok, marka bütün stratejisini "kapış kapış gidiyor" iluzyonunu korumak ve 2.el pazarını yüksek tutmak üzere kurmuş durumda. Tüm dünyada bayilerde aynı mevzu var ve marka buna göz yumuyor.

Umarim Tudor'u da yukarı çeke çeke benzer bir konuma sokmazlar...
Kullanıcı avatarı
hfatih

Mesaj odeon » 05 Şub 2023, 14:01

Ne Rolex’i bu kadar basarili kilar… fikrimce guvenilirlik ve cok yonluluk.
Bir Rolex saat bakima ihtiyac duymadan olumsuz kosullarda bile uzun sure gorev yapabiliyor. Keza her yerde kullanilabiliyor. Elbette ki bu kadar aleniyete sahip olmanin dezavantaji olarak yuksek saatcilige adim atamiyor. Zira isin sanatsal boyutunda nezaket, ihtimam ve koruyup kollama gerekiyor. Bu da Rolex’i hem cok yonlulukten hem de guvenilirlik odagindan uzaklastiriyor.

Resim
Kullanıcı avatarı
odeon

Mesaj monopusher » 05 Şub 2023, 21:16

eskiserkan yazdı:Resim
Sanat kokuyor [emoji3]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
the difference is to be sharper than anyone else.
Kullanıcı avatarı
monopusher

Mesaj eskiserkan » 05 Şub 2023, 22:49

monopusher yazdı:
eskiserkan yazdı:
Sanat kokuyor [emoji3]

tesekkurler :champ:
Kullanıcı avatarı
eskiserkan

ÖncekiSonraki

Dön TSF Rolex Crown Club

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners