TSF Rolex Only Crown Club / Sadece Rolex

Rolex Saatler İle İlgili Tüm Konuları Bulabileceğiniz Bölüm

Re: TSF Rolex Only Crown Club / Sadece Rolex

Mesaj murathancinar03 » 03 Oca 2023, 18:13

Mesajı mail olarak mı yazıyorsunuz
Kullanıcı avatarı
murathancinar03

Mesaj Kadommi » 03 Oca 2023, 18:36

murathancinar03 yazdı:Merhabalar bu ay yurtdışına çıkacağım avrupaya Hollanda Belçika Fransa İsviçre Almanya olmak üzere. Herhangi bir bayide saat bulma ihtimalim var mıdır acaba bilgisi olan var mıdır ya da bulma ihtimalim en yüksek olan bayi hangisidir ? Teşekkürler.
Full altın spor modeller beklemeden alınabilir bence. Veya 41 dışında çapı daha düşük Datejust modeller

Gesendet von iPad mit Tapatalk
Kullanıcı avatarı
Kadommi

Mesaj Moccstudio » 04 Oca 2023, 00:18

Selamlar TSF! RC !

Resim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
Moccstudio

Mesaj Serkanasn » 04 Oca 2023, 01:44

Kadommi yazdı:
murathancinar03 yazdı:Merhabalar bu ay yurtdışına çıkacağım avrupaya Hollanda Belçika Fransa İsviçre Almanya olmak üzere. Herhangi bir bayide saat bulma ihtimalim var mıdır acaba bilgisi olan var mıdır ya da bulma ihtimalim en yüksek olan bayi hangisidir ? Teşekkürler.
Full altın spor modeller beklemeden alınabilir bence. Veya 41 dışında çapı daha düşük Datejust modeller

Şuan tüm dünya genelinde full altın modelleri geçtim pırlantalı full altın modellerde bile 2-3 yıldan önce alabilme imkanı maalesef yok, eğer diyorsanız full altın spor model şu ülkede şu butikte bulunuyor hemen uçak bileti alıp gidip almak isterim, yardımcı olmanız mümkün mü acaba?
Kullanıcı avatarı
Serkanasn

Mesaj Kadommi » 04 Oca 2023, 11:38

Serkanasn yazdı:
Kadommi yazdı:

Şuan tüm dünya genelinde full altın modelleri geçtim pırlantalı full altın modellerde bile 2-3 yıldan önce alabilme imkanı maalesef yok, eğer diyorsanız full altın spor model şu ülkede şu butikte bulunuyor hemen uçak bileti alıp gidip almak isterim, yardımcı olmanız mümkün mü acaba?
Kesinlikle mümkün. Hatta bunun videosunu isviçre’de yapan bir youtuber ın linkini bırakıyorum. Almanca bilmeyenler için ingilizce altyazı seçeneği mevcut. Dakika 12 den itibaren full altın daytona nın alındığını görebilirsiniz.

https://youtu.be/6PmdEbyFSJE

Kullanıcı avatarı
Kadommi

Mesaj Kadommi » 04 Oca 2023, 12:25

Benim Almanya’da müşterisi olduğum butik aracılığı ile senede bir model alabiliyorum, tabi ki ilave Breitling, Tudor vb saatleri araya serpiştirmek suretiyle mümkün bu. Bu sene full altın daytona - yeşil kadran sırada.( john mayer daytona) tabiki ürün discontinued olmazsa…

Kullanıcı avatarı
Kadommi

Mesaj monopusher » 04 Oca 2023, 13:11

Kadommi yazdı:Benim Almanya’da müşterisi olduğum butik aracılığı ile senede bir model alabiliyorum, tabi ki ilave Breitling, Tudor vb saatleri araya serpiştirmek suretiyle mümkün bu. Bu sene full altın daytona - yeşil kadran sırada.( john mayer daytona) tabiki ürün discontinued olmazsa…

2 Tudor alana 1 datejust [emoji2]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
the difference is to be sharper than anyone else.
Kullanıcı avatarı
monopusher

Mesaj Timsah » 04 Oca 2023, 13:30

Ekşisözlükte geçenlerde bir konu vardı sanırım altı ay içinde sırasının geldiğini söylüyordu.
Umut doğar genellikle, her şey umutsuzlaştığında.
Kullanıcı avatarı
Timsah

ÖncekiSonraki

Dön TSF Rolex Crown Club

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners