Ak覺ll覺 Saat Al覺n覺r m覺?

Ak覺ll覺 Saatler / Smart Watches Bal覺klar覺n Bulunduu B繹l羹m

Re: Ak覺ll覺 Saat Al覺n覺r m覺?

Mesaj Kakashi » 04 May 2023, 22:48

Ben ak覺ll覺 saatleri normal kol saatlerin alternatifi olarak g繹rm羹yorum. (Bileimde saatimin yan覺nda bir de ak覺ll覺 bileklik kullan覺yorum, ak覺ll覺 saat kullanmam gerekirse dier bileime takar覺m).
Kullan覺c覺 avatar覺
Kakashi

Kay覺t: 22 Tem 2021, 13:36

Mesaj Moy1 » 05 May 2023, 00:28

Bence kesinlikle al覺n覺r. Bir bu癟uk y覺ld覺r spor yaparken (genellikle kou ve bisiklet) withings scan watch (42mm siyah kadranl覺) kullan覺yorum. zellikle d羹zenli spor yapanlar i癟in harika analizler ve dashboardlar sunuyor. Spor sonras覺, anla覺l覺r ve net sonu癟lar覺 uygulamas覺ndan hemen alabiliyorsunuz.
Asl覺nda bir saat olarak deil de medical device olarak bakmak gerekir ki zaten bu markada kendini orada konumland覺r覺yor. Saatleri 250 civar覺nda.
Bu cihazlarda, genel problem yukar覺da bahsedildii gibi sarj ama bu saatti ben 20/25 g羹nde bir sarj ediyorum. Withings bu sorunu 癟繹zm羹 ve bence rakiplerinden en net ayr覺ld覺覺 nokta da bu. Tabi bir de cihaz i癟in klinik onay almas覺.

Benim kulland覺覺m modeli:
https://www.withings.com/ch/en/scanwatch
Resim

Sent from my iPhone using Tapatalk
Kullan覺c覺 avatar覺
Moy1

Kay覺t: 30 Nis 2023, 18:06

Mesaj mavra57 » 05 May 2023, 09:24

tt59 yazd覺:Baya g繹mm羹s羹n羹z ak覺ll覺 saatleri, :D Ben spor i癟in arada kullan覺yorum, gece yatarken kolumda uyku takibi yap覺yor, alarm覺 onunla kuruyorum, evde, d覺ar覺da tel uzakta ise arama mesaj geldiini ondan g繹r羹yorum kullan覺l覺 geliyor bana ama gidipte ak覺ll覺 saate 5-10 bin vermeye kar覺y覺m, kulland覺覺m cihaz da ikinci el s覺f覺r ayar覺nda ald覺覺m 800 TL band覺nda Huawei watch fit New modeli, sadece sesli g繹r羹me 繹zellii yok, zaten saatte sesli g繹r羹me olsa da yapmam. Apple watch, Samsung aksine arj覺 en az 7-8 g羹n gidiyor, ak覺ll覺 takip 繹zellikleri de profesyonel cihazlarla paralel gidiyor, k覺saca benim ihtiya癟lar覺m覺 uygun fiyata kar覺l覺yor, bu aralar tohumculuk arazi ileri falan baya iime yar覺yor,uygun fiyata ak覺ll覺 saat deneyimi yaamak isteyen arkadalara tavsiye edebilirim :thumbup:

g羹zel 繹neri... Denenebilir :thumbup:
Kullan覺c覺 avatar覺
mavra57

Kay覺t: 06 Kas 2012, 12:57

Mesaj mavra57 » 05 May 2023, 09:25

Moy1 yazd覺:Bence kesinlikle al覺n覺r. Bir bu癟uk y覺ld覺r spor yaparken (genellikle kou ve bisiklet) withings scan watch (42mm siyah kadranl覺) kullan覺yorum. zellikle d羹zenli spor yapanlar i癟in harika analizler ve dashboardlar sunuyor. Spor sonras覺, anla覺l覺r ve net sonu癟lar覺 uygulamas覺ndan hemen alabiliyorsunuz.
Asl覺nda bir saat olarak deil de medical device olarak bakmak gerekir ki zaten bu markada kendini orada konumland覺r覺yor. Saatleri 250 civar覺nda.
Bu cihazlarda, genel problem yukar覺da bahsedildii gibi sarj ama bu saatti ben 20/25 g羹nde bir sarj ediyorum. Withings bu sorunu 癟繹zm羹 ve bence rakiplerinden en net ayr覺ld覺覺 nokta da bu. Tabi bir de cihaz i癟in klinik onay almas覺.

Benim kulland覺覺m modeli:
https://www.withings.com/ch/en/scanwatch
Resim

Bunu arat覺raca覺m. teekk羹rler :super:
Kullan覺c覺 avatar覺
mavra57

Kay覺t: 06 Kas 2012, 12:57

Mesaj yunuseiko » 07 May 2023, 18:40

Kullan覺m amac覺na g繹re tabii ki al覺n覺labilir mesela son 癟覺kan Apple saatin incelemesini izlemitim akl覺mda kalanlara g繹re deerlendirirsem, profesyonel sporcular i癟in 癟ok iyi, faydal覺 繹zellikler bar覺nd覺r覺yor onlar i癟in vazge癟ilmez bir model, kaza durumunda ambulans 癟a覺rma 繹zellii var i durumuna g繹re yine tercih edilebilir ya da s羹rekli telefonu cebinden 癟覺karman覺n zor olaca覺 meslekler var o meslek sahibi kiiler kullanabilir.. Baka yerlerde bu konuya souk bakanlar, sert癟e eletirenler de g繹rd羹m bunu tabu yapmamak gerektiini d羹羹n羹yorum. Ak覺ll覺 saat sadece bir basamak bu cihaz覺n neye evrileceini, ileride ne gibi 繹zellikler bar覺nd覺raca覺n覺 bilemeyiz. u an benim ihtiyac覺m olmad覺覺 i癟in kullanmam ama teknoloji konusundaki her gelimeye tam destek veririm :P
Kullan覺c覺 avatar覺
yunuseiko

Kay覺t: 27 Tem 2014, 23:48

Mesaj muratcan87 » 07 May 2023, 23:24

Ben de amac覺na g繹re al覺nabilir diyenlerdenim. ncelikle yal覺lar i癟in son derece faydal覺. 襤la癟 takibi olsun, uyku takibi olsun, d羹me bildirimi, s羹rekli nab覺z 繹l癟me, s羹rekli gps takibi gibi bir癟ok yarar覺 var. Yine sporcular i癟in son derece mant覺kl覺 cihazlar. Ancak bunun d覺覺ndakiler i癟in telefon fazlas覺yla yeterli bence. Profesyonel spor yapmayan birisi telefonu kol band覺yla da kullan覺p hemen her eyi 繹l癟ebilir. Yine bildirimleri alabilir. Bu genel kullan覺c覺 kitlesine yarar覺ndan 癟ok zarar覺 var bence. Gereksiz bir radyasyon kayna覺 daha, arja ba覺ml覺l覺k, 3-5 y覺lda bir bir Seiko paras覺 kadar daha masraf vs. ve sonucunda kolda bir telefon daha. Zaten bu nedenle dikkat ederseniz Apple Watch alt覺n versiyonlar覺 sessiz sedas覺z kald覺rd覺. 羹nk羹 10bin Euro verip 3 y覺la g羹ncelleme alamayacak bir saati alan olmad覺. S繹z羹n 繹z羹 saate asl覺nda ihtiyac覺 olmayan genel bir kullan覺c覺 kitlesi i癟in mant覺kl覺 deil. Bu kitle zaten daha 癟ok aksesuar olarak saat kullan覺yor ve aksesuar olarak ayn覺 paralara mekanik bir g羹zellik al覺nabiliyor.

Kullan覺c覺 avatar覺
muratcan87

Kay覺t: 17 Tem 2017, 14:20

Mesaj hlkshnr » 07 May 2023, 23:28

Ekg ve nab覺z 繹l癟me 繹zellikleri sebebiyle d羹羹nmeye balad覺m. Malum orta ya. Yoksa akl覺ma gelmezdi almak.

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
hlkshnr

Kay覺t: 14 Au 2016, 01:07

Mesaj Mehmet45 » 07 May 2023, 23:52

Al覺n覺r.
Kullan覺c覺 avatar覺
Mehmet45

Kay覺t: 09 Kas 2012, 11:41

ncekiSonraki

D繹n TSF Ak覺ll覺 Saatler - Smart Watches

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 21 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners