Anatolia Straps Genel Bilgilendirme Başlığı / Information

Anatolia Straps El Yapımı Saat Kayışları Özel Bölümü

Moderatörler: AnatoliaStraps, SkyDrive

Anatolia Straps Genel Bilgilendirme Başlığı / Information

Mesaj AnatoliaStraps » 14 Nis 2023, 13:41

Arkadaşlar selam,

Saatlere olan ilgim ve merakım 2010 yılında başladı ve o tarihten bu yana kişisel zevkim ve bütçem nispetinde birçok saat kullandım ve her saat severin fark ettiği gibi ben de, her farklı kayışın saatin kimliğini neredeyse bütünüyle değiştirdiğine şahit oldum. Zaman zaman iyi, zaman zaman ise bu kimliği bozacak seçimlerim oldu, nihayetinde aklıma düşeni aramaktansa ellerimle vücuda getirmeye karar verdim.

Bu işe koyulup çalışmalarımı sizlerle paylaşmaya karar verdiğimde kıymetli eleştirilerinizi ve övgülerinizi aldım, bu motivasyonla her yeni kayışta daha iyiyi hedefleyerek, 2012 yılından bu yana el kesimi ve el dikişi ile kişiselleştirilmiş deri, kanvas ve kumaş kayışlar yaptım.

Çalışmalarımı yurtiçi ve yurtdışındaki diğer saat severlerin de beğenisine sunma fikri doğrultusunda Anatolia Straps ismi ve bu toprakları temsil ettiğini düşündüğüm Anatolia Straps logosu doğdu.

Bugüne kadar olan çalışmalarımı ve paylaşımlarımı görmek için sürekli güncellediğim ve çalışmalarımı paylaştığım forum başlığımı ziyaret edebilir, özel mesaj yoluyla benimle irtibat kurabilirsiniz.

Ayrıca instagram ve facebookta da çalışmalarımı görebilir, benimle bu sayfalar aracılığı ile de irtibat kurabilir, sipariş oluşturabilirsiniz.

Paylaşım yaptığım sosyal medya sayfaları şu şekilde, lütfen desteklerinizi esirgemeyiniz.

* www.instagram.com/anatoliastraps
* www.facebook.com/anatoliastraps

Yaptığım her kayışın kişiye özel olması sebebiyle, örnek olarak sunmak ve kendim kullanmak üzere yaptığım ve paylaştığım kayışlar hariç, şu aşamada stoklarımda ready made kayış bulundurmamayı ve herhangi bir sanal dükkan vs açmamayı tercih ediyorum. Siparişleri birebir benimle görüşerek, direkt model tercihi ya da karşılıklı fikir alışverişi ile oluşturuyorsunuz.

Son olarak, 2010 yılından bu yana desteklerini esirgemeyen, çalışmalarımı paylaşmama ve tanınmama büyük katkısı olan Türkiye Saat Forumuna, değerli arkadaşım Bond'a ve siz değerli forumdaşlara sonsuz teşekkürler.

mlm (Cengiz) Resim
Kullanıcı avatarı
AnatoliaStraps
Kurumsal

Re: Anatolia Straps Genel Bilgilendirme Başlığı / Informatio

Mesaj AnatoliaStraps » 24 May 2023, 10:09

Edit
Kullanıcı avatarı
AnatoliaStraps
Kurumsal

• Similar topics
    Cevaplar
    Görüntüleme
    Yazar

Dön Anatolia Hand Made Watch Straps / Saat Kayışları

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 2 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners