襤nternet siteleri ve cep telefonu sat覺覺 hakk覺nda bilgi

Forum Kurallar覺na Uygun Farkl覺 Konular zerine Sohbet ve Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Sevgili yeler Forum Kurallar覺nda Tart覺覺lmas覺 Uygun Olmad覺覺 Belirtilen Konular Hakk覺nda Bu B繹l羹mde Payla覺m ve Fikir Bildirimi Yapmay覺n覺z. 襤nan癟lar, Politika, Fanatizm, Irk癟覺l覺k Vb. 襤癟eriklerde Konular A癟may覺n覺z. Ayr覺ca Kiisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlar覺n覺z覺 襤癟eren Konular覺 Burada Paylamay覺n覺z. Birbirinize Sayg覺l覺 Olunuz L羹tfen.

Re: 襤nternet siteleri ve cep telefonu sat覺覺 hakk覺nda bilgi

Mesaj Caner1983 » 15 Tem 2019, 11:58

Mandos yazd覺:Bakt覺m ikisi de Huawei T羹rkiye garantili demi. B繹yle olduu s羹rece pratikte sorun yaamaman覺z laz覺m. Teslimat ve kargo g羹venilirlii i癟in ben sat覺c覺s覺 Hepsiburada olan覺 se癟erdim. Onlar覺n kendi kargolar覺 var ayr覺 geliyor size 繹zel.

Teekk羹rler
Rolexs dont tick-tock
Kullan覺c覺 avatar覺
Caner1983

Ya: 41
Kay覺t: 05 Eyl 2014, 22:41

Mesaj Aequidas » 15 Tem 2019, 12:12

Huaweilerde apple gibi uluslarasi garanti var bence ucuz olani tercih edin sadece alirken kontrol edin uluslarasi garantisi turkiyeyi kapsiyormu bu arada model olarak p30 proyoda bakmanizi tavsiye ederim

Tapatalk kullanarak iPhone arac覺l覺覺yla g繹nderildi
Kullan覺c覺 avatar覺
Aequidas

Kay覺t: 13 Haz 2019, 17:15

Mesaj dogodenizli » 15 Tem 2019, 14:00

Caner bey 繹ncelikle merhaba.
Ben bir癟ok telefon ald覺m bu belirtilen malum sitelerden ve hicbir sorun yaamad覺m su ana dek. Al覺rken de 繹zellikle ithalat癟覺 garantili olan覺 tercih ediyorum. Bilhassa delta nin servisinden 癟ok memnun kald覺m. Hem telefon daha ucuza geliyor hem de daha iyi hizmet al覺yorsunuz ithalat癟覺 garantilide.
Ha diyeceksiniz fark覺 nedir distribit繹r garantisinden o da s繹yle birinde cihaz huawei tr garantili oluyor. Yani bizzat huawei taraf覺ndan 羹lkeye sokulan cihazlar huawei tr garantili oluyor. Ve bu cihazlar sadece belli maazalara da覺t覺l覺yor. rnein:teknosa mediamarkt vatan gibi gibi.
襤thalat癟覺 garantilide ise genelde k羹癟羹k firmalar taraf覺ndan 羹lkeye getirilip kaydediliyor telefonlar. Ve bu firmalarin az 繹nce zikrettigim markalar gibi giderleri olmad覺覺 i癟in (kira,癟al覺an maalar覺,y羹ksek vergiler vs.)bu telefonlar覺 ucuza sat覺yorlar. Yani telefon ayn覺 telefon burada bir s覺k覺nt覺 yok.

Gelelim garanti k覺sm覺na ve benim yaad覺覺m tecr羹beye. Yakla覺k 2 y覺l once ithalat癟覺 garantili bir mate 10 pro ald覺m. Delta garantiliydi yanl覺 hat覺rlam覺yorsam. Bir s羹re sonra telefonun ses 癟覺k覺覺nda sorun yaamaya balad覺m. Ses berrak bir ekilde gelmiyordu. Hemen iletiime ge癟tim kendileriyle. Tamam dediler hemen g繹nderin telefonu. 1 hafta i癟inde telefon gitti ve geldi. Dedim bu ne h覺z, tr garantili olsa en az 1 ay kargo yolu g繹zlerdik. Sonra kendileriyle teekk羹r etmek i癟in tekrar iletiime ge癟tiimde 繹rendim,telefon ithalat癟覺 garantili olsada huawei yetkili servislerinde bakim-onar覺m覺n覺 yap覺yorlarm覺. Yani telefonu getiren ithalat癟覺 firma direkt telefonu yetkili servise yolluyormus. Dier garantiden(Tr garantisinden) farki 羹cretsiz bir ekilde g繹t羹r羹p direkt yetkili serviste bak覺m onar覺m yapt覺ram覺yorsunuz. nce ithalat癟覺ya paslamaniz gerekiyor telefonu.
Ancak bu durumun da bir avantaj覺 var. Kusur ispatlamak size deil ithalat癟覺ya kal覺yor. Delta gibi salam bir ithalatcidan.al覺rsan覺z hicbir sorun olmaz yani. Aksi halde cihaz tr garantili bile olsa bazen servisler kullan覺c覺 hatas覺 deyip g繹nderebiliyor. 襤thalat癟覺 garantisinde o sorunu da yaamam覺 oluyorsunuz.
Zira mediamarkttan ald覺覺m s9 1 bu癟uk ay sonra ekran sararmas覺 yapt覺覺nda kullan覺c覺 hatas覺 deyip yollam覺lard覺. :D
Ondan 繹ncesinde teknosadan arkada覺ma ald覺覺m覺z iphone x'te de ayn覺 sorunu yaad覺k. Kar覺lat覺覺m覺z durum burada daha komikti. Arkada telefonun garanti ka覺d覺n覺 kaybettii i癟in ''nereden bilelim can覺m bu telefonun buradan al覺nd覺覺n覺'' dediler. Evet aka gibi biliyorum. Yani zahmet edip sistemden ad soyad kontrol羹 dahi yapamad覺lar. Derdimizi anlatana kadar hayattan souduk. Kan覺tlamaya 癟al覺t覺覺m覺z ey de telefonu kendilerinden ald覺覺m覺z :D :D

Velhas覺l-覺 kelam ithalat癟覺 garantisi bence Tr garantisinin bir ad覺m 繹n羹ndedir. (Daha h覺zl覺,muhattabiniz belli yani direk ithalat癟覺yla muhattap oluyorsunuz, ''Kullan覺c覺 hatas覺'' gibi irite edici bir yakla覺m ile kar覺lam覺yorsunuz.)
Sonu癟 olarak ''Tr garantili'' ibaresine kanarak telefonun normal fiyat覺na g繹re %25 ile %50 aras覺nda fazla fiyat fark覺 繹demeye gerek olmad覺覺 d羹羹ncesindeyim.
Kullan覺c覺 avatar覺
dogodenizli

Kay覺t: 26 ub 2018, 01:55

Mesaj HknDrsn » 15 Tem 2019, 20:47

Huawei P30 ithalat garantilisi benim bildiim kadar覺yla yok olan varsada ben g繹rmedim. Hepsiburada yer alan T羹rkiye garantili ve en uygun fiyata sat覺l覺yor niyetniz varsa alabilirsiniz g羹zel telefon. Huawei al覺pta ciddi sorun yaayan yada memnun olmayan 癟evremde g繹rmedim.
https://www.hepsiburada.com/huawei-p30- ... 00000IMW11
referans
http://forum.saatforumu.com/viewtopic.php?f=244&t=22863
Kullan覺c覺 avatar覺
HknDrsn

Ya: 44
Kay覺t: 13 Oca 2014, 15:27

Mesaj Caner1983 » 16 Tem 2019, 19:42

Arkadalar sosylal media google youtube instagram youn whatsup
Oyun oynamam arada dizi izlerim
Tek elle tutulsun istiyorum
G繹n羹l huawei diyor mant覺k s10 hangisi sizce
Batarya d羹z ekran p30
Ekran ses 癟覺k覺覺 s10
Edge ekran sevmiyorum batarya tak覺nt覺m var oyun oynam覺yorum sizce hangisi?
Rolexs dont tick-tock
Kullan覺c覺 avatar覺
Caner1983

襤nternet siteleri ve cep telefonu sat覺覺 hakk覺nda bilgi

Mesaj Umutt » 16 Tem 2019, 20:22

Huawei Mate 20 pro kullan覺yorum yakla覺k 1 ay d覺r.

10 y覺l覺n 羹zerinde bir iphone kullan覺c覺s覺 olarak, uzun y覺llar sonra ilk kez bir terfi hissi yaad覺覺m覺 s繹yleyebilirim. Android deil bence bu telefon.. En az覺ndan bildiimiz Android deil, ok stabil, 癟ok h覺zl覺, abuk subuk hatalar yok, kullan覺lan her an, kullan覺c覺 dostu olduunu hissettiriyor cihaz.

Kriterlerimiz dizi izleme haricinde benzer, iddetle 繹neriyorum.
Kullan覺c覺 avatar覺
Umutt

Kay覺t: 01 Oca 2011, 23:13

Mesaj dogodenizli » 16 Tem 2019, 20:37

Caner1983 yazd覺:Arkadalar sosylal media google youtube instagram youn whatsup
Oyun oynamam arada dizi izlerim
Tek elle tutulsun istiyorum
G繹n羹l huawei diyor mant覺k s10 hangisi sizce
Batarya d羹z ekran p30
Ekran ses 癟覺k覺覺 s10
Edge ekran sevmiyorum batarya tak覺nt覺m var oyun oynam覺yorum sizce hangisi?

Huawei olsunda tatan olsun. Mate 20 pro. P30 ve hatta p20 pro. Bu sayd覺覺m telefonlar s10 un birka癟 g繹mlek 羹st羹ndedir.
Zaten Umut bey y覺llar覺n ios kullan覺c覺s覺 olarak tart覺maya noktay覺 koymu. Bize baka s繹z s繹ylemek d羹mez. Yeni nesil androidlerle ios k覺yas kabul etmiyor art覺k. 襤os yerinde sayarken android 癟ok geliti. Ve androidin gelimesindeki ana etken huawei in yapt覺覺 s覺癟rama. Android taraf覺nda samsung da y覺llarca yerinde sayd覺 ve hala da ilerleme kaydedemiyorlar.

Son olarak belirttiiniz gibi ses 癟覺k覺覺 konusunda s10 tam anlam覺 ile p30 un 繹n羹nde bir telefon deildir. Ayr覺ca kronik sorunlar覺 olan bir telefondur s10. Youtube da aray覺n bir癟ok video bulacaks覺n覺z.
Samsungun servisinden bahsetmiyorum bile tam bir rezalet. Zira s10 un fiyat覺 da u癟uk huawei ise tam bir f/p 羹r羹n羹.
Bunlar覺n d覺覺nda telefondaki ''bence'' en 繹nemli 2 ey olan kamera ve batarya konular覺na girmiyorum bile. Keza huawei samsungun 癟ok 癟ok 羹zerinde bu konularda. Leica lensi ve en az 1.5 2 g羹n giden bataryas覺yla.
Kullan覺c覺 avatar覺
dogodenizli

Kay覺t: 26 ub 2018, 01:55

Mesaj Caner1983 » 16 Tem 2019, 21:19

S10 ve p30 i癟in buyback kullanaca覺m ama mate 20 pro bence halen 癟ou konuda 羹st羹n durumda kafam 癟ok kar覺t覺 :(
Rolexs dont tick-tock
Kullan覺c覺 avatar覺
Caner1983

ncekiSonraki

D繹n TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 42 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners