Tavsiye Baslang覺癟 Gitar覺

Forum Kurallar覺na Uygun Farkl覺 Konular zerine Sohbet ve Payla覺mlar
Forum kurallar覺
Sevgili yeler Forum Kurallar覺nda Tart覺覺lmas覺 Uygun Olmad覺覺 Belirtilen Konular Hakk覺nda Bu B繹l羹mde Payla覺m ve Fikir Bildirimi Yapmay覺n覺z. 襤nan癟lar, Politika, Fanatizm, Irk癟覺l覺k Vb. 襤癟eriklerde Konular A癟may覺n覺z. Ayr覺ca Kiisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlar覺n覺z覺 襤癟eren Konular覺 Burada Paylamay覺n覺z. Birbirinize Sayg覺l覺 Olunuz L羹tfen.

Tavsiye Baslang覺癟 Gitar覺

Mesaj tiktak98 » 13 Tem 2014, 05:38

Arkadaslar uzunca yillardir hard rock ve turevlerini dinleyen , ozellikle elektro gitarinin tinilarina gonul veren birisi olarak hobi amacli bi gitar alip baslamak istiyorum..

az biraz arastirma yaptim , ve Epiphone markasina takili kaldim , Les Paul modele ait asagidaki gitarlardan birisini alma dusuncem var ama baska bi marka model tavsiyesine acigim..

LP Special II http://www.epiphone.com/Products/Les-Paul/Les-Paul-Special-II.aspx

LP 100 http://www.epiphone.com/Products/Les-Paul/Les-Paul-100.aspx

LP Standard http://www.epiphone.com/Products/Les-Paul/Les-Paul-Standard.aspx

Ilki 170 , Ikincisi 270 , 2.si 350-400$ fiyat araliginda gozukuyor..Craigslistten 2.el bi anfi almayi planliyorum..Amfi konusunda da bilgi ve oneriye acigim..
Kullan覺c覺 avatar覺
tiktak98

Kay覺t: 21 ub 2012, 14:16

Re: Tavsiye Baslang覺癟 Gitar覺

Mesaj serdarfb » 13 Tem 2014, 08:59

Gitardan pek anlamam ama ben sevdim bu konuyu. :champ: :D
Kullan覺c覺 avatar覺
serdarfb

Ya: 53
Kay覺t: 17 Haz 2012, 18:26

Mesaj mucadeleci » 13 Tem 2014, 09:04

Ahahahha :lol:
Zamana and olsun ki.....
Kullan覺c覺 avatar覺
mucadeleci

Ya: 42
Kay覺t: 23 Kas 2011, 07:18

Mesaj Erdem35 » 13 Tem 2014, 09:14

:D :D
Ders Al覺nmazsa,Tarih Tekerr羹r Eder....!!
Kullan覺c覺 avatar覺
Erdem35

Ya: 41
Kay覺t: 13 Ara 2012, 20:35

Mesaj Noodles » 13 Tem 2014, 12:54

襤ddiali olacak belki amaEpiphone'un baz覺 serileri Gibson'un tonlar覺n覺 yakal覺yor diyebilirim. Balang覺癟 i癟in ideal bir marka. Les Paul g羹zel ve klasik bir modeldir, ancak biraz a覺rd覺r. Bunu da g繹z 繹n羹nde bulundurunuz. Ayr覺ca Ibanez veya Jackson'un japon 羹retimi olanlar覺n覺 da d羹羹nebilirsiniz. Amfi z覺rt p覺rt deitirilebilir bir ekipman deil ve ikinci elde de sat覺lmas覺 biraz zor. O y羹zden amfinizi kaliteli se癟erek uzun vadeli kullanman覺z覺 繹neririm. Hard Rock t羹revleri ile ilgileniyor iseniz bir Marshall sizi ziyadesiyle tatmin edecektir. Ancak piyasada bug羹n sat覺lan Marshall amfiler genelde Hindistan 羹retimi. Biraz arat覺rma ile g羹zel bir 襤ngiliz Marshall bulabilir ve keyifle kullanabilirsiniz.
M羹zik yolculuunda baar覺lar dilerim ve pes etmemenizi 繹neririm.
Kullan覺c覺 avatar覺
Noodles

Ya: 40
Kay覺t: 10 ub 2013, 22:23

Mesaj tiktak98 » 13 Tem 2014, 19:22

tesekkurler yorumlar icin...

Grubu olan ve hali hazirda Epiphone SG serisi kullanan bi arkadasimdan su yorum geldi " guzel gitar , yanliz klavyesi biraz kalin , sorun olabilir senin icin , baska gitarlara da bakiver "..klavyenin kalin oldugu yorumunu ben de okumustum ama cok sorun olmuyor alisiliyor diye yazilmisti..Ton olarak kesinlikle bu LP serisini cok begendim ben , Ibanez ve Jackson larin tonlari sert diye biliyorum , eger yaniliyorsam lutfen uyar beni..Cok sert ton istemiyorum , hem rock/blues hem de az da olsa biraz sert ton barindiran bisey ariyorum..Bu fenderin ucuz versiyonu olan Squier icin ne dersin ? Affininity Strat fena degil diyorlar ama yine de genel hatlariyla Epiphone Squier den cok daha iyi deniyor..

200-300$ civari sunlar var gibi kabaca ;

http://www.guitarcenter.com/Electric-Guitar-Guitar.gc?extup=5-Stars,200-300&ipp=25&nce=1

Amfi konusunda katiliyorum sana , zaten o yuzden sifirna cok para veremiyecegim icin iyi sayilabilecek bi 2.el alma taraftariyim..soyle bisey is gorur mu sence ? https://denver.craigslist.org/msg/4541003894.html
Kullan覺c覺 avatar覺
tiktak98

Mesaj Aleksey » 14 Tem 2014, 01:26

Amerikadan m覺 olacak? Tam b羹t癟e nedir?
Kullan覺c覺 avatar覺
Aleksey

Kay覺t: 22 May 2014, 14:51

Mesaj tiktak98 » 14 Tem 2014, 02:13

Evet burda yasiyorum ABD'de..mumkun oldugunca dusuk bi butce ayirmak istiyorum ama yine de kotu bisey almak istemem...totalde 350 -400 $ i felan gecmek istemiyorum.
Kullan覺c覺 avatar覺
tiktak98

Sonraki

D繹n TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler 癟evrimi癟i

Bu forumu gezen kullan覺c覺lar: Hi癟 bir kay覺tl覺 kullan覺c覺 yok ve 24 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners