Saati Umursamadan 7/24 Takmak / Özenerek Rotasyonlu Kullanım

Forum Kurallarına Uygun Farklı Konular Üzerine Sohbet ve Paylaşımlar
Forum kuralları
Sevgili Üyeler Forum Kurallarında Tartışılması Uygun Olmadığı Belirtilen Konular Hakkında Bu Bölümde Paylaşım ve Fikir Bildirimi Yapmayınız. İnançlar, Politika, Fanatizm, Irkçılık Vb. İçeriklerde Konular Açmayınız. Ayrıca Kişisel Mahremiyet ve Ailesel Durumlarınızı İçeren Konuları Burada Paylaşmayınız. Birbirinize Saygılı Olunuz Lütfen.

Re: Saati umursamadan 7/24 takmak vs özenerek rotasyonlu kul

Mesaj gozdentunay » 30 Kas 2018, 13:23

Pardayan yazdı:
brkblkn yazdı:
emnisp yazdı:Ben saatlerim çizildikçe zevk alırım. Benden bir iz kaldığını benimle birlikte birlikte yaşlandığını düşünüyorum. Elbette her malın ilk hali çok güzel geliyor göze ancak kullandığın birşeyin sana evrilmesi, seninle birlikte yıpranması, yıllanması onları ayrı bir değerli kılıyor benim için.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben de bu şekilde düşünürüm. Denizde kumda dağda kırda her yerde; hatta uyurken bile takarım. Çiziği de hatıradır. Sahip olduklarımız bize sahip olmasın 8-)

Atıma( arabama), avradıma saatime iyi bakarım. Çizdirmeyeceksin :!:
[emoji23][emoji106]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Kullanıcı avatarı
gozdentunay

Mesaj Rolexozden » 06 Ara 2018, 09:10

Camının kaliteli olması şart sanırım. Ben şahsen sürekli bir yerlere vurabiliyorum ekranı. Çiziklerden geçilmiyor sonra.
Kullanıcı avatarı
Rolexozden

Mesaj designer » 12 Eyl 2019, 17:26

Çizikten nefret ederim. Kılcal çiziğe töleransım yoktur. Anında satar yenisini alırım. Kasada pamuklara sarar sarmalarım. Gece uyanıp yerindeler mi diye kontrol etmezsem sabahı edemem. Eşim gizlice alıp takmış ve çizmiş bir saatimi, anında eşimi boşayıp saatide tazminat diye ona verdim o derece psikopatım. :twisted: evlat anne baba kardeş tanımam söz konusu saat olunca. Anneme rest çeker babamla papaz olurum o kadar :evil:
Parayı koyacağınız yer cebinizdir, kalbiniz değil...
Kullanıcı avatarı
designer

Mesaj FTürker » 13 May 2020, 00:35

Saatin kaç olduğuna değil,saatime bakıyorum.
Kullanıcı avatarı
FTürker

Mesaj SelAc » 13 May 2020, 00:53

Bende tek obsesif ve takıntılı benim diye hayıflanıyordum. Benden beterleri varmış. Mutlu oldum. :lol:
@zamankoleksiyoneri
Kullanıcı avatarı
SelAc

Re: Saati Umursamadan 7/24 Takmak / Özenerek Rotasyonlu Kull

Mesaj tcake » 01 Nis 2021, 18:00

Maradona yazdı:Sadece banyoda çıkar saat kolumdan... Gün içinde başka, akşam başka saat takıyorum; Arap ve bol yağ hikayesi... :-P

Tek saat kullandığım zamanlarda da, rotasyon yaptığım şimdilerde de kolumdaki saate gözüm gibi baktım/bakıyorum... Hunharca saat kullanan bir eşe ve abiye sahibim, çok içim acıyor saatlerine... Bir insan koluna hakim olamayıp nasıl sürekli sağa sola vurur saatini, anlayabilmiş değilim... :-( Eşime nadiren kendi saatlerimi veriyorum bu yüzden ve o gün de on kere kontrol ediyorum... Mesela bugün turuncu Seiko'yu temiz kullandı, aferin ona... Şimdi tekrar Makosunun anasını ağlatmaya devam etsin, aldım turuncumu kolundan... :-P

Evet, saat fetişistiyim... ;-)

Buradaki kim değil ki? :-D
Nur içinde yat abi

GM 9 Pro d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kullanıcı avatarı
tcake

Mesaj mturann » 02 Nis 2021, 10:16

Maradona yazdı:Sadece banyoda çıkar saat kolumdan... Gün içinde başka, akşam başka saat takıyorum; Arap ve bol yağ hikayesi... :-P

Tek saat kullandığım zamanlarda da, rotasyon yaptığım şimdilerde de kolumdaki saate gözüm gibi baktım/bakıyorum... Hunharca saat kullanan bir eşe ve abiye sahibim, çok içim acıyor saatlerine... Bir insan koluna hakim olamayıp nasıl sürekli sağa sola vurur saatini, anlayabilmiş değilim... :-( Eşime nadiren kendi saatlerimi veriyorum bu yüzden ve o gün de on kere kontrol ediyorum... Mesela bugün turuncu Seiko'yu temiz kullandı, aferin ona... Şimdi tekrar Makosunun anasını ağlatmaya devam etsin, aldım turuncumu kolundan... :-P

Evet, saat fetişistiyim... ;-)

Buradaki kim değil ki? :-D

Nurlar içinde uyu Maradona
Kullanıcı avatarı
mturann

Re: Saati Umursamadan 7/24 Takmak / Özenerek Rotasyonlu Kull

Mesaj murattanhu » 15 Mar 2023, 10:48

7/24 kolumdadır, öyle keyif alıyorum. Şu anda nato kordon olduğundan sadece duşta ve kollarımı yıkayacağım zaman kolumda çıkartıyorum.

Eğer çelik kordon varsa, her zaman kolumda.

Çizik konusu beni hiç rahatsız etmiyor, ilk başta ediyordu ama özellikle şu depremden sonra farkettim ki, entropinin 2.kanunu heryerde geçerli.

Geçen nerdeyse eskitilmiş saat alacaktım ama haftanın günleri yoktu da, o yüzden vazgeçtim sonra.
Kullanıcı avatarı
murattanhu

ÖncekiSonraki

Dön TSF Sohbet - Off Topic Discussion

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 37 misafir

TSF Partner Brands & Medias
Ancon
Arnold & Son
Ateliers deMonaco
Audemars Piguet
Badollet Geneve
Bell & Ross
Breitling
Chopard
Concord
Gucci
Hautlence
Hublot
Linde Werdelin
Maîtres du Temps
Manufacture Royale
Oris
Parmigiani Fleurier
Snyper Geneve
Steinhart
Watchonista

Facebook  Twitter  Instagram  Youtube  RSS Portal    |    Gallery    |    Blog    |     Advertise / Reklam / Contact      

All brand names and trademarks are the property of their respective owners